Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 42 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

?

שלבי ATi, אלה הם שלבי SP שValve תוציא במהלך השנה הקרובה(דיי הרבה מהם לפי מה ששמעתי), שיעבדו על כרטיסי ATi בלבד,על החדשים שלהם בכל אופן.

כן חרא, באסה, לא הוגן, אבל יש לי X800 אז לא אכפת לי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקוע כאן , פוצצתי את החביות ואז נשבר הדבר הזה ששבר את השער או מה שזה לא היה(נו בתוך המים) , ואז הלכתי אחורה ויריתי בכל החיילים עם המכונת ירייה שמקודם ירה עלי אחד מהם והרגתי אותו , ואז אני לא יודע מה לעשות , מה עושים?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

?

שלבי ATi, אלה הם שלבי SP שValve תוציא במהלך השנה הקרובה(דיי הרבה מהם לפי מה ששמעתי), שיעבדו על כרטיסי ATi בלבד,על החדשים שלהם בכל אופן.

כן חרא, באסה, לא הוגן, אבל יש לי X800 אז לא אכפת לי  :lol:

רגע זה יעבוד על כל הכרטיסים של ATI? או רק על סדרת X800? כי בעיקרון השת"פ פעולה בבאנדל התחיל עם כרטיסי הXT (9600XT ו9800XT) אז בקיצור- אני אוכל לשחק בשלבים האלה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע זה יעבוד על כל הכרטיסים של ATI? או רק על סדרת X800? כי בעיקרון השת"פ פעולה בבאנדל התחיל עם כרטיסי הXT (9600XT ו9800XT) אז בקיצור- אני אוכל לשחק בשלבים האלה???

X700 ומעלה :|

ATi ישבה בשקט בזמן שnVidia שילמה מיליונים למפיצות כחלק מתוכנית NV TWMP עכשיו היא מחזירה מלחמה, היא מכרה מיליונים של כרטיסי X700 וX800 והיא רוצה לצ'פר את הלקוחות שלה :) השלבים האלו יהיה שלבים עמוסים בeye candy שישתמש בו פונקציות ספציפיות לסדרה החדשה של ATi.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...