אני מצטערת שאני פותחת עוד נושא אבל אני דואגת עם העסקה של המחשב שחתמתי שווה...... - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מצטערת שאני פותחת עוד נושא אבל אני דואגת עם העסקה של המחשב שחתמתי שווה......

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

תפסיקו לטחון למסכנה את השכל... היא כבר חתמה על ההזמנה, אין מה לעשות בנידון.

לפעם הבאה היא תדע. גם אני מצטער על כמה דברים שהזמנתי במחשב שלי, אבל... ניחה. כולם לומדים מטעויות.

אני גם בטוח שאם הספק יגרום לכמה ריסטים היא ישר תלך ותקנה לה איזה HEC ב-160 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לא היה לי כוח כל כך לקרוא את הכל אבל לא כדאי לקנות ספק גנרי

.

אני מכיר 3 מחשבים שהלכו בצורה הזו(אחד מהם שלי :-\). בדרך כלל הם לקחו איתם עוד כמה חלקים כמו הארד דיסק וכרטיס מסך. הם לא נהרסו לגמרי, אבל הם לא חזרו לעצמם לאחר המקרה. פשוט עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום: פותחת התרד-לא קונים דברים גנריים.ההבדל בכסף הוא מזערי לעומת הנזק שיכול להגרם כתוצאה מהרס של החלקים הגנריים.

בסך הכל קנית מחשב טוב ,רק תבדקי איתם אם את יכולה להחליף ספק וזכרון-אני מאמין שהם יחליפו לך בתוספת תשלום נמוכה ,שתשתלם מאוד לטווח הארוך.

הכי חשוב-תתחדשי! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולגבי ספק הכח, ישנם הרבה יפים שמגיעים עם ספק כח מאותה חברה ואין כל מעורבות של רכיב ג'נרי בבאנדלים הללו. למשל ה-Raidmax Scorpion - מארז יפהפה, איכותי שמקורר בצורה מעולה ומגיע עם ספק כח לא ג'נרי גם כן של Raidmax, וכל העסק הזה בכ400שקלים חדשים.

ממש לא נכון!

המארז שציינת מגיע עם ספק ג'נרי (וגם הקוברה של ריידמקס)

למעשה, חלק גדול מהמארזים של חברות מוכרות וטובות, מגיע עם ספק ג'נרי ולעיתים אפילו ללא ספק בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעי, תפסיקי להקשיב לכל ה"טכנאים" שנכנסים פה לטרד ומז**נים את השכל על ספקים גנריים וריידמקסים עם ספקים טובים כי אין ממש כאלה.

אם היית קונה מחשב לאינטרנט ואופיס אז ניחא. אבל את הולכת להעמיס את המחשב שלך כי יש לך כרטיס מסך לא חלש ואת הולכת לשחק DOOM3 שמעמיס את המחשב וכדאי שיהיה לך ספק טוב.

מה כל כך מסובך? כל האנשים שמרגיעים אותך עכשיו לא ממש יעזרו לך אם ישרף לך כרטיס המסך והלוח ואם החנות לא תכסה לך את זה באחריות.

על האוטו והבית והבריאות שלך את משלמת ביטוח? אז ספק טוב למחשב משחקים זה סוג של ביטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעי, תפסיקי להקשיב לכל ה"טכנאים" שנכנסים פה לטרד ומז**נים את השכל על ספקים גנריים וריידמקסים עם ספקים טובים כי אין ממש כאלה.

אם היית קונה מחשב לאינטרנט ואופיס אז ניחא. אבל את הולכת להעמיס את המחשב שלך כי יש לך כרטיס מסך לא חלש ואת הולכת לשחק DOOM3 שמעמיס את המחשב וכדאי שיהיה לך ספק טוב.

מה כל כך מסובך? כל האנשים שמרגיעים אותך עכשיו לא ממש יעזרו לך אם ישרף לך כרטיס המסך והלוח ואם החנות לא תכסה לך את זה באחריות.

על האוטו והבית והבריאות שלך את משלמת ביטוח? אז ספק טוב למחשב משחקים זה סוג של ביטוח.

בדיוק. ותעשי מה שאמרתי לך מקודם ::)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...