לכל החבר'ה שמשקיעים יותר מ- 100-150 שקל על מקלדת הרי פתרון: - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל החבר'ה שמשקיעים יותר מ- 100-150 שקל על מקלדת הרי פתרון:

Dante_9

Recommended Posts

גם אני חשבתי על לקנות איזה מייקרוסופט מולטימדיה או על איזה לוג'יטק מפנקת. העניין הוא שרציתי שחורה בגלל שהמקלדת הלבנה שלי נראית בערך כמו איזה צ'יטוס מקולקל! ;D בכל אופן חשבתי לעצמי "מה?! להשקיע עכשיו 150 ג'ובה על מקלדת?!" יפה ככל שתהיה ואני באמת חושב שהמייקרוסופט שנמכרות היום מדהימות ביופי שלהם ואני בטוח שגם בביצועים, אבל להשקיע 150 על מקלדת נראה לי טיפה מוגזם! אז מי שלא רוצה להשקיע יותר מדי אבל עדיין מעוניין לקבל מקלדת שחורה, עם כל כפתורי המולטימדיה שקיימים ועדיין לשלם משהו כמו 50-60 ש"ח אני ממליץ להכנס לסניף של ACE או הום-סנטר ולקנות את המקלדת הבאה שעלתה לי חמישים ג'ובה ודרך אגב היא של סילבר ליין:

dsc006048rr.jpg

כמו שאתם רואים על עכבר לא התפשרתי! :)

mouse2tb.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא נראה לי שהסילבר ליין שלך מתקרב ללוגיטק באיכות או ביופי...

לי יש את הלוג'יטק מדיה החדשה ואני מרוצה ממנה מאוד! היא המקלדת הכי נוחה שראיתי! (והרגשתי)

וחוץ מזה, 150 ש"ח זה בכלל לא הרבה להשקיע במקלדת! (שלי עלתה 190), אחרי הכל, המקלדת זה הדבר שאיתו אתה הכי בה במגע במהלך השימוש במחשב וצריך להשקיע בה כדי שתהיה נוחה וטובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו הרבה אחרים יש לי את ההרגשה שאתה לא מבין שאתה משלם המון בשביל השם. אם אתה מוכן להשקיע עוד 140 ( :o) ש"ח עבור יופי (שאני לא בטוח כמה הבדל יש פה...) אז בכיף אני אומר. אני כיוונתי את ההודעה לבעלי תציב נמוך יותר שלא רוצים להגיע ל- 190 ש"ח על המקלדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי הייתה לא רק ליופי (שהיא גם הרבה יותר יפה) אלא גם לאיכות ולביצועים: העיצוב הרבה יותר נוח והמקשים הרבה יותר נוחים מכל מקלדת אחרת שאני מכיר, כמו כן יש לה גם הרבה יותר פונקציונליות מבחינת מקשי מולטימדיה, אבל במיוחד, המקשים הם ממש נוחים, לא רכים מידי ולא קשים מידי, ממש טובים!

אני התלבטתי גם בקשר למייקרוסופט אבל מקש האנטר בה הוא מאוד קטן ואני רגיל למקש אנטר גדול, בגלל זה לקחתי את הלוג'יטק... (וגם נותנים 5 שנים אחריות, לא שיכול לקרות יותר מידי למקלדת...)

ובקשר ליופי...

1091048923521lome343.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצועצע מדיי לטעמי וגם יקר בשביל מקלדת... ::)

WTF?!?!?!

מצועצע?!?!

זה המקלדת הכי יפה שראיתי... שלא כל-כך נורא להוציא -+ 200 שקל על מקלדת..(לי יש מולטימדיה עלתה 200 במבצע-כמובן שקניתי אותה רק כשהיא יצאה)

ומקלדת של סילבר ליין?!?! אני לא מזלזל אבל בכל זאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להגזים אני קניתי מקלדת ב 100 שקל שחורה של A4TECH ,היא נוחה מאוד, ולא נראית כמו מקלדת ב100 שקל.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי הייתה לא רק ליופי (שהיא גם הרבה יותר יפה) אלא גם לאיכות ולביצועים: העיצוב הרבה יותר נוח והמקשים הרבה יותר נוחים מכל מקלדת אחרת שאני מכיר, כמו כן יש לה גם הרבה יותר פונקציונליות מבחינת מקשי מולטימדיה, אבל במיוחד, המקשים הם ממש נוחים, לא רכים מידי ולא קשים מידי, ממש טובים!

אני התלבטתי גם בקשר למייקרוסופט אבל מקש האנטר בה הוא מאוד קטן ואני רגיל למקש אנטר גדול, בגלל זה לקחתי את הלוג'יטק... (וגם נותנים 5 שנים אחריות, לא שיכול לקרות יותר מידי למקלדת...)

ובקשר ליופי...

1091048923521lome343.jpg

מצטער לאכזב אותך, אבל במקלדת המולטימדיה שלי (שהיא הרגילה והסטנדרטית) מקש האנטר בערך כפול בגודל ממה שאצלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...