Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 43 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

תקוע כאן  , פוצצתי את החביות ואז נשבר הדבר הזה ששבר את השער או מה שזה לא היה(נו בתוך המים) , ואז הלכתי אחורה ויריתי בכל החיילים עם המכונת ירייה שמקודם ירה עלי אחד מהם והרגתי אותו , ואז אני לא יודע מה לעשות , מה עושים?

עכשיו אתה חוזר לרחפת וממשיך הלאה, דרך השער שפתחת.

איזה יופי ;D

ומאיפה שמעתם שיצא שלבים רק לבעלי ATI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כבר הבנתי לבד שאני צריך לחזור לרחפת :o , אני עכשיו בקטע אחרי ששידרגו לי אותה ואני מנסה להרוג את המסוק ,איזה משחק חמוד , אבל אני לא מבין איך כולכם גמרתם אותו , נראה לי שיחקתם עם מידיום...

גם חבר שלי שהבאתי לו את המשחק(זאת אומרת התחיל אחרי) , כבר עבר אותי בהרבה , כי הוא שיחק על מידיום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אמרתי אחרת?

::)

לעשות וורפר לדמו של דקה וחצי עם מבחר שיידרים מצומצם, וקצת קבצים גראפיים זה דבר אחד.

לעשות וורפר לשלב שלם של HL2 יהיה קצת יותר מסובך... והולכים להיות 8 ממה שהבנתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה תעזרו לי בחיית...

אני תקוע בשלב הראשון... (אני יודע אני יודע כולכם כבר גמרתם את המשחק כבר 7 פעמים! חחח)

בשלב שאיך שאני יוצא בפעם הראשונה לבחוץ איפה שיש את המגדל הזה שנוגע בשמיים אז שמה אין לי מושג לאן ללכת וכולם שם עומדים כאילו הכל קפא! האנשים לא זזים אבל הדברים האחרים זזים! זה אמור להיות ככה?

אם כן אז איך אני עובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אותכם

מה הקטע של אוורז הזה,למה אסור לדבר על זה?!

שמישהו כבר יסביר לי

זה נראה לי בכלל לא הגיוני,למה לא לעזור לאנשים בגלל שיש להם גרסאות פרוצות לדעתי אתם עושים דבר לא טוב :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...