איך אתה הופך למושך יותר כדי שבנות ימשכו אליך - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתה הופך למושך יותר כדי שבנות ימשכו אליך

YOU123

Recommended Posts

• תגובות 199
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זוכים ב 50 מיליון שקל,אבל במיקרה שלך גם 200 מיליון לא יעזרו לך. [מי מבקש עצות על בנות בפורום מחשבים  :kopfpatsch::screwy:]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה שבנות ימשכו אלייך? קודם שנה גישה, כמו שנאמר ע"י רבים, לא חייב להיות יפה, צריך לדעת לדבר.

חוצמזה, 75 קילו למטר תשעים זה נשמע בסדר, השאלה היא אם אתה 75 קילו של שריר או שומן?

אם האופצייה השנייה זה אתה ואתה חושב שזה מה שיעזור לך למשוך אלייך בנות אז יאללה, לחדר לפתח קצת שרירים (בתוכנית מסודרת עם מנוחות), לאכול כמו שצריך ואז להיכנס לחיטוב להוריד שומנים מיותרים.

אני עשיתי הפוך האמת, ירדתי בשומן ועכשיו אני מתאמן על ניפוח, ואני מבסוט רצח. קצת פחות מחשב לטובת , תאמין לי שווה כל רגע.

:)

בכל מקרה, החשוב זה תמיד תזונה נכונה (אומרים ש 80% תזונה 20% אימון, אין לי הוכחות לזה)

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח אחי איזה שאלות קרועות :screwy:

טוב הנה כמה עצות שלי בשבילך:

1. לעומת מה שאומר מי שמעלי אני חושב שהרוב זה המראה החיצוני ולכן זה אומר ללכת הרבה לחדר , זה לא שהפרצוף חייב להיות יפה מאוד הפרצוף אצל גבר זה לא הכי משנה, העיקר הוא שהיה שרירים, תהיה בחדר ותתמיד, ותבקש מהמדריך לשלב לך עם הבניית שרירים פעילות אירובית שתשרוף שומנים גם, (אני גם עושה את זה) ותאמין לי אחרי חודשיים מתחילים לראות את השרירי בטן והחזה, ואחרי שהם נוצריך לך לtnt ותקנה שם כמה חולצות צמודות יפות, וחשוב מאוד ללבוש ג'נסים (בעיקר קרוקר) אם תלך עם טרנינג של פילה אף בת לא תסתכל עליך :smile1: , אבל צריך בחדר להתמיד!.

2. ללכת למקומות כדי ליצור קשר, כמו TLV וכל מיני דיסקוטקים ומועדונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא ילדי ואספר לך את סיפורי

שהייתי ילד נולדתי ביישן אשר חונך בבית אשכנזי אשר בו מסתרקים לצד, אמא מלבישה אותך, ואתה הכי מנומס בעולם

לצערי הרב נולדתי לבית קשה יום ונאלצתי ללכת לפנימייה.

מה שלא ידעתי שאני אהייה האשכנזי היחידי בתוך עדר מרוקנים מיני עבריינים.

זה הדבר הכי טוב שקרה לי.

אספר לך מה למדתי מאותו עדר מיוחד....

למדתי שבטחון עצמי זה הכי אחי, אם אין לך כזה פשוט שב ותחשוב על דברים שעשית מטרות שהשגת ולמה לעזאזל אין לך אחד כזה.

עם בגדים נורמליים, שער בצורה קונבנציונאלית וקונדום/פוסטינור בכיס ועדיף פאות מדליקות אתה יכול להשיג כל מה שאתה רוצה עזוב שמן או לא.

תתפלא כמה שמנים אני מכיר שמזיינים דברים שלא ייביישו אפילו את דודי בלסר.

אח שלי שים אפטרשייב זול ולך תתחיל עם קצת כוסיות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...