פינת הבדיחות והצחוקייה של HWZONE תתכבדו! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינת הבדיחות והצחוקייה של HWZONE תתכבדו!

NOSTREDAMUS

Recommended Posts

לאחר שנים טובות מת בעלה של סינדרלה, גם השנים לא הטיבו עמה והיא נותרה זקנההההה ובודדה וכל מה שנותר לה היה ארמון נטוש ומתפורר והחתול הזקן והנאמן שלה סטיב.

יום אחד בעוד סינדרלה קוראת בקנאה את "שלגייה" הופיעה לפתע בחצר ארמונה מי אם לא הפייה הטובה, כן כן אותה פייה שהפכה את הדלעת למרכבה ואת לכלוכית לנסיכה יפייפיה ואמרה לה: סינדרלה נסיכתי מה המצב ?1 עונה לה שלגייה פייה טובה מה מעשייך פה ? הפייה אומרת

הייתה לי הרגשה רעה על כל השנים שלא ביקרתי והחלטתי להעניק לך שוב 3 משאלות! כל משאלה אשר תחפצי בה אבל יש תנאים

אני לא הורגת

אני לא מחזירה לחיים

ואני לא מזיזה את הזמן לא קדימה ולא אחורה ועכשיו בקשי את שלושת משאלותייך

ישבה וחשבה סינדרלה מה אבקש מה אבקש ....

משאלה ראשונה!!! אני רוצה להיות יפייפיה פי 100 ממה שהייתי נסיכה צעירה, אמרה הפייה כך יהיה וכך באמת היה סינדרלה הפכה בין רגע לשאפה עולמית

משאלה שנייה, אני רוצה להיות פי 100 עשירה ממה שהייתי בתקופה שהייתי נסיכה, אין בעייה אמרה הפייה וסינדרלה הפכה למלייאנית חבל"ז!

משאלה שלישית ואחרונה סינדרלה חשבה חשבה חשבה ... ופתאום זה בא לה!!!! חברה הנאמן הטוב ביותר החתול שלה! סטיב

אז באה סינדרלה ואמרה: פייה טובה, אני רוצה שסטיב החתול שלי יהפוך לגבר צעיר נאה וסקסי בטירוף.

לא הספיקה לסיים וכבר עמר מולה גבר נאה גבוהה חתיך אמיתי סינדרלה שעכשיו הפכה ליפייפיה ישר נדלקה על הבחור השרמנטי ואחרי כל כך הרבה שנים שהיא לא הייתה עם גבר אפשר לומר בהחלט שסטיב עשה לה משהו היא פשטה את בגדייה וזינקה עליו!!!

אמר לה סטיב בחיוך אל תשמחי כל כך נסיכתי >:(

מדוע יקירי שאלה סינדרלה הרי אני יפה עשירה ועכשיו אתה בן אנוס חתיכי ביותר

כן אההההההה ?1 ענה לה סטיב? רק חבל שלא חשבת על זה שאת והנסיך הורדתם לי ת'בייצים

טוב אני לא יודע לספר את זה טוב

היי! זו בדיחה שאני פירסמתי לפני שבועיים... ממחזר שכמוך :lol:

ידעתי!!!!!!!!! שיט ידעתי שקראתי את זה באיזה אתר אבל אני מכיר את הבדיחה הזאת שנים :) אוףףףףףף וחשבתי שלא יעלו עליי :jump: אחי אין מה לומר סיפרת את זה גדול אני נשפכתי

רק אל תתבע אותי על 300 אלף שקל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחד יוצא לפגישה עם כוסית.

כדי להצליח איתה הוא מחליט להשקיע בה,

הוא לוקח אותה לסרט הכי טוב, למסעדה הכי

יוקרתית ובקיצור ערב מושלם.

השניים מסיימים את הערב הנפלא ועומדים בפתח

ביתה של הבחורה בסביבות שתיים בלילה.

הגבר נשען עם יד אחת על הקיר ואומר לבחורה:

"תמצצי לי"

היא שואלת: "מה?"

הוא עונה לה: "שמעת, תמצצי לי"

היא עונה: "מה פתאום זו רק הפגישה הראשונה שלנו".

הוא עונה לה: "את לא מבינה השקעתי הרבה כסף וזמן

את חייבת, לפחות מציצה קטנה".

היא עונה לו: "לא אתה לא מבין, יש לי עקרונות..."

וכל הזמן הזה הוא ממשיך להישען על הקיר.

בעודה מדברת על עקרונות וכדומה השעה כבר שלוש

בלילה, ארבע, חמש, בשש בבוקר יוצאת אחותה של

הבחורה משפשפת את העיניים ואומרת: "אבא מוסר או

שאת תמצצי לו, או שהוא ימצוץ לך, או שאני ימצוץ

לו, או שאבא ימצוץ לו, רק שהאידיוט יוריד את היד

מהאינטרקום".

ע-נ-ק-!-!-!-!-!-!-!

ערן אתה שולטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::jump: :jump:

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיחה לחכמים שביניכם:(או למטומטמים תלוי איך מסתכלים על זה....)

ארנב אחד, שקוראים לו ארנב, הולך ביער, וטוב לו. הולך הולך הולך, מחליט "משעמם לי, אלך לחפש, אדון ארנב אחר". מחפש מחפש, מוצא את "ארנב ארנב" (זה השם שלו...). אז ארנב, וארנב ארנב, הולכים ביער וטוב להם. הולכים הולכים הולכים מחליטים!"משעמם לנו, נלך לחפש, אדון ארנב אחר". מחפשים מחפשים, מוצאים את "ארנב ארנב ארנב". אז ארנב, וארנב ארנב, וארנב ארנב ארנב, הולכים ביער וטוב להם. הולכים הולכים הולכים מחליטים!"משעמם לנו, נלך לחפש, אדון ארנב אחר". מחפשים מחפשים, מוצאים את "ארנב ארנב ארנב ארנב".

אז ארנב, וארנב ארנב, וארנב ארנב ארנב, וארנב ארנב ארנב ארנב הולכים ביער וטוב להם. הולכים הולכים הולכים מחליטים!"משעמם לנו, נלך לחפש, אדון ארנב אחר". מחפשים מחפשים, מוצאים את "ארנב ארנב ארנב ארנב". אז ארנב, וארנב ארנב, וארנב ארנב ארנב, וארנב ארנב ארנב ארנב, וארנב ארנב ארנב ארנב ארנב הולכים ביער וטוב להם.

הולכים הולכים הולכים, מגיעים לבור. ארנב ארנב ארנב ארנב ארנב רץ קופץ, נופל ומת.רץ אחריו ארנב ארנב ארנב ארנב , קופץ , כמעט..... נופל ומת. טוב. קופץ אחריו, ארנב ארנב ארנב. הוא רץ, קופץ, שמינייה באוויר, סלטה ערבית וסלסול בשיער, נופל ומת. ארנב ארנב רץ קופץ נגע בקצה, אבל אוי, גם הוא מת.

ארנב, גם כן רץ, קופץ, נןפל (!) ולא מת.

מדוע ולמה???

אחרי התשובות שלכם אני אפרסם את התשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

זו בדיחה לחכמים שביניכם:(או למטומטמים תלוי איך מסתכלים על זה....)

ארנב אחד, שקוראים לו ארנב, הולך ביער, וטוב לו. הולך הולך הולך, מחליט "משעמם לי, אלך לחפש, אדון ארנב אחר". מחפש מחפש, מוצא את "ארנב ארנב" (זה השם שלו...). אז ארנב, וארנב ארנב, הולכים ביער וטוב להם. הולכים הולכים הולכים מחליטים!"משעמם לנו, נלך לחפש, אדון ארנב אחר". מחפשים מחפשים, מוצאים את "ארנב ארנב ארנב". אז ארנב, וארנב ארנב, וארנב ארנב ארנב, הולכים ביער וטוב להם. הולכים הולכים הולכים מחליטים!"משעמם לנו, נלך לחפש, אדון ארנב אחר". מחפשים מחפשים, מוצאים את "ארנב ארנב ארנב ארנב".

אז ארנב, וארנב ארנב, וארנב ארנב ארנב, וארנב ארנב ארנב ארנב הולכים ביער וטוב להם. הולכים הולכים הולכים מחליטים!"משעמם לנו, נלך לחפש, אדון ארנב אחר". מחפשים מחפשים, מוצאים את "ארנב ארנב ארנב ארנב". אז ארנב, וארנב ארנב, וארנב ארנב ארנב, וארנב ארנב ארנב ארנב, וארנב ארנב ארנב ארנב ארנב הולכים ביער וטוב להם.

הולכים הולכים הולכים, מגיעים לבור. ארנב ארנב ארנב ארנב ארנב רץ קופץ, נופל ומת.רץ אחריו ארנב ארנב ארנב ארנב , קופץ , כמעט..... נופל ומת. טוב. קופץ אחריו, ארנב ארנב ארנב. הוא רץ, קופץ, שמינייה באוויר, סלטה ערבית וסלסול בשיער, נופל ומת. ארנב ארנב רץ קופץ נגע בקצה, אבל אוי, גם הוא מת.

ארנב, גם כן רץ, קופץ, נןפל (!) ולא מת.

מדוע ולמה???

אחרי התשובות שלכם אני אפרסם את התשובה

כי היה לו נייקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש אחד הלך לישון. אשתו הביטה דרך החלון החוצה ואמרה לו שהוא השאיר אור דולק במחסן. האיש אמר לה שהוא לא היה כלל במחסן באותו היום. הוא הסתכל דרך החלון וראה גנבים גונבים ציוד מהמחסן שלו. הוא התקשר מיד למשטרה אך נאמר לו שאין ניידות באיזור שלו, ואין שוטרים פנויים שיתפסו את הגנבים. הוא סגר את הטלפון, ספר עד שלושים וחייג למשטרה שוב. "אני זה שצלצלתי לפני כמה דקות והודעתי לכם שיש לי גנבים במחסן" אמר להם. "אתם לא צריכים כבר למהר, יריתי בהם."

תוך חמש דקות היו שש מכוניות משטרה בחצר ביתו, שתי ניידות זיהוי פלילי וכל הבלגן.

הגנבים נתפסו מיד. שוטר אחד אמר לבעל הבית: "חשבתי שאמרת שירית בהם". ענה לו בעל הבית: "חשבתי שאמרתם שאין לכם אף ניידת בסביבה".

אם זה לא היה אמיתי זה היה מצחיק...... :-/

חחח...

ושוב master T הידוע בכינויו "יצחק" רושם שטיות רק בשביל

לצבור הודעות...

לא יודע מה איתכם אבל אותי זה מצחיק ;D

ובגלל דברים כאלו אתה תהיה מובטל בקיץ

"בורגר ראנץ' כמו שאני אוהב"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אגיד לך פטאלו, הבדיחות שלך לא השתנו....

יש לי בדיחה קצת ישנה:

יום אחד אלכס מגיע לבקו"ם כשהוא מוכן להתגייס. החליטו שהוא הולך להיות ג'ובניק, אבל לא, אלכס רוצה רק גולני!

שום דבר לא הצליח, אלכס נשאר שם עד סוף היום שהוא לא מוכן ללכת עד שמכניסים אותו לגולני. בסופו של דבר מגיע קצין למקום ולוקח את אלכס לשיחה:

הקצין: אם תענה נכון על ארבעת השאלות שאני אשאל אותך עכשיו אתה תהיה בגולני. אבל אתה חייב לענות בדייקנות! מוסכם?

אלכס: מוסכם, אני אעשה הכל כדי להיות בגולני!

הקצין: שאלה ראשונה, אם מגיע ערבי מימין, מה אתה עושה?

אלכס: אין שום בעיה, מוציא רובה, בום בום בום ימין. אין ערבי אין בטיח.

הקצין: יפה! תשובה נכונה! עכשיו שאלה שנייה. אם מגיע ערבי מימין וערבי משמאל, מה אתה עושה?

אלכס: אין שום בעיה, מוציא רובה, בום בום בום ימין, בום בום בום שמאל. אין ערבים אין בטיח!

הקצין: יפה! תשובה נכונה! עכשיו שאלה שלישית! עוד שתי שאלות ואתה בגולני! אם מגיע ערבי מימין, ערבי משמאל וטנק מלפנים, מה אתה עושה??

אלכס: אין שום בעיה, מוציא רובה, בום בום בום ימין, בום בום בום שמאל. אחר כך מוציא רימון, שולף נצרה וזורק. אין ערבים אין טנקים אין בטיח!

הקצין: יפה מאוד! עוד שאלה אחת ואתה בגולני! תחשוב טוב, זאת שאלה קשה! מה אתה עושה עם בא עליך ערבי מימין, ערבי משמאל, טנק מלפנים ומטוס מלמעלה??

אלכס: (רצוי לספר במבטא רוסי כבד, מאוד) מה אלכס לבד בצבא??

אם לא מספרים את זה בקול, זה לא נשמע טוב...

לא לא לא זה לכך זה עם אתיופי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אגיד לך פטאלו, הבדיחות שלך לא השתנו....

יש לי בדיחה קצת ישנה:

יום אחד אלכס מגיע לבקו"ם כשהוא מוכן להתגייס. החליטו שהוא הולך להיות ג'ובניק, אבל לא, אלכס רוצה רק גולני!

שום דבר לא הצליח, אלכס נשאר שם עד סוף היום שהוא לא מוכן ללכת עד שמכניסים אותו לגולני. בסופו של דבר מגיע קצין למקום ולוקח את אלכס לשיחה:

הקצין: אם תענה נכון על ארבעת השאלות שאני אשאל אותך עכשיו אתה תהיה בגולני. אבל אתה חייב לענות בדייקנות! מוסכם?

אלכס: מוסכם, אני אעשה הכל כדי להיות בגולני!

הקצין: שאלה ראשונה, אם מגיע ערבי מימין, מה אתה עושה?

אלכס: אין שום בעיה, מוציא רובה, בום בום בום ימין. אין ערבי אין בטיח.

הקצין: יפה! תשובה נכונה! עכשיו שאלה שנייה. אם מגיע ערבי מימין וערבי משמאל, מה אתה עושה?

אלכס: אין שום בעיה, מוציא רובה, בום בום בום ימין, בום בום בום שמאל. אין ערבים אין בטיח!

הקצין: יפה! תשובה נכונה! עכשיו שאלה שלישית! עוד שתי שאלות ואתה בגולני! אם מגיע ערבי מימין, ערבי משמאל וטנק מלפנים, מה אתה עושה??

אלכס: אין שום בעיה, מוציא רובה, בום בום בום ימין, בום בום בום שמאל. אחר כך מוציא רימון, שולף נצרה וזורק. אין ערבים אין טנקים אין בטיח!

הקצין: יפה מאוד! עוד שאלה אחת ואתה בגולני! תחשוב טוב, זאת שאלה קשה! מה אתה עושה עם בא עליך ערבי מימין, ערבי משמאל, טנק מלפנים ומטוס מלמעלה??

אלכס: (רצוי לספר במבטא רוסי כבד, מאוד) מה אלכס לבד בצבא??

אם לא מספרים את זה בקול, זה לא נשמע טוב...

לא לא לא זה לכך זה עם אתיופי

אם כבר ואתיופים:

אתיופי שנהרג בתאונת דרכים עולה לשמיים, בדלפק שואל אותו המלאך לאן הוא רוצה ללכת לגן עדן או לגהנום

אז האתיופי עונה: "מה אין מג"ב?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...