איך אתה הופך למושך יותר כדי שבנות ימשכו אליך - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתה הופך למושך יותר כדי שבנות ימשכו אליך

YOU123

Recommended Posts

• תגובות 199
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי אני לא ספר אבל

תקח וקס דקס מה שאתה רוצה

ותנסה להעביר את השיער אחורה

בלי הקו באמצע

תקצר קצת במקומות הנכונים ותנסה לסדר קצת

(לך לספר הוא יסדר לך)

או שתנסה ללכת על כזה דבר

haircut-becks17.jpg

פיי אני מושפע מבקהם הטראד הזה משפיע עלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודריה!

פרטים על המספרה בבקשה!!!

כמו שאמרתי, רחוב קינג ג'ורג', כמה דקות הליכה מדיזינגוף סנטר. יש שם אפילו ציור קיר גדול של היפית קטנה עם ראסטות צבעוניות שנראות כמו הנחשים על ראשה של מדוזה גורגונה אז אני לא מבטיחה אם כל הבוהה בכם אח"כ לא ייהפף לפסל אבן.

Gorgon4.jpg

וואי אתם יותר מדיי נתקעתם על נושא המראה החיצוני... המראה החיצוני לא יישאר שם לנצח וגם אי אפשר להחזיק בזה בחורה יותר מדיי, אם אין לכם מעבר לזה, הלך עליכם. YOU WILL DIE ALONE! דווקא 2 האנשים האחרונים שהייתי איתם, תחילה לא אהבתי, אפילו גיכחתי מהמראה שלהם, אבל אח"כ נשארתי ל"הצגה שניה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח הרגת אותי כרגע

אם אני רוצה שחנוניות יימשכו אליי אני אקנה אייפוד

נראה לך שכוסיות יודעות מזה אייפוד?

ודוגרי כאילו תפעיל את הראש, מה יותר מושך אייפוד או ראסטות?

אל תצא מושפל ותדבוק בגישה שלך כי רק אפסים יסתמכו על אייפוד בשביל למצוא כוסיות...

אני אמרתי שצריך להסתמך על האייפוד כדי למצוא כוסיות? לא זכור לי. אני אמרתי שראסטות לא מושכות כי הן ראסטות, אלא כי הן משהו יוצא דופן וצעקני והבאתי את האייפוד כדוגמה.

1) תעבוד על הבנת הנקרא שלך.

2) תחזור למציאות כי הרבה מאד אנשים יודעים היום מה זה אייפוד גם אם אין להם מושג שיש נגני אמפי3 אחרים. חברה של אחותי הייתה אצלי לפני שבוע, ראתה את הריבר, שאלה ותי אם זה אייפוד.

3) מושפל? למה בדיוק? כי אתה קראת את מה שכתבתי והמצאת לעצמך משמעות אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה בדיוק הטעות שלך

לא כל דבר צעקני יימשוך בנות

אתה יכול לנסות לשים ניטים עצומים או בגדים זוהרים וכיוצא באלה

ואני מבטיח לך שזה מאוד יידחה אנשים

ראסטות מושכות בגלל שהן ראסטות לא בגלל שהן דבר צעקני

המהות של הדבר המיוחד זה מה שמושך

אני חוזר למציאות

והרבה אנשים שאני מכיר לא יודעים מזה אייפוד, במיוחד בנות...

והתכוונתי שזה ממש אפסות למשוך נשים עם דברים כמו אייפוד

ואין מה להשוות בין אמצעים כאלה לבין דברים כמו ראסטות שזה דבר שדורש השקעה וכאב...

מצטער על הגישה השלילית לא ניסחתי טוב את המשפט, בוא לא נרד ברמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה בדיוק הטעות שלך

לא כל דבר צעקני יימשוך בנות

אתה יכול לנסות לשים ניטים עצומים או בגדים זוהרים וכיוצא באלה

ואני מבטיח לך שזה מאוד יידחה אנשים

ראסטות מושכות בגלל שהן ראסטות לא בגלל שהן דבר צעקני

המהות של הדבר המיוחד זה מה שמושך

אני חוזר למציאות

והרבה אנשים שאני מכיר לא יודעים מזה אייפוד, במיוחד בנות...

והתכוונתי שזה ממש אפסות למשוך נשים עם דברים כמו אייפוד

ואין מה להשוות בין אמצעים כאלה לבין דברים כמו ראסטות שזה דבר שדורש השקעה וכאב...

מצטער על הגישה השלילית לא ניסחתי טוב את המשפט, בוא לא נרד ברמה.

זה נראה שאתה תוקף אותי וזה מעצבן. אבל חפיף.

עכשיו, ברור שלא כל דבר צעקני ימשוך אנשים (אני לא מדבר רק על בנות), אבל, כל דבר צעקני מושך תשומת לב, חיובית או שלילית. יש אנשים שימשכו לראסטות שאתה כל כך אוהב ויש כאלה שיגעלו ויתרחקו, בדיוק כמו עם כל דבר אחר. ראסטות זה לא תרופת פלא להשגת זיונים ואם אתה חושב שכן אז חבל.

עוד דבר, היו לי ראסטות לפני שנה וחצי בערך. השקעה וכאב? לא מי יודע מה=\ סתם לא מסתפרים איזה שנה וחצי ואחרי זה לא חופפים תראש כמה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הו כן, דברים צעקניים ימשכו בנות (אם אתה מדבר על הצבעים שצובעים בחנות הזאת)... בקטע של "יאאא, תראי את היצור הזה!" או "היי, אפשר תמונה? אתה מזכיר לי את המלוכלכים האלו בלונדון...". יש סטנדרט מסויים, איזה מעמד ביניים כזה. סבבה, אם אתה רוצה שכל וואנאבי לאוריל לאוינג קופה תקפוץ עליך "יאאא! איזה חמוד וצבעוני אתה!!! אפשר למצוץ לך אבל קח מספר, יש פה מישהו שעשה לעצמו פירסינג בשפה עם סיכת בטחון שהוא מצא תקועה בנעל שלו..." (כן, ראיתי גם כאלו).

ראיתי אנשים יפים עם ראסטות שנראים טוב אבל זה לא כל כך הראסטות. אחד הדברים שאני מוצאת מושכים הם עור בריא. זה מדליק בטירוף לדעתי. חוצמזה, יש את הקטע של הפרומונים. ישנן תערובות ייחודיות שיגרמו לך לשכרון חושים וטעם של עוד ואתה אפילו לא תדע למה. יכולה להיות בחורה ממוצעת לגמרי אבל כל פעם שאתה לידה... וואי וואי. אם אתה רוצה לרמות, אתה יכול לרכוש בשמים על בסיס פרומונים אבל לדעתי זה לא קונבנציונאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה שאתה תוקף אותי וזה מעצבן. אבל חפיף.

עכשיו, ברור שלא כל דבר צעקני ימשוך אנשים (אני לא מדבר רק על בנות), אבל, כל דבר צעקני מושך תשומת לב, חיובית או שלילית. יש אנשים שימשכו לראסטות שאתה כל כך אוהב ויש כאלה שיגעלו ויתרחקו, בדיוק כמו עם כל דבר אחר. ראסטות זה לא תרופת פלא להשגת זיונים ואם אתה חושב שכן אז חבל.

עוד דבר, היו לי ראסטות לפני שנה וחצי בערך. השקעה וכאב? לא מי יודע מה=\ סתם לא מסתפרים איזה שנה וחצי ואחרי זה לא חופפים תראש כמה זמן...

אני רק יודע מכמה חברים שלי שבשנה האחרונה נכנסו לקטע עם הראסטות שמאז שהראסטות שלהם התחילו להראות טוב, בנות נמשכו אליהם פי 20 מבעבר.

לא אמרתי שזו תרופת פלא

השאלה של פותח הת'רד הייתה מאוד ישירה

אז סתם זרקתי את הדבר הכי ישיר שחשבתי עליו

זה לא כאבי תופת לעשות ראסטות?

וזה לא מצריך הרבה טיפול אחכך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יודע מכמה חברים שלי שבשנה האחרונה נכנסו לקטע עם הראסטות שמאז שהראסטות שלהם התחילו להראות טוב, בנות נמשכו אליהם פי 20 מבעבר.

לא אמרתי שזו תרופת פלא

השאלה של פותח הת'רד הייתה מאוד ישירה

אז סתם זרקתי את הדבר הכי ישיר שחשבתי עליו

זה לא כאבי תופת לעשות ראסטות?

וזה לא מצריך הרבה טיפול אחכך?

אני עשיתי באתיופיאן סטייל (למרות שהרבה ממליצים לא לעשות שם). זה לא כאב רציני. היו כמה פעמים ממש בודדות שזה כן כאב, בעיקר בגלל שהיו לי קשרים בליפה העצבנית, אבל ממש לא כאבי תופת. הרגשה קצת לא נעימה כי בכל זאת מישהו מתעסק לך בצורה לא יות מדי עדינה בשיער ובראש.

אחרי זה, ההשקעה הסתכמה בלמרוח פעם בשבוע את כל השיער בוואקס, זה דיי מיגע ומעצבן אבל זה גם לא כזה רציני...

אולי המקרה שלי הוא יחיד אבל אני חושב שלא. למה שמקצת משיכות בשיער יהיו כאבי תופת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי באתיופיאן סטייל (למרות שהרבה ממליצים לא לעשות שם). זה לא כאב רציני. היו כמה פעמים ממש בודדות שזה כן כאב, בעיקר בגלל שהיו לי קשרים בליפה העצבנית, אבל ממש לא כאבי תופת. הרגשה קצת לא נעימה כי בכל זאת מישהו מתעסק לך בצורה לא יות מדי עדינה בשיער ובראש.

אחרי זה, ההשקעה הסתכמה בלמרוח פעם בשבוע את כל השיער בוואקס, זה דיי מיגע ומעצבן אבל זה גם לא כזה רציני...

אולי המקרה שלי הוא יחיד אבל אני חושב שלא. למה שמקצת משיכות בשיער יהיו כאבי תופת?

מישהו אמר לך כבר שאתה חי בסרטים קשים ביותר?!?! :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שיער עד לעורף, ואני מסרק אותו באמצע בבקשה תאמרו לי מה אני יכול לעשות איתו שהיה יפה ומגניב, אני מצרף תמונה :

לדעתי קרחת יהיה לך הכי מתאים! אני מציע לך לנסות כי עכשיו השער שלך, וסליחה על מה שאני עומד לאמר, פשוט לא יפה... הוא לא מתאים לך...

אשמח אם עוד אנשים יתמכו במה שאמרתי וימליצו לו לעשות קרחת.. אין לך מה להפסיד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שאישה/בחורה נורמאלית תגיד לכם שמה שהיא מחפשת בגבר זה קוביות בבטן, קוצים בשיער ומרצדס בחניה. זהב מקומו בלב - לא על החזה/בשיניים.

אם היא מחפש משהו חד פעמי זה בדיוק מה שהיא תחפש...

וככה זה גם אצל גברים ברור שמראה ראשוני קובע המון אבל ברגע שמדברים על קשר רציני אז באמת המראה החיצוני הופך למשני והעיקר זה איך שמתקשרים עם הבן אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...