הXT מת, האם הסיילנסר חשוד ברצח? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הXT מת, האם הסיילנסר חשוד ברצח?

Vatos-Locos

Recommended Posts

שמעתי שהסיילנסר VGA3 מסוגל לפגוע בכרטיס, אחד ממשתמשי הפורום אמר לי שהכרטיס שלו (9550) מת בגלל הסיילנסר

והXT שלי מת הבוקר, ואני לא יודע אם לחשוד בסיילנסר או לא

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לההה נו דיי עם התשובות האלה אין לי זמן אני צריך להחזיר את הכרטיס החלופי לחבר שלי

ברור שאני מחזיר את הקירור המקורי ושולח אותו לחנות

השאלה האם הסיילנסר הוא הגורם למוות כי אם כן אני לא אחזיר אותו לכרטיס החדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סדקתי את הליבה בדקתי את זה

ולא סגרתי עליו יותר מידי אפילו טיפה פחות ממה שצריך, אבל עדיין היה מגע והטמפרטורות היו טובות

אין שום גומיות ב VGA VER 3 רק בסדרת NVIDIA וATI.. ככה שאין שום מגע עם הכרטיס בכלל בכלל.. הגוף קירור הוא כמה מילימטרים מעל הקבלים הכי גבוהים...

אני חושד בו בגלל שגם ה9800PRO של BLACKEND היה עם הקירור הזה והלך לו הכרטיס, וגם ה9550 של מישהו אחר מהפורום היה עם הקירור הזה והלך לו הכרטיס

אולי זה רק צירוף מקרים בגלל שיש את הקירור להרבה אנשים.. אבל בכל זאת רוצה לשמוע את דעתכם להיות בטוח כי בעל ה 9550 חושד בו ברצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה לא חשבתי שיש מצב שזב הקירור אבל יודע מה עכשיו יותר לעומק תבדוק את החוטים של המאוורר תראה אולי הם גלויים או איפשהו לכל אורך החוט הם גלויים

לאחר מכן תבדוק את החיבור המאוורר על הכרטיס אולי יש שם שחור מפיח או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאורר פעיל, החוטים לא ממש גלויים אז אי אפשר לראות

ובקשר לתגובה של "11111" זה לא כזה פשוט, זה חדש שעלה לי 150 שקל והוא מציג ביצועי מדהימים בשקט מדהים, יהיה לי יותר מכואב לוותר עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הטמפרטורות היו טובות,לא היה קצר והמאורר פעל איזה סיבה יש שהקירור ישרוף את הכרטיס?

אתה שללת בעצמך את כל הסיבות האפשריות העלולות לגרום לכך שהסיילנסר אשם במות הכרטיס.

כרטיס יכול להתפגר מעוד הרבה סיבות שאינן קשורות לקירור (קפיצת מתח פתאומית,אובר קלוקינג מסיבי,פגם ביצור וכ"ו).

אם ההתקנה נעשית כהלכה,אתה לא רק שלא מסכן את הכרטיס אילה דווקא מאריך את חייו בגלל הקירור הטוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, עד כמה שזכור לי לא היה שום מגע בין גוף הקירור לבין הכרטיס אך ורק בליבה!

החוזר תפיסה של הסינק לא תלוי בי אלה בסוג החיבור, אני דאגתי לא להדק יותר מידי בשביל לא להפעיל לחץ מיותר על הליבה

גם לא נראה לי שהמאורר המסכן הזה כבד מידי ליציאת חשמל על הלוח של הכרטיס

והכובד של הקירור גם לא אמור להשפיע כי לא נגרם שום עיקום פיזי לPCB...

אבל בכל זאת גם ה9550 של Pafel וגם ה9800pro של Blackend וגם ה 9600XT שלי, מתו עם בדיוק בדיוק אותם סימפטומים ואותה תגובה מהמערכת, ולשלושתינו היה את אותו הקירור

אני לא כל כך חשדתי בזה אבל Pafel ערער את דעתי בנושא.. וזה בן אדם שמשום מה מסיבה בלתי ברורה אני סומך עליו ולוקח את עצותיו ברצינות ( כן כן, פבל.. ברצינות!! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לא היו בעיות מיוחדות עם הסליינסר שהיה לי, עבר לאפינג ולאחר מכן הוא הודק לליבה באופן מושלם.

ככה הוא עבר כמה חודשים על הכרטיס עד שמכרתי אותו והלקוח שקנה עד עכשיו משתמש בו.

אני חושב שזה עיניין של הרכבת הגוף על הכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הרבה משחק בעניין הזה

כולה להבריג את שני הברגים אל התפוסן הכחול

ועוד דאגתי שהברגים לא היו הדוקים עד הסוף, שתיהיה תפיסה טובה (שיהיה מגע טוב עם הליבה) אבל לא לוחץ ברמות...

מעניין מאוד איך דבר כזה יכול להרוג לגמרי את הכרטיס

גם ה 9600XT גם ה 9550 וגם ה 9800PRO פשוט תוך כדי שימוש קיבלו מסך שחור, כל פעם שהדליקו את המחשב פשוט מסך שחור.. לא שרוף לא כלום.. פשוט מסך שחור!!!

משהו מפחיד לחלוטין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי ה 9600 PRO שבק חיים לאחר ההרכבה (והרכבתי בזהירות יתרה) החזרתי את הכרטיס מסך לחנות והחליפו לי אותו. אחר כך, התקינו לי  סיילנסר בחנות  על הכרטיס החדש-וכשהרכבתי אותו בסלוט והפעלתי את המחשב שומו שמיים !! שנית כרטיס המסך לא עבד. לקחתי את המחשב לחנות כדי להראות להם את הטרגדיה,ולהפתעתי הכל עבד. מאז ועד היום (כשלושה חודשים) הכל עובד כשורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...