פינת הבדיחות והצחוקייה של HWZONE תתכבדו! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינת הבדיחות והצחוקייה של HWZONE תתכבדו!

NOSTREDAMUS

Recommended Posts

איש נכנס לחדר מיון עם שני פנסים ומחבט גולף שעוטף את הגרון שלו. הרופא שאל את האיש מה קרה. "אני ואישתי שיחקנו גולף" סיפר האיש, "אישתי חבטה בכדור בחוזקה והוא עף לתוך שדה מרעה של פרות, הלכנו לחפש ת'כדור, אחרי כמה דקות של חיפושים אני רואה בחלק האחורי של אחת הפרות משהו לבן, אני מתקרב אליה ורואה שהכדור גולף תקוע בתחת של הפרה, ופה עשיתי את הטעות", "איזה טעות?" שאל הדוקטור, "הרמתי את הזנב של הפרה וצעקתי לאישיתי 'היי! זה נראה כמו שלך'!"....

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קורע :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איש אחד מגיע לסוכנות טיולים ואומר להם שהוא רוצה לצאת לטיול סביב העולם

הסוכן : אין בעיה, יש לנו טיול נהדר בספינה עם חופים מדהימים ...

האיש: לא עזוב, ספינה, טילטולים, כאבי בטן

הסוכן: אוקיי, אפשר לטוס במטוס ולעצור בכמה אתרים נבחרים...

האיש: לא , התרסקויות מחבלים, מסוכן

הסוכן:המ...יש לנו משהו במיוחד בשבילך, בכדור פורח עם מומחים שילמדו אותך ויראו לך נופים שלא ראית מעולם

האיש:לא כדור פורח זה מסוכן, רוחות לא טובות, משעמם...

הסוכן:אתה יודע מה, רוצה משהו שכולל גם הליכה וגם סקס?

האיש: כן בטח!

הסוכן: לך תזדיין

תגידו שלא אדיר! ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Saddam Hussein called President Clinton and said:

"Bill, I called you because I had this incredible dream last night. I could see all of America, and it was beautiful and on top of every building, there was a beautiful banner."

Clinton asked, "What was on the banner?"

Saddam responded, "It said Allah is God, God is Allah."

Clinton said:

"You know, Saddam, I'm really glad you called, because last night I had a dream too. I could see all of Baghdad, and it was even more beautiful than before the war. It had been completely rebuilt, and on every building there was also a beautiful banner."

Saddam said: "What was on the banner?"

Clinton replied: "I really don't know.... I don't read Hebrew."

צייד:

לא איכפת לך שהעברתי את הכתב לצד שמאל לקריאה נוחה יותר... נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Saddam Hussein called President Clinton and said:

"Bill, I called you because I had this incredible dream last night. I could see all of America, and it was beautiful and on top of every building, there was a beautiful banner."

Clinton asked, "What was on the banner?"

Saddam responded, "It said Allah is God, God is Allah."

Clinton said:

"You know, Saddam, I'm really glad you called, because last night I had a dream too. I could see all of Baghdad, and it was even more beautiful than before the war. It had been completely rebuilt, and on every building there was also a beautiful banner."

Saddam said: "What was on the banner?"

Clinton replied: "I really don't know.... I don't read Hebrew."

חציל שולטת !

זה היה ממש יפה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שנים טובות מת בעלה של סינדרלה, גם השנים לא הטיבו עמה והיא נותרה זקנההההה ובודדה וכל מה שנותר לה היה ארמון נטוש ומתפורר והחתול הזקן והנאמן שלה סטיב.

יום אחד בעוד סינדרלה קוראת בקנאה את "שלגייה" הופיעה לפתע בחצר ארמונה מי אם לא הפייה הטובה, כן כן אותה פייה שהפכה את הדלעת למרכבה ואת לכלוכית לנסיכה יפייפיה ואמרה לה: סינדרלה נסיכתי מה המצב ?1 עונה לה שלגייה פייה טובה מה מעשייך פה ? הפייה אומרת

הייתה לי הרגשה רעה על כל השנים שלא ביקרתי והחלטתי להעניק לך שוב 3 משאלות! כל משאלה אשר תחפצי בה אבל יש תנאים

אני לא הורגת

אני לא מחזירה לחיים

ואני לא מזיזה את הזמן לא קדימה ולא אחורה ועכשיו בקשי את שלושת משאלותייך

ישבה וחשבה סינדרלה מה אבקש מה אבקש ....

משאלה ראשונה!!! אני רוצה להיות יפייפיה פי 100 ממה שהייתי נסיכה צעירה, אמרה הפייה כך יהיה וכך באמת היה סינדרלה הפכה בין רגע לשאפה עולמית

משאלה שנייה, אני רוצה להיות פי 100 עשירה ממה שהייתי בתקופה שהייתי נסיכה, אין בעייה אמרה הפייה וסינדרלה הפכה למלייאנית חבל"ז!

משאלה שלישית ואחרונה סינדרלה חשבה חשבה חשבה ... ופתאום זה בא לה!!!! חברה הנאמן הטוב ביותר החתול שלה! סטיב

אז באה סינדרלה ואמרה: פייה טובה, אני רוצה שסטיב החתול שלי יהפוך לגבר צעיר נאה וסקסי בטירוף.

לא הספיקה לסיים וכבר עמר מולה גבר נאה גבוהה חתיך אמיתי סינדרלה שעכשיו הפכה ליפייפיה ישר נדלקה על הבחור השרמנטי ואחרי כל כך הרבה שנים שהיא לא הייתה עם גבר אפשר לומר בהחלט שסטיב עשה לה משהו היא פשטה את בגדייה וזינקה עליו!!!

אמר לה סטיב בחיוך אל תשמחי כל כך נסיכתי >:(

מדוע יקירי שאלה סינדרלה הרי אני יפה עשירה ועכשיו אתה בן אנוס חתיכי ביותר

כן אההההההה ?1 ענה לה סטיב? רק חבל שלא חשבת על זה שאת והנסיך הורדתם לי ת'בייצים ;D

טוב אני לא יודע לספר את זה טוב :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטאטא,גרב וזין נפגשו.

המטאטא אמר:אותי מטאטאים ומעמידם בפינה.

הגרב אומרת:אותי מסריחים,מכבסים מקפלים ושמים במגירה.

הזין אומר:אותי משפשפים ומשפשפים עד שאני מקיא ומתעלף.

קצת ישן אבל עדיין מצחיק.

נ.ב nosterdamus למה אתה לא בICQ?,החמור שלי מת!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש אחד מגיע לסוכנות טיולים ואומר להם שהוא רוצה לצאת לטיול סביב העולם

הסוכן : אין בעיה, יש לנו טיול נהדר בספינה עם חופים מדהימים ...

האיש: לא עזוב, ספינה, טילטולים, כאבי בטן

הסוכן: אוקיי, אפשר לטוס במטוס ולעצור בכמה אתרים נבחרים...

האיש: לא , התרסקויות מחבלים, מסוכן

הסוכן:המ...יש לנו משהו במיוחד בשבילך, בכדור פורח עם מומחים שילמדו אותך ויראו לך נופים שלא ראית מעולם

האיש:לא כדור פורח זה מסוכן, רוחות לא טובות, משעמם...

הסוכן:אתה יודע מה, רוצה משהו שכולל גם הליכה וגם סקס?

האיש: כן בטח!

הסוכן: לך תזדיין

תגידו שלא אדיר! ;D ;D ;D

חחח...ג ד ו ל !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש אחד הלך לישון. אשתו הביטה דרך החלון החוצה ואמרה לו שהוא השאיר אור דולק במחסן. האיש אמר לה שהוא לא היה כלל במחסן באותו היום. הוא הסתכל דרך החלון וראה גנבים גונבים ציוד מהמחסן שלו. הוא התקשר מיד למשטרה אך נאמר לו שאין ניידות באיזור שלו, ואין שוטרים פנויים שיתפסו את הגנבים. הוא סגר את הטלפון, ספר עד שלושים וחייג למשטרה שוב. "אני זה שצלצלתי לפני כמה דקות והודעתי לכם שיש לי גנבים במחסן" אמר להם. "אתם לא צריכים כבר למהר, יריתי בהם."

תוך חמש דקות היו שש מכוניות משטרה בחצר ביתו, שתי ניידות זיהוי פלילי וכל הבלגן.

הגנבים נתפסו מיד. שוטר אחד אמר לבעל הבית: "חשבתי שאמרת שירית בהם". ענה לו בעל הבית: "חשבתי שאמרתם שאין לכם אף ניידת בסביבה".

אם זה לא היה אמיתי זה היה מצחיק...... :-/

חחח...

ושוב master T הידוע בכינויו "יצחק" רושם שטיות רק בשביל

לצבור הודעות...

לא יודע מה איתכם אבל אותי זה מצחיק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

איש אחד הלך לישון. אשתו הביטה דרך החלון החוצה ואמרה לו שהוא השאיר אור דולק במחסן. האיש אמר לה שהוא לא היה כלל במחסן באותו היום. הוא הסתכל דרך החלון וראה גנבים גונבים ציוד מהמחסן שלו. הוא התקשר מיד למשטרה אך נאמר לו שאין ניידות באיזור שלו, ואין שוטרים פנויים שיתפסו את הגנבים. הוא סגר את הטלפון, ספר עד שלושים וחייג למשטרה שוב. "אני זה שצלצלתי לפני כמה דקות והודעתי לכם שיש לי גנבים במחסן" אמר להם. "אתם לא צריכים כבר למהר, יריתי בהם."

הגנבים נתפסו מיד. שוטר אחד אמר לבעל הבית: "חשבתי שאמרת שירית בהם". ענה לו בעל הבית: "חשבתי שאמרתם שאין לכם אף ניידת בסביבה".

חחח...

לצבור הודעות...

אתה עושה בדיוק אותו דבר כמוהו, ועוד משהו, אין ספירת הודעות בפורום כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח...

לצבור הודעות...

אתה עושה בדיוק אותו דבר כמוהו, ועוד משהו, אין ספירת הודעות בפורום כללי.

אחי,

א. אתה חושב שאם הייתי רוצה (ומנסה) לצבור הודעות

היו לי עכשיו בסך הכל 10?! ;)

I think not...

ב. לא נראה לי שהוא יודע שלא נספרות הודעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...