שאלה בקשר ללוח אם - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ללוח אם

BlacK_RaveN

Recommended Posts

לא,לכל הלוחות המיוצרים כיום יש כרטיס קול מובנה

OK

אז למה אנשים קונים כרטיסי קול ?

איכות יותר טובה ?? :-\

וגם נגיד קניתי כרטיס קול , איך המחשב יודע כאילו להשתמש בכרטיס שקניתי ולא ב onboard ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה אנשים קונים כרטיסי קול ?.

א.ביצועים במשחקים (לדוגמא audigy 2 zs תומך בeax 3 /4 שאלה אפקטים של משחקים וזה יכול לשפר את החוויה)

ב.איכות

ג.שימוש מקצועי להקלטות / חיבור הרבה מכשירים

ד.יציאה דיגיטלית (לא לכל הלוחות יש וזה יכול לשפר תחוייה בסרטי או אם ac3

5.גיימפורט (כניסה לגויסטיק)

וגם נגיד קניתי כרטיס קול , איך המחשב יודע כאילו להשתמש בכרטיס שקניתי ולא ב onboard ?

את הכרטיס קול המובנה אפשר לכבות דרך הביוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס הקול שעל רוב הלוחות משתמש הרבה במעבד של המחשב לעיבוד הקול.( אני לא זוכר בדיוק אבל נדמה לי שזה יכול להגיע ל 10%)

כרטיס קול נפרד עושה את העבודה הזו עם השבבים שלו וחוסך את העבודה מהמעבד (מגיע ל 2-5 אחוז בלבד), בנוסף לזה איכות הקול יותר טובה (אם הכרטיס טוב).

אפשר לבטל את השימוש בכרטיס שעל הלוח דרך הביוס, לבטל אותו בווינדוס, או להשתמש בשניהם ;)

יש לי לוח עם כרטיס מובנה ואני משתמש ביציאה הדיגיטלית שלו להשמעת ומוסיקה בסלון, בעוד שכרטיס שני מחובר למערכת בחדר של המחשב ומשמש לקול במשחקים וכו'. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש י כרטיס קול שהוא נמצא על לוח האם. כיוםן עשיתי פירמוט ואין לי במחשב.. הדגם של הכרטיס קול ששיך למיקרוסופט הוא

Unimodem Half-Duplex Audio Device כמו שרשום לי בחומרה אשר נמצאת במשחב שלי.

אני צריך דריבר כדיי לשמוע . השאלה איכן אני מוצא דריבר שיתאים ללוח אם שלי ואין לי מושג מה שם הלוח אם שלי.

מה שכן כיום המדיה פלייר שלי עובד אבל אין אין מה עלי לעשות?

בתודה רב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל... אני לא חושב שהשאלה שלך קשורה לנושא הפתיחה של הת'רד... אבל בכל מקרה:

הדרייבר שהבאת כאן... הוא לא הדרייבר של כרטיס הקול אלא של המודם שיש לך במחשב, זה הדרייבר של הקול של המודם.

דרייבר לכרטיס קול על לוח האם תוכל למצוא או בדיסק שקיבלת עם הלוח אם (או המחשב) או פשוט ללכת לאתר הבית של חברת לוח האם שלך, לבחור את הלוח אם המתאים, לבחור ושם יופיע לך כרטיס הקול, תוריד ותתקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...