רק בגללכם קניתי AMD תכנסו - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רק בגללכם קניתי AMD תכנסו

YOU123

מי יותר טוב AMD או אינטל באמינות ובביצועים  

723 הצבעות

1. 1. מי יותר טוב AMD או אינטל באמינות ובביצועים

Recommended Posts

קנייה של מעבד בטוחה? מאיזו בחינה?

אני אומר לך, אין כזה דבר אחריות לכל החיים. נגיד קנית עכשיו נורטווד 2.8 ואחרי 3 שנים נשרף לך, כבר יהיו הרבה יותר חזקים ויתנו לך מקסימום זיכוי של כמה שקלים בודדים.

משפט טמטום ממישהו שניסה "למכור" לי את השטוט: "אחריות לכל החיים של אינטל"

הנה ציטוט ממה שהוא אמר: "מה אתה מדבר? לי היה פנטיום 1 ועכשיו הוא נשרף לי (הרסתי אותו יותר נכון) וקיבלתי 1000"

זאת דוגמא לרמאי, זה אפילו לא באותו סוקט, אני בספק אם תמצאו היום ישן כזה שעדיין למכירה (כחדש)

אז קיצר אין כזה דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ו BOSE זה אחלה . סתם צחקתי.

תאמת חרא ..

ובקשר לנושא שלנו, המחשב האישי שלי הוא 2.6C ויש לי עוד מחשב בבית 2500+ ברטון.

האינטל בלי אוברקלוק טיפה יותר חזק מהAMD אבל הוא עלה כמעט כפול. בזמנו שקניתי את המחשב לא היו עדיין 64 ביט ולאינטל היו את המעבדים הכי חזקים בשוק (אז זה היה ה3.0GHZ). אבל כמעט ולא התקדמו טכנולוגית מלפניי שנה וAMD הספיקו להוציא את הAMD 64 ביט ואת הFXים ולדעתי עכשיו הם שולטים בשוק המעבדים החזק באופן מוחלט. וכל מי שמבין קצת במחשבים לא יחשוב פעם אחת על למשחקים. גם לשוק הנמוך הברטונים יותר טובים מהסלרונים של לשוק הנמוך. לדעתי אם הלקוח הוא לא עורך גרפי או משהו אין שום סיבה שבעולם ללכת על אינטל, גם למשחקים וגם לעבודה משרדית\מולטימדיה.

אה וגם יותר טובים באוברקלוק :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD לא חיי יותר מאינטל כל חבר שלי שקנה מקלל את אותו היום אינטל לא סתם נותנים ביטוח לכל החיים רק לזבל אינטל שליטה

אם לא חי יותר מאינטל, אז לפחות בדיוק כמו .

למה לקלל את היום שבו הם קנו את המעבדים ?

אף אחד לא נותן לך אחריות לכל החיים. אומנם עד לפני זמן מה עדיין נאמר "אחריות לכל החיים" - אבל, הדבר לא אפשרי.

כבר כיום ישנים כמו פנטיום 2, אשר קווי היצור שלהם או פורקו כבר או יפורקו בזמן הקרוב מאוד (חודש ?) - ולא ניתן לקבל את האחריות לכל החיים שקיבלנו בזמנו.

ונתקלתי במקרה שבו היה לקרוב משפחה שלי כ-50 מעבדי פנטיום 2 והוא קיבל זיכוי עליהם ב-$ . זה הכל.

AMD מעולים.

אני עובד בבית גם עם זה וגם עם זה ואני מרוצה משניהם. ( הפנטיום 4 שלי עובד 24x7x365 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה עובדות על נושא האחריות מאדם שעובד מול כל החברות הללו:

אינטל מוכרת בישראל פי כמה מAMD.

כתוצאה מזה מפיצות אותה חברות גדולות וחזקות פי כמה.

החברה הראשית שמפיצה את אינטל בישראל נקראת איסטרוניקס

וזאת חברת הדילרי חומרי הגדולה בישראל.

החברה קיימת זמן רב מאוד.

אחת הבעיות הגדולות עם חומרה היא פשיטת רגל של חברות.

המון אנשים נתקעים עם מחשבים מקולקלים בלי אחריות

בגלל פשיטת רגל של ספק.

רק השנה נסגרו 2 ענקי חומרה: כלנית ושמיר.

את מפיצות חברות חביבות אבל רמת האמינות שלהן

נמוכה בהרבה מזו של איסטרוניקס.

כשאתם קונים מעבד ב1000 שקל אתם רוצים להיות רגועים

לכמה שנים שיש לכם אחריות.

מהבחינה הזאת קנייה של מעבד אינטל בטוחה פי כמה.

אגב, גם אם קניתם דרך ספק משנה של איסטרוניקס ואותו ספק

פשט את הרגל - איסטרוניקס נותנת לכם אחריות.

איסטרוניקס לא גדולה היום כפי שהיתה פעם.

אני חושב שאפשר אפילו לומר שיותר מחצי מעבדי אינטל שנמכרים היום אינם מיובאים ע"י איסטרוניקס.

AMD נגסו בנתח די גדול משוק השולחניים, אבל בתחום הניידים וה Embedded ל אין דריסת רגל (מלבד ה Geode, שהוא למעשה בכלל לא שלה, אלא פיתוח של NS, ו קנתה את כל החטיבה), ואלה שני שווקים מאוד רווחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמסיס היקר,

אתה צודק שהרבה מאוד מעבדי מיובאים כיום ישירות

על ידי יבואנים עצמאיים שקונים אותם בחו"ל (KSP, ג'ירו)

אבל הפואנטה היא אותה פואנטה:

לך כצרכן יש את האפשרות לקנות מעבד דרך ספק משנה

של איסטרוניקס ובכך להבטיח לעצמך מקסימום ביטחון

על האחריות שכן מבחינה הסתברותית איסטרוניקס

היא החברה היותר אמינה בתחום.

אפשר להגיד ולהודות שבקניית יש יותר ביטחון

בבחירת הספקים.

כמובן שלAMD יש יתרונות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

נכון להיום אבל היו מעולים לפני כמה שנים

היה יל 386 של BOSE כאילו מארז של BOSE והכל חחח היה אחלה דבר באותו זמן :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לציין יש חיקוי לרמקולים של BOSE ,לכן צריך לשים לב.

יש רמקולים של BOSE שכתובים כך:BOSS זה החיקוי יש הרבה מאוד הבדל.!!!!

בואו נחזור לעניין, ו ''בגללכם קניתי אני לא חושב , שגם עם לא הינו היתה מגיעה איכשהו למסקנה הזאת לבד .!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מחזיק היום מעבד יותר מ3 שנים? (אני אחריי שנתיים העפתי את הAXP1900+ שלי שקניתי ב1200 שקל באיזה 220 שקל יד שנייה)

נגיד מי שמחזיק מעבד 3 שנים, יודע איך "להיתעסק" איתו ואין שום סיבה שהוא יהרס אחרי זה.

*אם אני יהרוס איזה P2 , אני אקבל אחריות? נראה לי שאיסטרוניקס יצחקו עליי... המעבד לא שווה יותר מכמה עשרות וזה העיניין, אחרי 3 שנים המחירון של המעבד יורד ל1/6 מהמחיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר ממש טוב!

אבל אני שומר מעבד אחרי 3 שנים, אבא שלי לא יקנה לי חדש, אני כבר יעבוד אחר כך ויקנה לבד אבל זאת לא הנקודה

לי יש 3 וגם 2 ואני מתחזק אותם יפה מאוד

מי שלא יודע לתחזק ולהתעסק רק הורס ובסוף הוא אומר שזה זבל

SUBX נתן דוגמא נפלאה ל"אחריות לכל החיים" - וזה באמת ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלות שאתה משלם חשמל שהמחשב דלוק עולה יותר ממה שהוא שווה :lol:

הלכתי לאיזה חנות שכונתית והתחיל לבלבל תמוח שלאינטל יש אחריות לכל החיים והוא אמר שהיה לו 1 והוא נשרף לו עכשיו והחליפו לו לסלרון 1000 :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

טוב הגיע הזמן לשרוף את הפנטיום 3 800 מה"צ שלי וללכת לאיסטרוניקס אולי אני אקבל איזה 4 3 גיגה לא איכפת לי שיהיה אפילו E ולא C :smile1: :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק לצחוק על זה שאיסטרוניקס נותנת אחריות לכל החיים על מעבדי .

אני עובד בחנות מחשבים בירושלים כטכנאי וכמנהל רכש, ואנו מוכרים משתי החברות.

מעבדי הם יותר מהירים כמעט בכל האפליקציות שמריצים עליהם, הם גם כן הרבה יותר טובים (היום) מבחינה טרמית, לעומתם יותר טובים (באחוזים בודדים) בקידוד .

אינטל מייצרת מלבד גם את הצ'יפסט, ואני יודע שכל לוח שאקנה עם צ'יפסט מסוים (נניח D915) הוא עובד כמו שצריך, רק שיש יותר טובים ויש פחות.

איסטרוניקס נותנת שרות טוב יותר מכל יבואן אחר בארץ, ואני יודע שאם נשרף לי לוח תוך 48 שעות [לכל היותר] יש לי לוח במקום [משלוח ע"ח], גם אין לי בעיות של "אין לנו לוח במחסן החלפות כרגע".

לעומת זאת בAMD אני צריך לבדוק כל צ'יפסט אם הוא מוצלח או לא, [למרות שבהרבה מיקרים הצ'יפסטים לAMD הרבה יותר טובים מINTEL] אבל בINTEL הוא תמיד משביע רצון גם אם הוא לא הכי טוב שיש.

היבואנים של הינם ללא קופה גדושת מזומנים כמו איסטרוניקס [ואינטל] ומכיון שכך הם לא יכולים לעמוד ברמת השרות שלהם.

קחו בחשבון גם מה קורה עם מעבד שרוף; באיסטרוניקס יחליפו אותו וב"מור לוי" (לדוגמה) אין סיכוי שיחליפו אותו - אם יש עליו סימן שהוא שרוף, כגון הפעלה ללא מאוורר.

מה גם שכולנו זוכרים את K6 והK5 ואפילו הK7 כמה שהם מתחממים, ומה קורה אם לרגע הלך המאוורר, או שהיה קצר חשמלי בלוח (אני לא מתכוין ל"קצר" אלא למכת חשמל מספק כוח מזורגג) שבמקום היו הולכים.

לאור כל האמור לעיל רוב החנויות כאן בארץ מעדיפות למכור , וכתוצאה מכך לרוב החברות יש וכתוצאה מכך לרוב האנשים (לצערי רוב האנשים בארץ לא מבינים כלום במחשבים, ואם הם יודעים משהו - אז זה שAMD זה דפוק) יש אינטל וכתוצאה מכך לאיסטרוניקס יש יותר תזרים מזומנים, ואז השרות יותר טוב ואז חוזרים לתחילת הגלגל.

כללית, בשיווק קשה מאוד לשווק מוצר שיצאה עליו סטיגמה שהוא דפוק, בארצות הברית נמכרים יותר מאשר פה בארץ.

;)לכל האוהדים שלנו אני מבטיח שיבא היום ועולם הרשע של "Wintel" יעלם והגלגל יתהפך ליהיות Linux-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...