בעייה חמורה בהתקנת XP (BOOT) - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה חמורה בהתקנת XP (BOOT)

Hydr0-

Recommended Posts

טוב בגלל שבגיימר כולם זונות ולא עונים לי החלטתי לבוא לפה!

אוקי שמעו אני נכנסתי ל- ושםADVNACED FEATURS משהו כזה

ואז שיניתי את 3 האפשרויות ל- HDD-0 שזה נראה לי הכונן וזה לא עבד אז ניסיתי מלא דברים ושום דבר לא קורא את זה כדיסק לא מופיעה לי ההתקנה של אז מה לעשות?!

מה שאני בעצם מנסה לעשות זה BOOT FROM CD במדריכים כתוב פשוט לשנות את שלושתם אז שיניתי אותם לכמה אפשרויות ושום דבר בינתיים לא טען את הדיסק של XP!

אז מה לעשות!?

יש לי לוח אם

GIGABYTE 7vM400M-RZ

משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בגלל שבגיימר כולם זונות ולא עונים לי החלטתי לבוא לפה!.

שמור על שפה הולמת פעם הבאה,הגזמת פשוט צריך סבלנות אולי אפילו כבר ענו לך שמה

ואז שיניתי את 3 האפשרויות ל- HDD-0 שזה נראה לי הכונן וזה לא עבד אז ניסיתי מלא דברים ושום דבר לא קורא את זה כדיסק לא מופיעה לי ההתקנה של אז מה לעשות?!

מה שאני בעצם מנסה לעשות זה BOOT FROM CD במדריכים כתוב פשוט לשנות את שלושתם אז שיניתי אותם לכמה אפשרויות ושום דבר בינתיים לא טען את הדיסק של XP!

אתה צריך לשנות רק את הfirst boot device ולא את כולם

תגדיר ככה

first boot device = cdrom

second boot device = floppy

third boot device = hdd-0

הכנס את הדיסק של הוינדוס לכונן האופטי הראשון לפי primary/secondary ,לדוגמא אם יש לך סידירום בprimary slave וצורב בsecondary master אז תשים תדיסק בסידירום

מתי שיהיה רשום press any key to boot from cd.. לחץ על מקש כלשהו כדי לאתחל מהדיסק ,ואז ההתקנה תעלה

אחרי שההתקנה תעתיק תקבצים לדיסק קשיח ותפעיל מחדש אז כנס עוד פעם לביוס ותגדיר את הfirst boot device

לhdd-0 ותגדיר את הthird boot device לdisabled,ותשאיר תדיסק של הוינדוס בפנים עד שההתקנה תסתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...