Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 65 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

ממש לא... הכי טוב QUEST (הטובים של פעם, לא החרא של היום חוץ מבודדים). אחרי זה אסטרטגיה (WARCRAFT3 עד היום משחק ב BATTLE.NET) ואחרי זה סימולטורי (שוב, של פעם).. רק אחרי זה FPS :)

אךךךך איפה הימים הטובים, לילה גשום קרמבו מוקה, וWing Commander :)

wc5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממש לא... הכי טוב QUEST (הטובים של פעם, לא החרא של היום חוץ מבודדים). אחרי זה אסטרטגיה (WARCRAFT3 עד היום משחק ב BATTLE.NET) ואחרי זה סימולטורי (שוב, של פעם).. רק אחרי זה FPS :)

תכלס צודק- הקווסטים של פעם (המצוירים- יומו של הטנטיקל,סם AND מקס,סיימון אי הקופים) היו אליפות- הייתי מסיים אותם כמה פעמים רק בגלל הצחוקים שהלכו שם. אסטרטגיה גם עדיפים. הבעיה היום שמשחקים לא יודע איבדו את הקסם שלהם- נגיד מHL1 הייתי יותר בהלם מHL2 . ובכלל היום אתה מסיים משחק וזהו - איפה הימים של HEROES OF MIGHT AND MAGIC בעל נראה לי השיא במשחקיות חוזרת?

המשחקים היום הרבה יותר יפים- אבל בלי קסם,

ועכשיו אחרי הנוסטלגיה , נחזור לנושא הדיון המקורי:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אתם צודקים

המשחקים של עכשיו רק עם גרפיקה הרבה יותר יפה..

אבל הם ברמה פחות טובה במשחקיות

עוד דוגמה טובה..

RED ALERET 1 היה הרבה יותר טוב מ 2

והמשחקי הסטרטגיה של פעם היו הרבה יותר טובים.

תמיד המשחקים הישנים עוקפים את החדשים.

גם מקס פיין 1 היה טוב יותר מ2 (חוץ מהגרפיקה)

עדיף שלא יוציאו משחקים כזה מהר לפחות שישקיעו בהם.

תגידו יש סיכוי שהמשחקים יחזרו להיות טובים כמו פעם

כי אני מתגעגע :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צודקים שבאמת היום אין את האפקט של הקסם.

פעם הייתי מחכה כל היום בבצ'פר רק ללכת הביתה ולשחק במחשב באיזהשהו משחק שממש אהבתי (במיוחד שהיה לי 286), והיום אני לא מרגיש את זה.

אבל אני חושב שנעלם לכם "הקסם" הזה רק בגלל שהתבגרתם ויש לכם עוד דברים לעשות בחיים חוץ מזה, ואתם לא בעולם הפנטזיות של ילדים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהבנתי את הבעיה. הכדור שקיבלת זה כדור שכשאתה לוחץ עליו הוא קורא לגוקים והם מגנים עליך, כשאתה זורק אותו לאינשהו הם תוקפים את האזור שזרקת אליו(מקש ימני בעכבר הוא לוחץ, מקש שמאלי זורק).

כשאתה מקבל את הכדור אחד היצורים שם מסביר לך איך להשתמש בו והוא פותח את השער שדיברת עליו כדי להגיע למקום ששם אתה מתרגל את השימוש בכדור....

אוקיי, אבלהדלת הזאת לא נפתחת!!

יש חייל שמסמן לי ללכת לדלת הזאת ושזה הדרך לנובה פרוספקט ואני הולך לדלת אבל היא לא נפתחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אךךךך איפה הימים הטובים, לילה גשום קרמבו מוקה, וWing Commander :)

DOGMA: חזק ! גם לי יש את זה איפושהוא, אולי נפתח פוסט חדש עם של אריזות של משחקים מקוריים שיש לנו מהעבר ?

לגבי המשחק הפרוץ, יש לו הרבה באגים, שאין בגרסה הלא פרוצה (אתה לא רואה חלק מהדברים, המשחק נתקע בחור לוגי וכו'), אז יתכן וזאת הסיבה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אבל המשחק לא עשה לי שום בעיה לאורך כל הדרך

רק עכשיו השער ה$%&$%&^%$ הזה לא נפתח ואני משתגע עליו

זה בטוח באג? השער אמור להיפתח מיידית בלי לעשות כלום??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חייל שמסמן לי ללכת לדלת הזאת ושזה הדרך לנובה פרוספקט ואני הולך לדלת אבל היא לא נפתחת.

היא לא נפתחת כי לא אתה אמור לפתוח אותה. היצור הזה שהביא לך את הכדור (אגב, איך קיבלת את הכדור?) פותח את הדלת....

מה שאמור להיות זה, אתה הורג את הג'וק הגדול, יצור עם עין אחד מדבר איתך, מביא לך את הכדור ואז אתם הולכים באיזה מחנה קטן. אתה מגיע לאיזה חייל שאומר לך את הכיוון לנובה פרוספקט ואתה ממשיך עם היצור. הוא פותח את הדלת ואז מסביר לך איך להשתמש בכדור.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החייל מבקש שתעשה 2 פעולות

1. לגרום להם (הג'וקוים האלה) לתקוף אנשים,יש לך בהתחלה מדים של חייל תלוים על עמוד,תזרוק עליו את הכדור הזה והם יתקפו את ה"חייל"

2. לגרום לג'וקים לעקוב אחריך אתה פשוט לוחץ על מקש ימני ומתחיל ללת קצת עד שהוא יפתח לך את השער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני שם תמונה של ההתחלה של המחנה בדיוק איפה שקיבלתי את הכדור

עכשיו הוא אצלי, לאן ללכת ועל מה ללחוץ? כי שום סלייב לא עוקב אחרי

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...