3400+ @ 4600+ תוצאות ותמונות - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3400+ @ 4600+ תוצאות ותמונות

ביז'ו המוס

Recommended Posts

נשמע כאילו הלוח שלך מגביל/ או לא סוחב באס גבוה, או שהזכרונות לא מוגדרים כראוי בביוס.

תן כאן פוסט (אם אתה יכול) המראה את כל הפרמטרים הנוגעים לFSB והגדרות .

הTCCC שלי הוא עוד סדרה 412 ועושה במתח ברירת מחדל 550MHZ ועם 2.8/2.9V הוא עושה מעל ל560MHZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

440 ו443 זה הבדל של 4MHZ בערך

ואתה רוצה להגיד לי שהספק שלי מוריד לי45MH מהפוטנציאל של הזכרונות?

טוב אני גם קונה תספק של אור עוד איזה שבוע הכל מוסלב עם 2קטודות וספק TruePower 430W עם 2 מאווריי לדים בתוכו.

זה יעלה לי 45MHZ!?

הלוח הזה מיועד לסחוב. שהייתי בפנדס הבחור שמועד שיבח את הלוח הגיע עם TCCD עם PCB BRAINPOWER ל617MHZ

ביום חמישי\שישי אני יעלה .

בכל מקרה כל התזמונים (ויש המון) מוגדרים בAUTO חוץ מהתזמונים הרגילים X.X-X-X-XX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רועי , חוץ מהתיזמונים הרגילים של X-X-X-X.5\X , אתה לא צריך לגעת שם בכלום , למרות שזה אופציות יענו...

בני , אולי תקפוץ איזה יום לכפר סבא , בזמן שאנחנו נעשה מסיבת , תבוא לכאן , ונחגוג באוברקלוק?(גם על המחשב שלי וגם על שלו...)

עריכה : רועי , תשאיר תזמונים על AUTO הכל(אבל אני מתכוון הכל! , חוץ מהCAS , שים אותו על 3) , שמע לי , שים את המכפלה(LDT\FSB בביוס אצלך) על 10X , ואת הFSB על 250 , תעלה את המתח של הצ'יפסט ל1.9\2.0 , ותראה אם עולה כמו שצריך , אם לא , יש סיכוי מאוד מאוד גדול שהלוח שלך מגביל , אפילו שקנית את הלוח הכי טוב שיכול להיות לאוברקלוק למעבדי A64 754...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהוצאתי את המעבד למרוח תמשחה שהייתי אצל שפי , רציתי לכתוב את הסטפינג והשבוע וכל מה שצריך , אבל לא מצאתי נייר ולשפי לא הזיז... , אז לא כתבנו , אבל אני חושב שזה היה 0438

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתם את המכפלה של ה HTT ?

כי הלוחות בד"כ לא אוהבים לעבור את ה 1000MHZ ב HTT ואתה אמרתה שהגעתה ל 243 יציב  והמכפלה שלך היא 4 אם לא שיניתה ::);)

תוריד ל 3 זה גם ככה לא ממש משפיע על הביצועים

דרך אגב אני על 2600 גם עם מקורי 260FSB HTT-X3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...