אבדה לי התקווה, מה אפשר לעשות, למה צה"ל כל כך אטום? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבדה לי התקווה, מה אפשר לעשות, למה צה"ל כל כך אטום?

1

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה על התגובות, קראתי הכל עכשיו, חזרתי לסופה"ש.

אז נספר לכם את השתלשלות העיניינים:

הגעתי יום ראשון, חיכיתי 3 שעות, בסוף ראיתי אחת מהבנות של השלישות, היא בכלל חשבה שלא הגעתי והקצינת שלישות שאמורה לתת לי תשובה

חשבה שאני לא כאן והיא כבר הלכה לדיונים, בקיצר בסוף היא אמרה לי למלא טופס טיולים נכנס, ושמעתי אותה מדברת עם מישהי ואז הבנתי סופית

שאני נשאר בבה"ד ולא הולך לשיבטה.

אח"כ הייתה לי פגישה עם סגן מפקד הבסיס, הוא התחיל לדבר איתי ואמר לי שהוא רואה שיש לי בעיות ושהקצינת ת"ש היפנתה אותי אליו, ואז

עשה לי רעיון והציע לי להיות טבח. ואני בתור אחד שאין לו מושג הסכמתי, קרץ לי השבוע שבוע, ואישור עבודה.

אחרי זה התקשרתי בשמחה לאנשים להגיד להם המתרחש והם התחילו לצחוק עליי ולצעוק עליי שאני טמבל, ושלא מתאים לי בכלל כי כולם ערסים

שם ואנשים לא חכמים במיוחד שיעשו לי את המוות, והעבודה גם קשה. בקיצר איך שהגעתי למפקד של חיל הלוגיסטיקה אמרתי לו שאני רוצה

תפקיד שיפעיל יותר את המוח שלי, ולא תפקיד שיגרום למוח שלי להתנוון. הוא ראה שאני לא מתאים לשם ושלח אותי להיות מש"ק ציוד ייעודי.

ציוד יעודי זה הציוד של החילוץ וההצלה, אני אחראי על הציוד, להעביר לאן שצריך, להחתים זיכויים וכל המסביב, הציוד מאוד כבד, ודרך אגב

התקרה של המחסן מאסבסט.

המפקד בן אדם ממש טוב וסכה"כ נראה שם סביר, למרות שאני כל הזמן מחכה להגיע הביתה, לא טוב לי כל כך רחוק אבל אני יחכה...

דרך אגב כמעט כולם שם חוזרים הביתה, ורק מעטים נשארים לישון, רק אלה שגרים רחוק.

בקיצר אני מת להגיע לשיחרור, ולחזור להיות אזרח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת תפקיד דיי מעניין.

תמצה אותו עד סופו בהצלחה בהמשך ומשפטים כמו אני רוצה להיות כבר אזרח לא יעזרו הרבה.

למזלך אנשים הקשיבו לך ושינו את תפקידך, יש לך הרבה מזל!

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני מודע לעובדה שהמצב יחסית הסתדר, אני כנראה עדיין בשוק של ההתחלה,

מקווה שאני אתרגל ושיהיה בסדר שם, כמובן שהשאיפה שלי להתקדם מהתפקיד

כי אני יכול הרבה יותר מאשר אפסנאי, אני , למדתי הרבה דברים,

מקווה שיציאו לי בעתיד תפקיד יותר רציני וכמובן שאני אצא לקצונה בזמן המתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אל תזלזל בטבחים. הצבא צועד על כיבתו ואתה תהיה אחראי שלא יקבלו כולם קלקול כיבה ושלא ימצאו שער ערווה בצ'יפס כי מישהו גרבץ תוך כדי הכנה. בבסיס שלי ראיתי מה נורא המצב ופשוט התנדבתי בשעות הפנויות שלי לעבוד במטבח וניקיתי, בישלתי ואפילו אפיתי עוגות ועוגיות. זה היה פופולאריטי בוסט כזה ענק בשבילי אח"כ ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אל תזלזל בטבחים. הצבא צועד על כיבתו ואתה תהיה אחראי שלא יקבלו כולם קלקול כיבה ושלא ימצאו שער ערווה בצ'יפס כי מישהו גרבץ תוך כדי הכנה. בבסיס שלי ראיתי מה נורא המצב ופשוט התנדבתי בשעות הפנויות שלי לעבוד במטבח וניקיתי, בישלתי ואפילו אפיתי עוגות ועוגיות. זה היה פופולאריטי בוסט כזה ענק בשבילי אח"כ  ::)

קרעתה אותי!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

לך לסגן אלוף הזה ותגרום לו לאיזה קלקול קיבה תאמין לי זה יפצה על הכל חחחחח......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

צה"ל זה של פוליטיקאים וחברי כנסת מושחתים בתור אחד שהיה לוחם בגולני פראייר מי שהולך למות בשביל המדינה המושחתת הזאת ! למות בשביל אריק שרון או שמעון פרס ??? בשביל שיהיה להם כסא מרופד לשבת עליו ? ? ?

חכם מי שלא מתגייס ! רק הטיפשים שעוברים שטיפת מוח מתגייסים !

המדינה הזאת לא ראויה לחיילים עד שכל המושחתים בכנסת יתפטרו ויהיה בשביל מי למות ! ובשביל מה !

כדוגמת גרמניה - היטלר. ( סליחה על ההשוואה הכואבת  :nixweiss: )

dude, מה יש לך ?!

אתה מחליף מושגים בלי שכל. אתה נלחם עבור המדינה שלך ועבור העם שלך, לא רוצה ? לך מפה כי מי שלא מוכן להילחם על המדינה בה הוא חיי גם לא צריך להיות בה (לא וזה לא אומר שכל הג'ובניקים צרכים לעוף מפה).

השחיטות הינה בממשלה, בכנסת ובעניינים פוליטיים בכלל אבל אתה לא נלחם עבורה אתה נלחם עבור המדינה שלך.

זו לא חוכמה להגיד "נילחם עבור המדינה רק כשלא תיהיה שחיטות"... אתה בוחר לא להילחם כי המצב חרא לדעתך (ולדעת כולם) ואתה מצפה שהוא יתוקן מעצמו. אם באמת היית לוקח אחריות היית מחזק אנשים להתגייס לתפקידים קרביים ואם הם באמת רוצים לעשות שינוי אז שילכו להשפיע בעניינים פוליטיים באזרחות - אחרי הצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...