מה יכול להיות הפרש הפינגים בין 750 ל1.5? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יכול להיות הפרש הפינגים בין 750 ל1.5?

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

אוקיי אז ככה, התחברתי לברק היום ונטויז'ן עדיין לא ניתקו אותי לפי מה שהבנתי כי אני עדיין יכול ליגלוש תחת שם המשתמש והסיסמא שהם נתנו לי.

אז ככה, דרך ברק הפינגים בקווייק נהיו אפילו יותר גרועים!!! :bash: ויותר מזה, אני שם לב שבגרף למטה יש פס אדום ארוך מידי פעם, הפס הזה אומר שאני לא מחובר לשרת שלהם או משהו כזה. לעומת זאת כשאני מתחבר דרך נטויז'ן הפינגים נעים בין 100 ל120 כרגיל בלי שום פס אדום

למה זה מגיע לי!??!!? :'( מה חטאתי!! בסך הכל רציתי פינג יותר טוב :(

יכול להיות שזה כי נטויז'ן לא ניתקו אותי עדיין וביגלל זה יש הפרעות בקו או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בחיי

הבורות חוגגת.

:nono:

משחקי לא צורכים יותר מ7-9K בUpload - ז"א - שחיבור ADSL במהירות 256kpbs ייתן פינג זהה לאותו אחד שמחובר לאותו ספק על אותה תשתית במהירות 3mpbs ויש לו אפלואד כפול - כי האפליקציה לא דורשת יותר ממה שהחיבור מספק.

אם למשחקים בארץ הפינג מעל 40 כל הזמן - לא חשוב איזה ספק אתם - אז כנראה יש רעשים בקו או שישנה בעיה ספציפית עם הספק - לא חשוב על איזה שרת יושב המשחק ואיזה ISP מארח - העניין הוא ששרת שיושב בארץ - ההגעה אליו היא כזאת

מחשב>תשתית>DNS - הספק שלך > היעד הסופי - ממש קצת לופים .

לחו"ל העניין שונה - מבחינת הספקים - לא מבחינת הפינג אחרי שינוי מהירות הגלישה כי אותו משחק עדיין משתמש ב7- העלאה - אבל השאלה דרך איפה הם עוברים.

מהארץ לאירופה לדוגמא :

מחשב>תשתית>DNS> שרת כללי המוציא אותך לחוץ לארץ> שרת אשר מנתב אותך לאותה מדינה ושהספק שלך עובד עימה ועובד דרכה> הרשת של הספק הזה באירופה > היעד הסופי. - די הרבה לופים - משהו כמו 14-15 - לאירופה זה עוד יותר וזה גם תלוי בחיבור הספק מחו"ל לארץ.

בכל מקרה - שדרוג מהירות גלישה אצל אותו ספק לא ייספקו פינג טוב יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור, אתה מתחבר דרך (אם זה ADSL), והם מחברים אותך למי שאתה רוצה כבר.. אתה לא יכול להיות מחובר לשתי מקומות בו זמנית...

דבר שני, אתה משחק על שרתים בארץ או בחו"ל ??

דבר שלישי, אתה יכול להתחבר לאיזה ספק שאתה רוצה ע"י לוגין של GUEST וככה אתה יכול לבדוק את כל הספקיות ולראות מי הכי טוב (החיוב ללוגין של GUEST יבוצע בחשבון החודשי שלך, לפרטים נוספים, פנה לספק שאתה מעוניין לבדוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפינג, בסופו של דבר, תלוי במרחק הפיסי אותו המידע צריך לעבור ובתשתית בה הוא עובר.

הגישה לכל שרת ישראלי שנמצא ברשת של ספקית האינטרנט או ספקית התשתית שלכם היא מהירה במיוחד.

הגישה לשרתים אחרים הנמצאים פיסית בישראל עוברת דרך ה-IIX - מחלף האינטרנט הישראלי. כל ספקיות האינטרנט מחוברות לאותו "מחלף", שהוא בעצם ראוטר ענק של סיסקו שמנתב את כל התעבורה הפנים-ישראלית.

כל התקשורת לחו"ל, של כל הספקיות עוברת דרך הקווים הבינלאומיים הענקיים העוברים דרך הים לאירופה ולאמריקה. איטיות בקו הבינלאומי מעלה את הפינג של כולם לחו"ל, אבל היא דיי נדירה. כל ספקית מחוברת בחו"ל לספקיות אחרות, גדולות מאוד בד"כ. "קבלני משנה". הפינג שלך במקרה הזה תלוי בספקית שלך ובאותם קבלני משנה שלה, ובנתיבים אותם צריך המידע לעבור. לפעמים ההבדל בין שתי ספקיות במספר הקפיצות (hops) שעובר המידע אל יעד מסויים גבוה מאוד, ומרגישים בבירור הבדלים בין שתי ספקיות. אבל צריך לזכור שזה אינדיבידואלי לכל שרת, כי כל אחד מחובר לספקית שלך דרך קבלני משנה אחרים. אפשר לראות את הנתיב עם הפקודה (מתוך מסוף דוס) tracert. ה-DNS לא כלכך משמעותי, כיוון שבכל תחילת התקשרות שלך לשרת המחשב פונה אל ה-DNS של הספקית אולי פעם אחת בכדי לגלות את כתובת ה-ip של אותו שרת. האופן בו אתה מתקשר אל ספקית האינטרנט שלך גם משמעותי - למשל בחיבור בכבלים דרך חייגן (VPN), התחברות בפרוטוקול PPTP נותנת פינג גבוה מעט יותר מאשר עבודה ב-L2TP, כיוון שפרוטוקול L2TP עובד מהר יותר כממסר ומעביר את מידע מהר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון

וחיבור קבוע בכבלים בDHCP הוא הכי מהיר כי ככה אתה עובד "שקוף" עם הספק - ונחסך ממך לעבור בIntraNet של התשתית בכבלים.

בקשר להודעה מעליי, נכון מאוד. :xyxthumbs:

אל תשכח שכל חברה מחוברת בעזרת ספק אחר לחו"ל - הרוב דרך קווים של בינלאומי - וגם דרך קווים של קווי זהב וברק.

לדוגמא - אם אתה מחובר ל012 ואתה שולח פינג לגרמניה - אתה תעבור דרך Tiscalli - הספק הכי גדול באירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב>תשתית>DNS - הספק שלך > היעד הסופי - ממש קצת לופים

לא ממש נכון, זה עובר ממך לאיזה כמה מחשבים בספק, משם לIIX ולספק שהשרת נמצא עליו, שם לעוד איזה כמה מחשבים ואז לשרת עצמו (כמובן שלחו"ל זה יותר)...

לגבי העבוד שקוף, נראה לי שב PING המשמעויות אפסיות ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שני, אתה משחק על שרתים בארץ או בחו"ל ??

ברור שבחו"ל... עוד לא ראיתי שרת אחד מהארץ בזמן האחרון... אם אני משחק נגד חבר שלי והוא מארח זה גם אומר?

בקיצור, נדפקתי עוד יותר? כי עכשיו אני בהתחייבות  :'(

אה דרך אגב, איך אני עושה tracert? ז"א למה להיכנס בדיוק ואיפה אני אמור ליראות את הפינג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

START->RUN->CMD

שם תריץ

TRACERT ותוסיף את ה IP של השרת QUAKE שאתה משחק

זה נותן לך את הרשימה של המחשבים שדרכם המידע עובר עד שהוא מגיע ליעד.

וגם את הזמן שלוקח למידע לעבר בכל אחד מהם (וגם בסוף)...

כל עיסקה שאתה אתה יכול לבטל תוך 14 יום, זה מעוגן בחוק הגנת הצרכן.

דבר אחרון, אמרתי לך שאתה יכול לבדוק את כל ספקיות השירות ולראות את המהירות שלהם ע"י שימוש בUSER GUEST ואז אתה מקבל את החיוב על שימוש GUEST בחשבון טלפון החודשי שלך (לפחות ככה זה ב ADSL).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הרצתי טרייס לשרת שאני משחק בו, זה לא גבוהה?! (תמונה למטה)

START->RUN->CMD

דבר אחרון, אמרתי לך שאתה יכול לבדוק את כל ספקיות השירות ולראות את המהירות שלהם ע"י שימוש בUSER GUEST ואז אתה מקבל את החיוב על שימוש GUEST בחשבון טלפון החודשי שלך (לפחות ככה זה ב ADSL).

אה כאילו לעשות איתם ניסיון בשביל ליבדוק פינג?

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הספקיות יש "קווים" לחו"ל, כלומר רוחב פס שמוקצה להן על הקו. הספקיות הן צרכן רוחב פס לכל דבר בנושא הזה, הן קונות רוחב פס מסויים על הקו הבינלאומי מישראל החוצה. הקו הבינ"ל הוא בבעלות של "בזק" (לא בינ"ל), כמו כמעט כל אחר בארץ (כן, גם התשתית של חברת הכבלים). גם שירותי השיחות לחו"ל של הספקיות (012, 013, 014, 015, ובקרוב גם 017) עוברים על אותו קו בינ"ל השייך לבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 קצת יותר טובים לשרת הספציפי הזה:

Tracing route to 195.242.236.50 over a maximum of 30 hops

1 18 ms 18 ms 20 ms 212.199.26.119

2 51 ms 42 ms 17 ms 212.199.26.94

3 18 ms 19 ms 19 ms 212.199.26.34

4 93 ms 93 ms 90 ms pos3-1.ar03.ldn01.pccwbtn.net [63.218.13.61]

5 95 ms 92 ms 93 ms ge1-2.br02.ldn01.pccwbtn.net [63.218.12.142]

6 * * * Request timed out.

7 91 ms 92 ms 93 ms 195.242.236.50

Trace complete.

C:\Documents and Settings\Raul Farkash>ping 195.242.236.50

Pinging 195.242.236.50 with 32 bytes of data:

Reply from 195.242.236.50: bytes=32 time=90ms TTL=123

Reply from 195.242.236.50: bytes=32 time=90ms TTL=123

Reply from 195.242.236.50: bytes=32 time=89ms TTL=123

Reply from 195.242.236.50: bytes=32 time=88ms TTL=123

Ping statistics for 195.242.236.50:

Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

Minimum = 88ms, Maximum = 90ms, Average = 89ms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להבין משהו, הפינג שלי נמוך או לא? ולפי איזה מהפינגים אני מסתכל?

והאם יכול לצאת מצב שחבר שלי שגר לידי הגיע לפינג שמונים קבוע עם אותו חיבור כמו שלי ואתו ספק אבל לא אותו מודם?

אולי כדאי שאני יחזור לנטויז'ן וזהו? :2gunsfiring:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...