23 שניות בסופר PI מגה על דותן - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

23 שניות בסופר PI מגה על דותן

integral

Recommended Posts

Alviso בטוח יגיע עם תמיכה לDDR1, אבל לדעתי זה בזבוז לקנות עם DDR1. לא בגלל ההפרש ביצועים הלא גדול של הDDR2, אלא כי לפי מה שאני מבין הDDR2 יותר חסכוני בחשמל. אבל תמיכה בDDR1 תיהיה טובה ללוחות השולחניים.

אגב, ראית את הHTPC של שאטל לדותן? (והדותן X2 זה לא דותן, זה יונה :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Alviso בטוח יגיע עם תמיכה לDDR1, אבל לדעתי זה בזבוז לקנות נייד עם DDR1. לא בגלל ההפרש ביצועים הלא גדול של הDDR2, אלא כי לפי מה שאני מבין הDDR2 יותר חסכוני בחשמל. אבל תמיכה בDDR1 תיהיה טובה ללוחות השולחניים.

נכון, עד כמה שאני זוכר, דורש רק 1.5v (או משהו כזה), כך שמבחינת צריכת חשמל הוא באמת עדיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alviso בטוח יגיע עם תמיכה לDDR1, אבל לדעתי זה בזבוז לקנות עם DDR1. לא בגלל ההפרש ביצועים הלא גדול של הDDR2, אלא כי לפי מה שאני מבין הDDR2 יותר חסכוני בחשמל. אבל תמיכה בDDR1 תיהיה טובה ללוחות השולחניים.

אגב, ראית את הHTPC של שאטל לדותן?  (והדותן X2 זה לא דותן, זה יונה :) )

כן ראיתי את ה . זה יהיה מחשב מאוד שקט וקריר. חבל"ז.

מי מדבר על :smile1:. אני מדבר על דותן בדסקטופ עם לוח נוח שמאפשר שליטה במתח למעבד (במקום מודים) ונעילה טובה ל AGP/PCI ותמיכה בדואל, וקרור סוקט 478, ותמיכה ב DDR1 כדי לקבל תזמונים חבל"ז ולהיות מסוגל לשים איזה VX עם בוסטר, וכרטיס מסך PCIE, ולהרים אותו בקלילות לרמה של FX או קרוב בחצי מחיר או פחות. זו כל הפואנטה. הלוח של DFI זה לוח לדסקטופ. :funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

הבעיה שלו היום זה מה שמסביב. DFI קולטים את הפוטנציאל ורצים. ברגע שאחרים יצטרפו זו יכולה להיות חגיגה לא קטנה. באותה מהירות, עם ציפסט תכלס של פנטיום 3, כרטיס AGP X4 , בסינגל ובאס מגוחך הוא לוקח כל 64 ביט בלי להתחמם ובלי להתרגש. תחשוב מה הוא יעשה עם דברים נורמלים מסביב ש"יפתחו" לו את הפוטנציאל. ריר :anim-jjd:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...