Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 64 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

לא קרה לך שמתת באותו הקטע יותר מפעם אחת??

לי קרה רק בכלא

עד שהבנתי איך לכוון את המכונות יריה

וצמוד לקיר...

סה"כ משחק כיפי מאוד

ובאמת שלא היה הרבה קטעים שאפשר ממש להיתקע בהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טיפים חשובים:

תשתמשו בגרבטי גאן כדי להרודג את המעופפים עם הסכינים (אני מת עליהם!), תתפסו אותם ואז תירו אותם על הקיר.

עם הכדורים הכחולים שרודפים אחריכם אפשר לעשות אותו דבר רק שהם לא מתים, אבל אפשר לזרוק אום לים (ואז הם מתים) או ממש רחוק והם יפסיקו לעקוב.

ותשתמשו בחביות ארונות או כל דבר שאפשר להרים כמחסה כדי להתקרב אל המכונות יריה ולהפיל אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני לא נהנה מהמשחק הזה? הגרפיקה מעולה, העלילה מעניינת ויש את הGravity gun ;) אז למה לא בא לי לשחק בו בכלל?

מה שעשיתי זה שהורדתי את הסרט עם הבחור שמסיים אותו ב3 שעות וזה יהיה תחליף מהיר יותר לאם אני אגמור אותו. :screwy:

אני לא כנראה אוהב FPS, לא משנה כמה טוב כולם אומרים שהוא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע בשלב SANDTRAPS, בקטע אחרי שאני מפוצץ את הגוק הענק ומקבל כזה כדור שאין לי מושג מה הוא עושה, אני מתקדם במחנה הזה שנכנסתי אליו ואז מופיע לי בן אדם שאומר לי להמשיך לנובה פרוספקט ואז מקדימה יש לי מין שער מברזל אבל הוא לא נפתח לי מה לעשות??

הנה תמונה:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקי FPS הם הכי טובים. (חוץ מכמה יוצאי דופן מז'אנר אחר)

ממש לא... הכי טוב QUEST (הטובים של פעם, לא החרא של היום חוץ מבודדים). אחרי זה אסטרטגיה (WARCRAFT3 עד היום משחק ב BATTLE.NET) ואחרי זה סימולטורי (שוב, של פעם).. רק אחרי זה FPS :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע בשלב SANDTRAPS, בקטע אחרי שאני מפוצץ את הגוק הענק ומקבל כזה כדור שאין לי מושג מה הוא עושה, אני מתקדם במחנה הזה שנכנסתי אליו ואז מופיע לי בן אדם שאומר לי להמשיך לנובה פרוספקט ואז מקדימה יש לי מין שער מברזל אבל הוא לא נפתח לי מה לעשות??

הנה תמונה:

אני לא בטוח שהבנתי את הבעיה. הכדור שקיבלת זה כדור שכשאתה לוחץ עליו הוא קורא לגוקים והם מגנים עליך, כשאתה זורק אותו לאינשהו הם תוקפים את האזור שזרקת אליו(מקש ימני בעכבר הוא לוחץ, מקש שמאלי זורק).

כשאתה מקבל את הכדור אחד היצורים שם מסביר לך איך להשתמש בו והוא פותח את השער שדיברת עליו כדי להגיע למקום ששם אתה מתרגל את השימוש בכדור....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...