מה יכול להיות הפרש הפינגים בין 750 ל1.5? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יכול להיות הפרש הפינגים בין 750 ל1.5?

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא ניראה לי... עם אותו המודם הייתי בנטויז'ן והפינגים היו יותר טובים.

אמרו לי שאין מה לעשות כי בארץ המהירות היא איטית ואם קיבלתי 100 אז אני אמור להגיד תודה בכלל :P

יכול להיות גם כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד ככה שלחול אף חברה בארץ לא תספק לך פינגים נורמלים בכלל התשתית פנים ארצית בארצנו הקטנה מסריחה ומבישת כאן בארץ משחקים עם 80 -40 פינג אנשים בתוך הארץ ובחול אנשים משחקים עם 5-10 פינג בתוך הארץ ולחו'ל אצלנו זה 500-300 פינג ולאנשים מחול הם יכולים לשחק כאן על 80-100

מה לעשות צריך לתרפד את החברות שישפרו את התשתיות שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינג ממוצע בישראל בין הספק ללקוח (בבדיקה יציבה, לפחות 30 פינגים) נצא איפשהו בין 15 ל 25. בתוך הארץ פינג ממוצע מצויין.

החוצה זה לפעמים בעייתי, יש יותר סיבוכים לשפר נתיב לשרת בחו"ל.

ברמת מחשב הקצה (שלך): המודם יכול לעכב, מע' ההפעלה יכולה לעכב, החומרה יכולה לעכב... יש הרבה מה לבדוק...

* (להתקין מחדש, לעדכן)

* מודם עצמו (לבדוק אותו על מחשב אחר)

* בעיה בקשר מול הספקית שלך: להתחבר מהמחשב לספקית אחרת ולבדוק פינגים, אם הפינג נמוך במיוחד לשרתים שאתם מחפשים - ייתכן ולחברה הזו יש נתיב קצר יותר (לבדוק ב-tracert). אם בספקית אחרת יש פינגים טובים יותר לכל מקום, אז הבעיה היא ספציפית בקשר בינך לבין הספקית שלך (נדיר, לרוב מבעיות שנובעות מהמחשב עצמו)

* התנגשויות

* מע' הפעלה לא תקינה, מע' קבצים לא תקינה, זיכרון לא תקין (נדיר, ובעייתי לשלול. ברמת תוכנה ניתן להריץ SFC, להריץ Scandisk ו memtest86 תמיד טוב, והמהדרין מוסיפים Defrag ומחיקת קובץ ה-swap)

* תוכנות מרגיזות שעושות בלאגן - ספיוורים, , טרויאנים, תולעים, כל החבר'ה, נפוץ מאוד.

* תוכנות שחשבת שיהיו בסדר אבל גם לפעמים עושות בלאגן - פיירוולים, אייסיקיו, מסנג'ר, אימיול, אנטיוירוסים, קאזה... בעיקרון הכוונה לכל דבר שמתקשר החוצה או פנימה ולא מובנה בווינדוז. נפוץ.

* רכיבי תקשורת בעייתים בווינדוז: בעיה ב-RAS, ב-DUN, בכל מיני פרוטוקולי מותקנים ומיותרים שעושים צרות, בעיה ב-Winsock...

*חומרה אחרת (לוח אם לפעמים, יציאות יואסבי הרבה)

תמצא כיוון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף... איזה חרא >:(

אוקיי, חזרתי לנטויז'ן עם אותה מהירות והפינג נישאר אותו דבר, אולי טיפה יותר נמוך אבל הפסים האדומים האלה שהזכרתי מקודם עדיין נשארו...

אני רוצה באמת ליבדוק מודם אחר וליבדוק מאיפה הבעיה.

ודרך אגב, זה לא ממש קשור אבל התקשרתי לתמיכה הטכנית של ברק וחיכיתי רבע שעה כמו טמבל!! ועוד בסוף עונה לי איזו אחת שהקול שלה נשמע כאילו שהיא אומרת לי:"טוב יאללה יאללה אין לי זמן!" חיכיתי רבע שעה בשביל לישמוע שיגידו לי למשך שיחה בת דקה:"אין מה לעשות" :pissed::bash: :2gunsfiring: :argue:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הפינג שלך גבוה ולא משנה לאיזה ספקית אתה מחובר, הבעיה היא בתשתית או בחשב שלך. פנה לבזק, אם הם לא יצליחו לפתור את זה יש מצב טובשהמודם דפוק או שהבעיה במחשב שלך. לפעמים הם יציעו לשלוח אליך טכנאי שיבדוק ויחליף מודם אם צריך, אבל אם הבעיה היא במחשב שלך אז אתה משלם על הביקור (ובצדק)... טלפונית קשה לשכנע אותם שהבעיה היא במודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...