Nvidia's NV47 never existed - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia's NV47 never existed

DOGMA

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תריץ vertex shader test בshadermark/3Dmark05 ותראה שה6800U מפסיד או משתווה ל9800pro/x700pro

עדיין לא הסברת לי איך נוידיה שומרת על אותם ביצועים פחות או יותר עם מנוע גיאומטרי רעוע ו מהיריות שעון נמוכות מהמתחרה?

תודה מראש,

האידיוט

כאשר יהיה שימוש אינטנסיבי בvertex shaders תדבר, וזה יקרה במשחקים שיצאו לקראת סוף 2005.

כיום אפשר לראות דוגמאות קלות למשל במשחק FarCry תחת מצב Extream Geometry, הX800pro החלשלוש מוביל על פני ה6800GT, כן בכמה פריימים בודדים אבל עדיין, עוקף.

וFarCry זה משחק ילדים יחסית לעומסים הגאומטריים, והשימוש בVertex Shaders שמחכה לכרטיסים האלה בעוד כשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך תתן לינק לתוצאות בVS ספציפית , אתה בטוך שSM בכלל מסוגל לבדוק את זה ? לא ראיתי שום ביקורת שעשתה את זה

וגם ב05 לא ממש מצאתי תוצאות - רק גרסאת הPRO יכולה להריץ את הבחינה הזאת ולא ממש ראיתי ORBים עם PRO

עריכה מצאתי את אלו:

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3382399

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3408498

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

ולפני שהכרטיס הזה יצא ה-FX טוב יותר ב-VS אז הייתם אומרים תראו ה-R3XX יותר טוב בפיקסל שידיר וזה מעולה ושהוא יותר גרוע בוורטקס שיידר לא הייתה אומר כלום :-\ :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגראף שלי לא הוכיך ההפיך ממה שאמרתי, גם הsimple הם שיידרים כבדים פי כמה וכמה ממה שיש במשחקים של היום, בקומפלקס הX700 עם ה6VS שלו לוקח, ה9800 מכיל רק 4 מנועים גאומטריים, אולם עם 4VS הוא עומד כמו גדול מול ה6800ULTRA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמא קראתי כל תגובה שלך טוב טוב ...ואתה יודע מה הבנתי מהתגובות שלך....

ש הרבה יותר איכותיים ב ATI

הרי מה שאתה טועה שה"מנוע הגאומטרי" וכל הקטע של השיידרים שלו גרוע נכון?

ותראה למה מסוגלים עם מנועים החרא שלהם, תראה איזה ביצועים מעולים הם נותנים אפילו עם מנוע כל כך נחות וגרוע ....

:nixweiss:

אז למה קנות ATI בזמן שיש לך את עם המנוע הגרוע אבל נותח פייט רציני למנוע הסופר דופר הכי טוב בעולם של ATI....בפחות כסף.

:nixweiss:

תחשבו על זה...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן על העתיד, עד שיהיו VSים במשחקים עם אותו עומס כמו הcomplex לא ה6800 ולא הx800 יהיו רלוונטיים, מלבד זאת תחזור להודעות הקודמות שלי, בשום מקום לא הצהרתי שה9800 טוב יותר במבט אל העתיד, אמרתי שהX800 כן, ואני מחפש עם X700 אני מנסה להזכר איפה ראיתי אותו.

מה הקשר כסף עכשיו? הכרטיסים של ATi מתומחרים בדיוק כמו הכרטיסים של , אתה כל פעם גולש לשטויות אחרות, אולי דיי להגיב בכלל? הרי אין לך שום דבר בעל טעם לומר בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...