23 שניות בסופר PI מגה על דותן - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

23 שניות בסופר PI מגה על דותן

integral

Recommended Posts

אין ספק וכבר אמרתי כמה פעמים שהוא אטרקטיבי במיוחד, מעבד עם מערכת מצויינת בהרבה פחות כסף, בלי ויכוח בכלל.

בילבול התכוונתי לביקורת ההקודמת שנתת ב gamepc לאכן עדיין אותו לוח, הבנצמרק ב ב 1600x1200 לא משכנעות אותי.

אגב שאותו לינק יש בדיקות בסנדקה ואפילו קידוד של media9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סבבה  :xyxthumbs: שנינו מסכימים ושמחים מהעובדה שיש עוד יציאה מגניבה מאוד בשוק. מעניין אם יוציאו אחד כזה לדסקטופ שמראש יוכל לעבוד במתחים נורמלים וטמפרטורות נורמליות לדסקטופ ולא יצטרכו לעשות כל מיני מודים כדי לנצל את הפוטנציאל שלו. לדעתי הם ממש מטומטמים שעדיין לא עשו זאת.תוסיף עליו עוד כמה פיצרים וציפסט נורמלי ותקבל מעבד פיצוצי. צריך לדבר עם סטינגר שישכנע את דוד שלו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה לא לבאס, אבל למה לעשות אוברקלוק למעבד שעולה 3000 ש"ח? מה הרעיון?

מה כבר חסר לו שצריך להתחיל לשפוך עוד כסף על קירור וכאלה?

מילא מעבד שעולה אלף ואתה נותן לו דחיפה והוא מגיע לעוצמה של מעבד שעולה שלישיה, אבל להתחרמן דוקא על המעבד הכי יקר בשוק?

לא מובן לי...

OC זה יותר נועד לחזק מעבדים חלשים יותר להפוך אותם ליותר משתלמים במקום לקנות מעבד של 3-4K

ברור שיש את המטורפים שקונים את הכי יקר והופכים אותו לאיזה משהו עוד יותר מטורף אבל הבעיה שאחרי איזה כמה חודשים יוצא משהו יותר מטורף.

אתם לא קולטים. אפשר לקחת דותן 1.8 שעולה 2000 שקל, לעשות לו OC ל 2.5 (ואני לא חושב שאני מגזים), ולקבל ביצועים של מעבד HI END שעולה 5000 שקל. או לחילופין לקנות דותן ב 1500 שקל, לעשות לו OC ל 2.25 ולקבל ביצועים של מעבד שעולה כפול פלוס. זה לא שה FX55 יכול לעלות יותר גבוה ממנו, כי נקודת ההתחלה שלו מבחינת מתח וטמפרטורות שונה לגמרי. מעבד HI END בחצי מחיר. בנוסף, זו רק ההתחלה. אני מאמין שיגיעו לוחות יותר טובים ואולי וורסיות אחרות עם תמיכה בדואל צאנל וציפסט טוב יותר ו PCIE ואז התוצאות שלו תהיינה עוד יותר מרשימות. בנוסף, לאוברקלוקרים זה לדעתי מעבד חווייה. מה, הם לא קיימים? אין להם זכות להינות בחצי מחיר? ומה עם כל אלה שרוצים שקט? איזה HTPC - הדותן יכול לעבוד בלי מאוורר.

חסרונות:

נעול(!)

אינטל הליצנים. מתי יבינו שהם יורים לעצמם כדור ברגל. במקום לזרוק את הפרסקוט לפח ולהתמקד בדותן דסקטופ ממשיכים לטחון במוח עם כל מיני פרסקוט EE ו בתזמונים מאפנים. יאללה, שיפתחו לו את המכפלה, ויתנו לו קצת יותר כבוד עם הרכיבים מסביב. בטח יש יותר מדי אמריקאים שצריכים לתת הסברים וממש לא מתאים להם שכמה ישראלים יתחילו להוביל את חזית המו"פ של . באסה להיות גדול וטמבל.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: רק דיברנו ו TOMS פרסם PRE REALEASE של הידיעה על הלוחות החדשים:

http://www6.tomshardware.com/motherboard/20041224/index.html

כמובן ש TOM הפעילו את לוחות ה DESKTOP כפי שהיו מפעילים , מבלי לנצל את היכולות של הדותן (אז בשביל מה הוציאו את הלוחות? בעע...)

בכל מקרה, מה שמעניין זה:

In the near future, Intel is going to release the Alviso platform for the Pentium M. This will represent a major step, introducing FSB533, Dual -533 and other features that are already well-known in the 900 series chipset family.

מקווה שיוציאו ALVISO 915 עם תמיכה ב DDR1.

וסליחה על ההקפצה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר לפני שנה אמרתי שמשפחת הפנטיום M יגיעו לשולחניים.

זה היה צפוי וברור.

הסיבה שאינטל לא לוחצת לכוון הזה היא עלויות.

על דותן יש זכרון מטמון בכמות כפולה מאשר על הפרסקוט.

זכרון מטמון הוא דבר יקר, וזה ישחוק את הרווחים של אם הם ימכרו לשולחניים באותה רמת מחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא יעשו משהו בנוגע לשולחניים AMD ינגסו בהם יותר ויותר. זה ישחוק עוד יותר את הרווחים שלהם. מה יש ?אז ממחזור של 8 מליארד לרבעון ירוויחו רק מיליארד וחצי במקום שתיים. עריכה: (סליחה, המחזור כבר עלה ל 9 מליארד פלוס).

מעניין, ההתחלה של ה ALVISO כבר בחוץ. בינואר - פברואר יהיו דותנים עם 533, וPCIE ודואל צאנל (לא בטוח):

http://www.theregister.co.uk/2004/12/01/intel_ships_alviso/

עריכה: חוצמזה, אפשר לחשוב שהם מוכרים את הדותנים במחירים של D :-\ רחמים :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הפרסקוט זו טעות. נכון, בחו"ל יש כבר את ה E0 שלא מתחממים, אבל לעלות איתם הם לא ממש יכולים והתפיסה של ה PIPE הארוך לא תופסת בביצועים. זה פוגע בהם בשולחניים, וככל שהזמן עובר פוגע יותר, וזה פוגע בהם בשרתים, וככל שהזמן עובר פוגע בהם יותר. הדותן זה כוון אחר שלקחו המבוסס על הפנטיום 3, שמוכיח את עצמו כמוצלח יותר - אז למה להנעל על הפרסקוט ולא לפתח את הדותן? נכון, הם מרוויחים יותר ויותר כל הזמן, ומוכרים יותר ויותר, ו לא ממש מזיזה להם עדיין, אבל, זה יכול לעלות להם ביוקר רב בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל כבר הודיעו שה-P4 גמר את הסוס ושהמעבדים השולחניים הבאים שלה יהיו מבוססי ארכיטקטורת ה-P-M עם תכנון יעיל ותדר נמוך.

אינטי, קראת את הראיון שעשיתי עם מנכל חטיבת הניידים של אינטל? הבחור אישר שם שהם יספקו מעבדים שולחניים חכמים ולא רק עוד ועוד מה"צ

אני לא רוצה להיכנס כאן לדיבורים על מתחרים, אבל אני יכול להגיד לך את זה, עד לשלב מסוים משפחת ה- 4 הייתה הפתרון הטוב ביותר בשוק המעבדים. עכשיו הגענו למסקנה שיש אפשרות להביא יותר ביצועים בפחות הספק וזה דבר חשוב גם במחשבים שולחניים ולכן אנחנו נעים בכיוון הזה.

הם יודעים שזה העתיד, הם ביטלו את ה-P4-4000, והם יביאו את זה לשולחניים.

הבעיה הכללית היא שיש כאן שימוש בחומרה שלא תוכננה במקור לעבודה שולחנית. הלוחות שיש הם עם ציפסט נייד וכל מיני יצורי כלאיים. האם נראה גם לוחות שולחניים עם Alviso? עם תמיכה מלאה בPCIe? יהיה מעניין.

בכלל, התוכניות של לשוק הנייד נראות מעניינות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הפרסקוט זו טעות. נכון, בחו"ל יש כבר את ה E0 שלא מתחממים

הם מתחממים במאמץ בדיוק באותה מידה (או בוואט אחד פחות) אבל במנוחה ההבדל ... הE0 לא עשו כזה שינוי , הם עדיין אסון.

ועל ההצעה לקנות דותן 1.8 - אתם יכולים לקנות ב950 שקל 64 3000 ובעוד 700 שקל לוח אם של DFI ולהגיע לבצועים של FX53\55 גם בלי הארדמודים מסוכנים.

נכון להיום המעבדים האלו ממש לא משתלמים , אבל בעתיד יכולים לדחוף אוצם לשוק האישי בתור מעבד מאוד חזק אם הם רק יעלו לו את הבאס - השאלה היא האם הם יעשו את זה .

ועוד דבר קטן , אל תשכחו שיש למעבד הזה המון מטמון = יקר ליצר אותו

למרות שכסדרה 6 תכנס לשוק תעבור ל2 מגה רמה 2 בתור סטנדרט ... זה הופך את הסיפור ליותר מעניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אל תשווה את יכולות ה OC של ה 64 ביט עם יכולות ה OC של הדותן שמתחיל מ 21 וואט. כשאראה 64 ביט 3000 עושה PI ב 23 שניות ב 3.3 גיגה נדבר.

דבר שני, אם דותן עם ציפסט של פנטיום 3+, זכרון בערוץ אחד ו AGPX4 לוקח FX55 אז תבין ש שה 64 ביט 3000 וסביבתו רחוקים מהליגה של הדותן. כל מה שעשו כדי להגיע לביצועי ההיי אנד של זה לתת לו מתח "רגיל" של אינטלים. תן לו סביבה יותר טובה עם DDR400, ואפשרויות משחק עם המתחים (שלא לדבר על מכפלה פתוחה), תן ללוחות טיפה להשתכלל והוא ישאיר את ה 64 ביט מאחורה בלי להתאמץ. בלפטופ ביצועיו שקולים ל 64 ביט 2800/3000 אבל באיזה יחס של וואט לביצועים :o

לגבי ה E0. תן לי למצוא טמפרטורות ב OC. אם אני זוכר נכון הדבר האחרון שאתה יכול להגיד עליו זה שהוא חם כמו הפרסקוטים הרגילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...