בעיות מוזרות עם כרטיס מסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות מוזרות עם כרטיס מסך

scimtar

Recommended Posts

שלום,

קיבלתי כרטיס מסך מ ebay זה radeon 9500 pro 64mb built by ati.

הלוח שלי הוא A7N8X rev 2.0 מעבד 2400.

לפעמים כשאני מדליק את המחשב, המסך פשוט נשאר כבוי, המערכת עולה בדיפולט ללינוקס, ההארדיסק קורא אחרי כמה זמן ואני יכל לכבות עם הכפתור

של המארז (רואים שהוא שומר הגדרות ונכבה אחרי כמה זמן).

לפעמים כשיש כבר text mode וחלונות בא להכנס למצב גרפי, אני מקבל artifacts - מלא פסים ונקודות וגם המערכת נתקעת לגמרי. בלינוקס הוא כן

נכנס למצב גרפי, אבל יש קצת פסים בצד שמאל למטה.

ובסופו של דבר לפעמים הכל עובד כמו שצריך, Half-Life 2 רץ על 1024x768 במהירות סבירה ביותר עם כל השיידרים ואין תקיעות או קריסות.

לא שכחתי לחבר לכרטיס חשמל של כונן דיסקטים, הספק שלי הוא HEC 480 כך שאמור להיות מספיק כוח, כי אני לא עושה OC רק מפעיל 2 מאווררי 120 ממ

במארז במהירויות נמוכות.

הדריבר לחלונות הוא הדריבר הרשמי של ati שהורדתי אתמול.

האם אתם חושבים שקיבלתי כרטיס דפוק או שאני מפספס משהו ? מה אפשר לעשות ? הצעות..

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

קיבלתי כרטיס מסך מ ebay זה radeon 9500 pro 64mb built by ati.

הלוח שלי הוא A7N8X rev 2.0 מעבד 2400.

לפעמים כשאני מדליק את המחשב, המסך פשוט נשאר כבוי, המערכת עולה בדיפולט ללינוקס, ההארדיסק קורא אחרי כמה זמן ואני יכל לכבות עם הכפתור

של המארז (רואים שהוא שומר הגדרות ונכבה אחרי כמה זמן).

לפעמים כשיש כבר text mode וחלונות בא להכנס למצב גרפי, אני מקבל artifacts - מלא פסים ונקודות וגם המערכת נתקעת לגמרי. בלינוקס הוא כן

נכנס למצב גרפי, אבל יש קצת פסים בצד שמאל למטה.

ובסופו של דבר לפעמים הכל עובד כמו שצריך, Half-Life 2 רץ על 1024x768 במהירות סבירה ביותר עם כל השיידרים ואין תקיעות או קריסות.

לא שכחתי לחבר לכרטיס חשמל של כונן דיסקטים, הספק שלי הוא HEC 480 כך שאמור להיות מספיק כוח, כי אני לא עושה OC רק מפעיל 2 מאווררי 120 ממ

במארז במהירויות נמוכות.

הדריבר לחלונות הוא הדריבר הרשמי של ati שהורדתי אתמול.

האם אתם חושבים שקיבלתי כרטיס דפוק או שאני מפספס משהו ? מה אפשר לעשות ? הצעות..

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדקתי אם הוא חם כאשר יש artifacts אבל כשהוא לא מדליק את המסך הזכרונות בקושי חמימים, והליבה קרה לגמרי (יש מאוורר ויכל להיות שאני לא שם לב).

שימו לב שלפעמים הכרטיס עולה עובד יופי, מריץ משחקים כבדים במשך כמה שעות בצורה יציבה אבל מספיק שאני אכבה את המחשב ואז זה שוב משחק רולטה - האם

הוא יעלה או לא.

אני לא ממש יכול להחזיר אותו לחנות כי קניתי ב ... מה עם הספק של ati בארץ, הם יהיו מוכנים לקבל אותו במסגרת האחריות של ati ?

לפי טופס ה RMA באתר של ati צריך את המספר הסיריאלי של הכרטיס שאמור להיות על מדבקה מאחור - אבל אצלי אין מדבקה, רק מקום שרשום שם

"שים את המדבקה פה"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...