Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

יש לי בעיה ושאלה:

בעיה: יש בעיה בדיבוב של הדמויות הם כאילו לא מתואמות ועולות על הדברים של עצמם לא במקום כמו דנה מודן  :'(

שאלה: לא זוכר פקודה לביטול ה- FPS שרץ במהלך המשחק  :bash:

תשובה: cl_showfps 0

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

I know it may sound ridiculous , but i got stuck at the beging!

I have no weapones and i am going down the stairs, and then two "purple soldiers" are coming and kicking my ass...

here's a screenshot:

HELP!

Let them kick your ass! and see whats going on after..im serious.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה צוחק שאתה נתקע בקטע הזה, אח שלי שקטן ממני ב 4 שנים שיחק שם והיה לו ברור מראש שמשהו יקרה אחרי שתופסים אותך :kopfpatsch:

שיחקתי כבר הרבה ואני חייב לציין משחק גדול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם.

SPOILER

זקוק לעזרה! אני בשלב Entaglment, כשנחילים של חיילים מתקיפים אותך בבית הסוהר (אחרי nova prospekt), ויש לך 3 turrets. לפעמים אני מצליח יותר, ולעמים פחות, אבל תמיד אני מגיע למצב שרימון מוצא את דרכו את אחד מהצדדים עם ה turrets, ומהר מאוד אני מת. אני בד"כ שם שניים בצד של ממלא החשמל, ואחד בצד של הכוח, ועליו אני מגן. אני שם אותם בפינות של הדלתות משני הכיוונים, כל אחד לכיוון אחר.

ד"א - XP 2100' , 1 gig of , radeon9500 pro

המשחק רץ לי כמעט בלי לאגים על הגדרות מלאות, אני משחק עכשיו על X4 ו X4 - מה שמדהים במשחק הוא שאין לו בעיה לרוץ חלק עם כל ההגדרות מלאות, הוא פשוט מוריד מאיכות התמונה (ולא מחדות התמונה). נשמע מוזר? אבל עובד....

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני לקח לי הרבה פעמים עד שנמאס לי וסתם עשיתי fooloing מה שנקרא

אז שמתי בכל פתח(4 פתחים בסך הכל) קופסא וחבית או קופסא וקופסא

וושמתי את הטורטים בצדדים של התא בצד שמאל של החדר זה שאפשר להכנס אליו וזה עבד.. כל כך טוב שלא נפגעתי בכלל..אם אתה לא מבין אני אנסה להשיג סקרין שוטים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי זה הקטע אולי הכי מעצבן וקשה שהיה לי

תנסה לעבור אותו

שים את התותחים האלה

ואז כל פעם תביא תשמור עליהם (זה מאד מאד קשה אני יודע)

ושאתה תראה רימון אז תירה עליו עם ה שאט גאן ואז הוא יעוף לכיוון אחר

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להתקין את המשחק על מחשב אחר שברשותי, אבל פוחד שחשבוני יסגר...... האם יש סיכוי כלשהו שsteam אוספת מידע על חומרת המחשב, ולא מאפשרת להתקין על אחר?

אני יודע שזה נשמע די מגוכך מכיוון שלכל אדם מותר להחליף את החומרה במחשב......אבל אני חייב לדעת בוודאות לפני שאני מסכן 200 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש במשחק במחשב אחר. אתה צריך בזמן התקנת לבחור להתחבר עם משתמש קיים ולא חדש.

אני חושב אבל שכאשר אתה משחק במשחק אתה מתחבר לאתר מה שאומר שלא יהיה אפשר לשחק בשני המחשבים את HL2 באותו הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת הקטע הזה הוא הקטע הכי קשה שיש במשחק.

אני מצאתי אסטרטגיה שהיא די עזרה לי, ובזכותה עברתי את המקום הזה.

קודם כל זה מאוד חשוב איפה את ממקם את הטורטות (turrets) האלה... קודם כל תצא מהמזדרון הפיצי הזה וצלך למזדרון מימין לאיפה שהסתכלת, יש שם תא מאסר באמצע.

מחוץ לתא יש שתי פינות של הקירות שים טורטה אחת בפינה של הקיר שתסתכל החוצה, וגם אחת בצד השני שתעשה את אותו הדבר.

קח עוד את השלישית ותשים אותה איפה שהו באמצע שתגבה אחת על השניה (שיש יותר אנשים בצד אחד תחליף את הכיוון לדוגמה וככה תמשיך.

וגם תשים חביות וארגזים לי הטורטות בפינות בכדי שלא יוכלו להפיל אותם עם רימונים או עם בעיטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והכי הכי הכי חשוב, כשנופלת מכונת היריה, אל תתעצל, תרים אותה(E)

אולי תצחק עלי, אבל אני פשוט לא מצליח להרים אותך מחדש ברגע שהם מופלים!! (בעיקר אחרי רימונים) הוא מרים לי אותם הפוכים, ולא נותן לי לשים אותם מחדש.....

זאת אחת הסיבות העיקריות שבגללן אני נכשל בקטע הזה במשחק.

יש לי, דרך אגב, אחלה של ערימות על גבי ערימות של גופות! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...