חומרת אוןבורד...לא שווה הרבה. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חומרת אוןבורד...לא שווה הרבה.

Headspin

Recommended Posts

תראו קניתי את הלוח שלי לפני שבוע IS7 ומאז הספקתי להכיר אותו טוב מאוד.

רק רציתי לציין שדחומרת ONBOARD ממש לא שווה ולא כדאי להסתמך עלייה.

הכרטיס קול של הלוח פשוט זוועתי ואני צריך לקנות עכשיו חדש.- הוצאה נוספת של 570 שקל... :kopfpatsch:

הכרטיס רשת של REALTEK פשוט מסריח מתנתק מהאינטרנט ולא מצליח להחזיק מחובר יותר מיום...ביטלתי אותו והחזרתי את הכרטיס רשת המעולה הישן שלי ה PRO 10/100+magment adpter אחח איזה יציבות נשאר שבועות מחובר!

לפי דעתי אין כמו כרטיסים חיצונים ולא חומרת ONBOARD..

סתם המלצות מניסיון מר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הכרטיס קול באמת ברמה נמוכה מאוד,האמת שהכרטיס לא עשה בעיות...

אבל לוח מצויין חוץ מזה הצלחתי פעם אחת 2.4@3.6 אבל בטלתי ואני עכשיו עובד על 2.4@3.

אני עוד התלהבתי בתחלה מהכרטיס קול שבא עם spdif ו5.1 ערוצים,עם יציאה מיוחדת לrear front sub ,אבל מהר מאוד התעשתתי...

זה לא כרטיס שיחליף ת'קריאטיב שלי בזמן הקרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא דבר חדש שחומרת אונבורד פחות טובה מכרטיסים יעודיים שניתן להוסיף. לדוגמה יש לי לוח אם של שבא עם "מאיץ" גרפי אונבורד. בזמנו כשקניתי את המחשב לא היה לי מושג בזה ורק אחרי שנה הבנתי שאפילו אין לי כרטיס מסך על המחשב! למזלי ישנה יציאת AGP שכרגע מאכלסת ג'י פורס 4.

בהתחלה משחקים של אותה תקופה רצו סביר על המאיץ הזה, אבל כשהתחלתי לשחק בניד פור ספיד פורשה ובעוד כמה משחקים שנחשבו אז חדשים, העסק לא הלך, הוא זחל :(

בנוגע לכרטיס קול שלטענתך עולה 570 שקל, אני מקווה שאתה מתכוון לאודיג'י, כי היום כרטיס טוב מאוד - לייב 5.1 דיגיטל, עולה 180 שקל בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדוג'י 2 ZS כן שבוע הבא אני כנראה אקנה כי אין במלאי.

מה שאני בא להגיד שפעם הבאה אני בטוח יקח לוח "ערום" ובהחלט יעדיף כרטיסים למרות שהם לוקחים חשמל.

אני העברתי את הלוח את המעבד ל 166 במקום 133/66/33 והכל נתקע לי אפיל ושהעלתי את ה VCORE ל 1.5200. הלוח ביכלל ניתקע אפילו סירב להכינס לביוס... :'( IS7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...