מה יכול להיות הפרש הפינגים בין 750 ל1.5? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יכול להיות הפרש הפינגים בין 750 ל1.5?

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

שלום לכולם, היום אני גולש דרך נטויז'ן במהירות של 750 בקווי טלפון (רשמתי נכון לא?) וכשאני משחק בקווייק 3 באינטרנט אני מקבל פינגים של 105-116 בממוצע, אם אני יעבור ל1.5 מגה בכמה נמוך יותר יהיה הפינג שלי? תרשמו לי כמו שאני רשמתי בבקשה, ולא "בעשרים אחוז" אם אפשר... תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מז"א

בוא נגיד ככה שלא תרגיש את ההבדלים בפינג והכול משום שהפינגים תלווים ברוחב הפס שספק האינטרנט שלך מקציב לך למשל 500 קיבלוביט גם אם תשדרג

ל3 מגה

הרי אם אני משדרג ל3 מגה נגיד אז רוחב הפס שלי אמור להיות שלוש מגה לא? או שיש רוחב פס ויש מהירות גלישה? לא הבנתי את זה...

לעומת זאת אם תחליף ספק יהיה הבדל בפינגים

מה זה קשור לספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה יש 2 דברים מהירות שליחה

שזה מה שגורם לפינגים להיות יותר טובים וזה נקבע על ידי הזפק בכך שהוא מקציב רובח פס מסוים לכול משתמש

איש שיש לו חבילה של מגה וצי יש לו x וחב פס

ואיש שיש לו חבילה של גיגה גם היה לו x רוחב פס

עכשיו אז מה זה נותן הגדלת החבליה ? זה נותן לך יותר מהיורת הורדה אבל עדיין הרוחב פס היה אותו הדבר

למה לעבור ספק?

כי כול ספק מקציב רוחב פס שונה למשתמשים שלו

אני ההיתי בברק \ \ 012 \ נטוויזן ואני יכול להגיד כי ברק נותנים הכי הרבה רוחב לכול משתמש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שחכתם להזכיר שבכל חברה הוא עובד דרך שרתים אחרים ז"א נגיד עכשיו הוא רוצה להיכנס ל אז הוא שולח את המידע לספק ומשם זה עובר לעוד מספר מחשבים עד שזה מגיע ליעד הסופי. לכן אם תעבור מ 750 ל 1.5 M זה יכול להעלות \ להוריד לך את הפינג, הכל תלוי בחברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אתם מדברים על דברים שונים... יש מה שנקרא BANDWIDTH שזה במופשט מהירות החיבור שלך לספק (1.5MBIT או 0.75 וכו'), זה קובע כמה מידע אתה יכול להעביר בשניה אחת. דבר נוסף שיש זה ה LATENCY שזה מרגע ששלחת את המידע כמה זמן לוקח עד שהוא מגיע למחשב אליו אתה מנסה לשדר.

אכן, לכל שרת יש LATENCY אחר, ובו נגיד שבארץ כל שרתי ה CSS יושבים באינטרנט זהב (נראה לי), לכן מן הסתם ה LATENCY של השחקנים מאינטרנט זהב הכי טוב, והכי קל להם לנצח אחרים מספקים אחרים, שלהם יש LATENCY יותר גבוהה (כי הם צריכים לעבור יותר מחשבים בדרך).

אם נגיד CSS שולח בממוצע בשניה 7.5K (שזה נראה לי לפי הגדרת ה RATE), לכל הספקיות יש מגבלת UPLOAD של 12K שזה גם ככה לא משנה אם תגדיל את החיבור ל 1.5 זה יהיה אותו דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע, אם אני יעבור ל1.5 סביר להניח שהפינג ישאר אותו דבר אבל מהירות ההורדה מאתרים תהיה מהירה יותר? מה אני צריך את זה...

אם אני רוצה פינג נמוך יותר אתם מציעים לי לעבור לברק? רק תגידו ואני עושה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לשחק טוב יותר על השרתים של CS בארץ, לפי דעתי (לא בטוח, כדאי לבדוק), עדיף לך לעבור לחברה שהשרתים נמצאים עליה, ככה המרחק בינך לבינם יהיה מינימלי (נראה לי שזה זהב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...