3400+ @ 4600+ תוצאות ותמונות - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3400+ @ 4600+ תוצאות ותמונות

ביז'ו המוס

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נדב..

כבר 200 הודעות???

המעבד שלי בחדר עכשיו על 36 מעלות במנוחה...

הלוואי שגם אני יכלתי לחמם :-\

מתלוננןןןן מניאקקק

קיצר לכל מי שיש הצעות למשהו שאני צריך לשפר כדי שהOC ילך חלק שישלח לפרטי או לאיי סי קיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רועי בהתחלה שסיפרת לי שאתה על 4400 לא האמנתי אבל חפיף....... יפה כמה אתה מקבל ב3DMARK05 ?

ד"א אל תקנה את הSHARK של TT הוא לא משהו לפי מה שהבנתי....

תקנה את הTSUNAMI יותר יפה גם...

לגבי הBIG WATER אתה אמרת לי אפילו שזה סתם קירור "יפה" שיעבוד כמו קירור אוויר טוב.

אז אולי תחשוב פעמיים לפני שאתה מוציא 650ש"ח לך על איזה TR -120 עם ENERMAX 120MM

400 ש"ח גג...

אם כבר אתה קונה מים קנה אחד שיתאים גם לכ.מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא איכותי בעליל  :-\

בשביל להגיע ל-OC איכותי ומרשים תתחיל בשלבים הבאים:

1. CAS 2.0 @ FSB

תוריד FSB ל-Stock ותעלה את הוולטאז' לזכרונות עד שיהיו יציבים לחלוטין ב-2,0.2.2.5.

כשהזכרונות יתייצבו תתחיל להעלות FSB תוך כדי שאתה מעלה את הוולטאז' לזכרונות (נדמה לי שהלוח שלך נותן עד 3.1, או אולי 3.3 בביוסים פרוצים, לא בטוח) עד שאתה מגיע למקסימום וולטאז' ומקסימום באס.

המלצה שלי: את התהליך הזה לעשות עם סטיק אחד של .

2. CAS 2.5 @ FSB

אני משאר שקאס 2,5.4.4.8 הזכרונות שלך עושים על מתח סטוק (2.5V). תתחיל להעלות FSB ומתח לזכרונות עד שתגיע למתח מקסימילי ו-FSB מקסימלי.

את התהליך הזה תנסה בהתחלה עם סטיק אחד ואחר כך עם שניהם (ייתכן הפרש של 10-15 FSB בין המצבים).

בהצלחה! :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להתעסק לעזאזל עם תיזמונים! , זה לא נותן כלום , והזיכרונות האלו בחיים לא יעשו 5-2-2-2 גם לא על 166MHZ! , הם לא בנויים לזה , הם בנויים לאוברקלוק לבאס על מתח סטוק ותיזמוני סטוק(3-3-3)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיפור המשמעותי הוא לא בין Cas 3.0 ל-2.5 אלה בין 2.5 ל-2.0.

תיקח ב-250FSB על מע' Socket 754, יוציא 3800 על קאס 2.5, לעומת זאת על קאס 2.0 הוא יוציא כבר 4100.

אז אתה אומר שאין שיפור בביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רע בכלל יחסית ללוח מבוסס nF2.

ללוחות nF3 250GB יש מחלק CPU/10 שמאפשר להגיע לבאסים גבוהים יותר בקאס נמוך יותר, לכן אל תחשוב שהתוצאה שלך היא לא משהו - היא בהחלט איכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטינגר דיי לגנוב תראדים סעמק!

דבר ראשון כולם פה ראו 100 פעם שיש לך TCCC וגם כולם ראו לכמה הם יכולים להגיע, אבל אם בא לך להשוויץ בזה עוד קצת תפתח תראד משלך בפורום וקירור.. למה להתפרץ לכל תראד ולהראות את התוצאות שלך? אתה כמעט כמו מוסרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אור , הגזמת , ואני ממש לא התפרצתי לתארד , פשוט רציתי לנסות ולהראות ליונתן מה בידיוק ואיך בידיוק עובדים TCCC , שלא יחשוב שהם זיכרונות לתיזמונים כי הם לא(או שכן?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...