התלבטות נגני MP3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות נגני MP3

shloosh

Recommended Posts

כן כן אני ידוע שהנושא כבר נחרש... אבל חיפשתי ולא מצאתי דברים שאני בדיוק מחפש....

בקיצור בן דוד נוסע לארה"ב עוד חודש ועד אז אני צריך לגבש דעה נגן שאני רוצה ולחסוך מספיק כסף.

אני רוצה מבוסס דיסק קשיח, 5 גיגה מספיקים בהחלט,לא יקר ומעוצב נורמלי.

לא רוצה את האייפוד מיני... אני מתלבט בין ה-carbon לבין micro וגם ה-karma.

בין הקארבון לקארמה יש הבדל של 50$ שאולי שווה... מה דעתכם?

אם אפשר קצת לפרט על המכשירים שציינתי כי אני לא מכיר אותם, בטריה,איכות שמע,נוחות,מחיר וכו'....

תודה רבה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין היום הבדל גדול מדי ב RIO CARBON במחיר בארץ ובחו"ל 210$ ובארץ 1200 ש"ח (למרות שאם ממש רוצים אפשר למצוא אותו בחו"ל גם בפחות מ 200$)...

לי יש את ה RIO CARBON ואני ממש מרוצה ממנו, אבל השאלה מה אתה מחפש, כי ל ZEN MICRO יש יותר אופציות (רדיו, בטריה מתחלפת, איכות שמע יותר טובה (למרות שזה יותר קשה למדוד)). ל ZEN MICRO יש גם ממשק של TOUCHPAD, אין כפתורים שאתה לוחץ עליהם כמו ב CARBON (דבר שיכול להציק). וגם ה RIO CARBON מתפקד כהארד דיסק נייד לכל דבר ואתה יכול להעתיק שירים ישירות מה EXPLORER (ב זה יותר מורכב ואתה צריך תוכנה מיוחד להעתיק שירים, לא שזה כזה משנה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משקיע עד 250$....

אם יהיה מצב שאני אשיקע עוד 50$ אני אקח כבר אייפוד 20 גיגה דור 4 או אייריבר 320... זה כבר התלבטות אישית.

עד 250 מה אתם יכולים להמליץ? את הזן מיקרו? או הקארבון? או אולי הקארמה שהוא בכלל 20 גיגה.?

רדיו זה חמוד,ובטריה מתחלפת זה בהחלט חשוב,איכת שמע גם חשוב,והאמת שהוא גם יותר יפה... את הקטע עם הכפתורים אני צריך לבדוק..

וזה שצריך תוכנה במיקרו זה די מעצבן הייתי אומר,כי יש לי הרבה אנשים להעתיק מהם דברים כל הזמן וכל פעם לבוא ולהתקין תוכנה זה באסה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הקארמה אני כבר אומר לך לא....

הקרבון תותח...יש לי אותו ואני מרוצה...חוץ מהקטע של הכפתורים הוא פשוט גדול...

אני ממליץ עליו מאוד....למרות שגם לזן מיקרו יש כמה יתרונות טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כזה JOYSTICK 4 כיוונים עם כפתור באמצע, יש לך עוד כפתור בצד לתפריט, עוד כפתור ל POWER ועוד אחד לכיוון VOLUME וניווט (ב MICRO צריך גם למשל להיכנס לתפריט כדי לשנות את ה VOLUME, אי אפשר סתם ככה)....

לי אין אף בעיה עם הכפתורים ב RIO ואני מאוד מרוצה מהם. ואם חשוב לך להעתיק דברים מאנשים עדיף ה RIO CARBON (כי ב MICRO אם אתה רוצה להשתמש בו כדיסק , אתה צריך לחלק את הדיסק עם התוכנה לשתי חלקים, אחד למוזיקה ואחד לנתונים... די דבילי.. אולי אחרי שאתה מחלק אפשר לשים בחלק של הנותונים דברים בלי תוכנה, לא יודע.. כמובן שב RIO CARBON זה עובד הכל חלק בלי חלוקה :) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי בקיצור.

האמת שהזן מיקרו נראה לי יותר יפה והכל אבל הוא גם עולה יותר.

3 התלבטויות. זן מיקרו, הקארבון, והאולימפוס שאתם יכולים לראות בנושא אחר שפתחתי....

בעע איזה התלבטויות קשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש גם כמוב את ה IRIVER H10, שיגיע עם מסך צבעוני ואולי גם הנגן הראשון עם תמיכה מלאה בעברית....

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=97525.0

רק שכנראה שהוא יגיע לארץ (שבוע הבא אולי), לפני שהוא יגיע לארה"ב (עוד חודש-חודשיים לפחות)..... וגם בטח לא יהיה זול כמו ה RIO CARBON...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מההה מי אמר לך?? אתה בטוח במה שאתה אומר? אני לא חושב שיש מכשיר mp3 מבוסס הארד שלא משמש גם ככונן נייד.

פשוט לקריאטיב צריך להתקיון תוכנה על המחשב שאתה מעביר ממנו קבצים, ואת הקארבון אפשר פשוט לחבר להעביר ישר.

הקטע שהקארבון פשוט לא נראה מקצועי במיוחד, הוא נראה פשוט מאוד כמו צעצוע. הקופסא שהוא מגיע בה בכלל לא מושקעת

http://www.gearlive.com/blogimages/rio%20carbon/DSC01705.jpg

לעומת הקריאטיב למשל תראו כמה מושקע, זה פשוט עושה לי חשק לחטוף אותו ;D

http://img.monsternet.org/crzenmicro/box_contents.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שגם בנוסף לתוכנה ב צריך לפצל את המחיצה לשתיים, אחת לשירים בלבד והשניה למידע בלבד.. וכל שינוי בין יחס המחיצות יתכן ומצריך פרמוט של אחת מהם (שווה בדיקה).....

לעומת זאת ב CARBON לא רק שאין את השטויות האלה (והוא מזהה את השירים בכל מצב), הוא גם לא צריך תוכנה....

ומה בדיוק איכפת למישהו מהאריזה של המוצר ? חסכון זה תמיד טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בקטע של האריזה, זה נראה כאילו השקיעו הרבה יותר בקריאטיב והבאנדל שלו יותר רחב בהרבה.

זה נותן הרגשה טובה כזאת :) לעומת זאת הקארבון נראה פשוט מאוד כאליו הוא עולה 100 שקל באריזה המגוכחת הזאת...

נץב מה לגבי הבטריה של הקארבון? קראתי שאי אפשר להחליף אותה... זה בעיה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...