אני רוצה לקנות מערכת ביתית כנסו לפרטים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לקנות מערכת ביתית כנסו לפרטים

STRENGTH

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רוצה לקנות רסיבר פלוס סנטר+רמקולים אחורים+קדמים

בקיצור הכל

אז אני אשמח לשמוע ממכם הצעות

והמחיר בנתיים לא מוגבל

אז תמצאו לי את ההכי טוב

תודה  :xyxthumbs:

תן תקציב משוער-אין דבר כזה בלתי מוגבל...

אתה תרצה גם לשמוע באיכות או שזה במיוחד לקולנוע ביתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והמחיר בנתיים לא מוגבל

סבבה, איך זה זה בתור התחלה:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=48772.0

מערכת לא רעה כדי להתחיל את החיים האודיופיליים. אם תרצה לשדרג, אני ממליץ להתחיל בכבלים חדשים; מאחר והתקציב לא מוגבל, ה-Opus MM הוא הבחירה הטיבעית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלה טובה לרסיבר סאוונד ורמקולים סטריאו.

לא הייתי קונה ישר 5.1 ב3000 שקל וזה עוד עם רסיבר..

תנסה לחפש רסיבר נקמיצ'י (אני לא זוכר את הדגם המדויק כרגע) שהוא 5.1 מדהים באיכות ביחס למחיר שלו.

אפשר למצוא אותו ב1600-2000 שקל והוא לוקח דיי הרבה מגברי סטריאו באיכות שלו. בקשר לרמקולים תחכה שמישהו יותר מבין ממני בתחום ימליץ לך על משהו טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת כל כך מפריע לך לקנות בשלבים?

בכל מחיר שתשקיע במערכת סטריאו תמיד יהיה יותר איכותי מ5.1

אם אתה מוכן להגדיל את התקציב שלך בדיי הרבה (5000-6000 מינימום לדעתי) אפשר לקנות 5.1+רסיבר נורמלים.

אם חשובה לך האיכות אז קנה רסיבר 5.1 טוב ורמקולם קדמיים ושיהיה לך עוד תקציב תוסיף אחוריים וסנטר ואחריי זה אפשר גם סאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנה אפשרות שאני אישית ממליץ עליה מאוד. תקנה רסיבר מכובד למשל 1603 של דנון או 810/11 של פיוניר או נקאמיצ'י AV8 (זה הדגם שאור שכח את שמו אני מניח, הוא רסיבר מעולה והסטריאו שלו טוב עוד יותר מכל המתחרים בהרבה החיסרון שלו הוא מחסור במפענח DTS אז במידה ויש לך אותו בDVD זה יעזור).

רמקולים קדמיים תקנה משהו שיתאים לסוג המוזיקה שאתה שומע, פחות תדאג לסרטים ברגע הראשון (אלא אם כן המערכת נקנית בעיקר לסרטים). תצטרך לשמוע, קשה קצת למצוא טובים באמת בתקציב כזה. אני שמעתי בזמנו M73 של מישן מתצוגה ב-1300 בערך. מתצוגה זה לפעמים לא הכי בטוח שיש, אבל הרמקול הזה היה פשוט מעולה אני חייב לציין. ניצח הרבה במחיר גדול משלו פי 2.

אם אפשר לפחות הייתי מציע לקנות יד שנייה, תוכל למצוא דברים מאוד משתלמים. את הטחוקים והסנטר תקנה מהזבל של הזבל (פירלס, אלפא טכנולוג'י וכו') הרמקולים האילו לא יהיו מדהימים באיכות שלהם, אך הם בהחלט יוסיפו את אפקט הסראונד המיוחל, ומחירם נמוך מאוד כל שתקבל סטריאו מעולה וסראונד מכובד בתקציב סביר ביותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה בעיקר את המערכת לסרטים

אני לא יודע אם אני ישמע שם שירים :s05:

אבל ב 3 אלף זה לא מספיק?

החלקים יהיו כאלה גרועים לא ישמעו טוב?

תסבירו לי טוב מה ההבדל בין 6 אלף ל 3.

שאני ידע שהכסף יהיה שווה את זה.

ושוב זה רק לסרטים!@!!@!

שירים אני לא ישמע אולי טיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע אם תשמע שם שירים? זה שתשמע שירים זה בטוח, השאלה היא מה חשוב לך יותר, שירים או סרטים?

3 אלף זה מספיק למישהו, ולא מספיק למישהו אחר. לדעתי בשביל מערכת כמו שהצעתי עם רסיבר מכובד, 2 קדמיים טובים יחסית ואחוריים וסנטר זולים מאוד ללא כלל סאב 4000 הוא תקציב שיספק את רוב האנשים במידה וקונים הכל חדש.

למערכת ביתית שתכלול גם סאב, ורמקולים היקפיים טובים יותר, וקצת שיפור גם בקדמיים וברסיבר צריך תקציב של 6500 שקלים לערך, שוב אם קונים הכל חדש.

כמובן שאפשר למצוא בפחות ואפשר למצוא ביותר, זהו תקציב מוערך ולא כולל המלצה לשום דבר ספציפי כך שמספרים מדויקים איני יכול לציין כרגע.

ההבדל בין מערכת של 3000 למערכת של 6000 שקלים יהיה באיכות ובעוצמה (למרות שלדעתי שניהן יספקו אותך מבחינת עוצמה) מערכת טובה יותר תספק לך הפרדה טובה יותר בין האפקטים השונים, היא תדע להפיק כל צליל בדיוק טוב יותר, ולתת לך הרגשה טובה יותר של המיקום המדויק ממנו מגיע הצליל. כמו כן, מערכת טובה יותר תדע לתת לך להינות יותר מהסרט תוך כדי שמירה על רמה מכובדת מאוד של ביצועים גם בעת האזנה למוזיקה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...