האם כדאי לקנות ג'יפורס 3 של Inno3D ? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לקנות ג'יפורס 3 של Inno3D ?

KapiSH

Recommended Posts

אני יכול להשיג את הכרטיס הזה במחיר זול מאוד, השאלה היא אם הוא טוב מבחינה כללית, כלומר אם יש איתו בעיות, או משהו מיוחד אחר שאני צריך לדעת לפני שאני קונה?...

ואם אפשר אז תקשרו אותי להשוואות בין הכרטיס הזה לכרטיסים אחרים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:)

זו קצת מחלה פה אני חושב, שמישהו רוצה לקנות משהו ומנסים לשנות לו את הדיעה...

לא שאלתי איזה כרטיס הכי משתלם כיום, כי זה לא משנה לי... אני יכול להשיג את הכרטיס הספציפי הזה במחיר מצויין ובאתי לשאול איך הוא, אז בבקשה תגידו איך הוא ואל תנסו למצוא לי משהו יותר טוב/משתלם, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברה אולי לא נחשבת למובילה בתחום, והביצועים שלו נופלים מהביצועים של כרטיס מקביל של אסוס לדוגמה, אבל רק במעט.

אין לו תוספות כמו Video-in ויציאות לשתי מסכים, הוא לא משהו באוברקלוקינג, אבל:

הביצועים שלו נופלים רק במעט מהכרטיס של אסוס שנחשב למוביל. רוב האנשים צריכים אותו אך ורק בשביל משחקים. רוב האנשים לא עושים אוברקולקינג לכרטיס מסך.

אז עם מה נשארנו:

נשארנו עם כרטיס מסך אמין לא פחות מהאחרים, שנותן תמורה מעולה לכספו במחיר שאני מוכר.

לינק לאתר של החברה עם המפרט הטכני שלו, ומשם יש הפניות לאתרים שעשו עליו מבחנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

900 שקל? יפה...

אגב איבגי טועה למשל באומרו כי הכרטיס הנ"ל טוב כמו האסוס (אגב לא מובילים השוק נג'י פורס 3, בשביל זה יש את אלסה, הרקולס, להם פילטרים טובים מעט יותר) הפילטרים שלו הן בין הכי גרועים, ואפשר להגיד שהפילטרים שלו טובים רק משל POWER COLOR, שיצאה עם ג'י פורס 3 משלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו ברור לכם שהוא בסה"כ התכוון שחבר שלו קנה את זה, ועכשיו הוא מוכר לו את זה ככרטיס יד שניה, כן ?

מכירה בין חברים.... לא מדובר פה באיזה כרטיס שהוא פשוט זול עד כדי כך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם אמרתי לכם 900...

:nono:

איכות הפלטרים משפיע על איכות התמונה הכללית בדו\תלת מימד, וחשובה מאד למי שפריימרייט זה לא הכל בשהבילו, ורוצה גם להנות מהתמונות המתקבלות עצמן...

אני ראיתי הדבל ענק בין הג'י פורס 2 של INNO3D לבין זה של למשל... ואני בטוח שהמצב אצל הרקולס ואלסה ברור הרבה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...