פינת הבדיחות והצחוקייה של HWZONE תתכבדו! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינת הבדיחות והצחוקייה של HWZONE תתכבדו!

NOSTREDAMUS

Recommended Posts

אוקיי חברים אז החלטתי למען ההומור הבריא שהניס רגליו מחיינו לאחרונה להקים ת'רד שכולו מוקדש להומור וצחוק.

אם אתם חושבים שאתם יודעים לספר בדיחה יש לכם משהו מצחיק שאתם רוצים לחלוק סיפורים משעשעים מחייכם קטעי משעשעים ועוד

כאן המקום לפרסם! :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1.אני יתחיל עם בדיחה ונמשיך לדברים אולי יותר מצחיקים אם הנושא יתפתח ;)

שאלה:מה יקרה אם נזווג עכברוש עם חבר כנסת?

תשובה:בחייכם,גם לעכברוש יש גבולות! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרסי נוסע במונית שואל את הנהג: "כמה לחיפה" הנהג אומר 200 טוב נוסעים נוסעים נוסעים מגיעים לחיפה הפרסי יורד נותן לנהג 100 שקל הנהג נועק לו הלוווווו ואווווווווו הבאת רק חצי! אז הפרסי עונה: "מה קרה, מה יש אתה לא נסעת" ? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש: כמה רוסים צריך כד להחליף נורה?

ת: 5 - אחד שיחזיק את הנורה ו 4 שישתו עד שהחדר יסתובב

חחחחחחחחחחח

ניסינו את זה פעם בבית של חבר שלי...

לא הצליח

נ.ב אני רוסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש אחד הלך לישון. אשתו הביטה דרך החלון החוצה ואמרה לו שהוא השאיר אור דולק במחסן. האיש אמר לה שהוא לא היה כלל במחסן באותו היום. הוא הסתכל דרך החלון וראה גנבים גונבים ציוד מהמחסן שלו. הוא התקשר מיד למשטרה אך נאמר לו שאין ניידות באיזור שלו, ואין שוטרים פנויים שיתפסו את הגנבים. הוא סגר את הטלפון, ספר עד שלושים וחייג למשטרה שוב. "אני זה שצלצלתי לפני כמה דקות והודעתי לכם שיש לי גנבים במחסן" אמר להם. "אתם לא צריכים כבר למהר, יריתי בהם."

תוך חמש דקות היו שש מכוניות משטרה בחצר ביתו, שתי ניידות זיהוי פלילי וכל הבלגן.

הגנבים נתפסו מיד. שוטר אחד אמר לבעל הבית: "חשבתי שאמרת שירית בהם". ענה לו בעל הבית: "חשבתי שאמרתם שאין לכם אף ניידת בסביבה".

אם זה לא היה אמיתי זה היה מצחיק...... :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש אחד הלך לישון. אשתו הביטה דרך החלון החוצה ואמרה לו שהוא השאיר אור דולק במחסן. האיש אמר לה שהוא לא היה כלל במחסן באותו היום. הוא הסתכל דרך החלון וראה גנבים גונבים ציוד מהמחסן שלו. הוא התקשר מיד למשטרה אך נאמר לו שאין ניידות באיזור שלו, ואין שוטרים פנויים שיתפסו את הגנבים. הוא סגר את הטלפון, ספר עד שלושים וחייג למשטרה שוב. "אני זה שצלצלתי לפני כמה דקות והודעתי לכם שיש לי גנבים במחסן" אמר להם. "אתם לא צריכים כבר למהר, יריתי בהם."

תוך חמש דקות היו שש מכוניות משטרה בחצר ביתו, שתי ניידות זיהוי פלילי וכל הבלגן.

הגנבים נתפסו מיד. שוטר אחד אמר לבעל הבית: "חשבתי שאמרת שירית בהם". ענה לו בעל הבית: "חשבתי שאמרתם שאין לכם אף ניידת בסביבה".

אם זה לא היה אמיתי זה היה מצחיק...... :-/

חחח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BTW שוטרים:

שוטר עוצר נהג שנסע במהירות מופרזת

השוטר: נירות בבקשה

הנהג: למה, יש'ך מה לגלגל?

;D ;D ;D

BTW שוטרים (PART 2):

שוטר עוצר נהג שנהג במהירות מופרזת, ואומר לו: אדוני, נסעת 180 קמ"ש בכביש של 90 יש לך סיבה מיוחדת?

אז הנהג מתחיל לצחוק ואמר לשוטר: על מהירות אתה עוצר אותי, כרגע שדדתי בנק והכסף בתיק במושב האחורי ויש לי גופה בתא המטען.

השוטר ההמום מזעיק מיד את מפקד התחנה ושהוא בא הוא שואל את השוטר מה קרה והשוטר מסביר:

האיש טוען שהוא שדד בנק ושיש לו גופה בתא המטען.

המפקד הולך ופותח את תא המטען ורואה שהוא ריק ושאין שום תיק במושב האחורי.

אז הנהג אומר לו:

אתה רואה השוטר האידיוט עוד טוען שנסעתי 180 קמ"ש.....

;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BTW שוטרים:

שוטר עוצר נהג שנסע במהירות מופרזת

השוטר: נירות בבקשה

הנהג: למה, יש'ך מה לגלגל?

;D ;D ;D

BTW שוטרים (PART 2):

שוטר עוצר נהג שנהג במהירות מופרזת, ואומר לו: אדוני, נסעת 180 קמ"ש בכביש של 90 יש לך סיבה מיוחדת?

אז הנהג מתחיל לצחוק ואמר לשוטר: על מהירות אתה עוצר אותי, כרגע שדדתי בנק והכסף בתיק במושב האחורי ויש לי גופה בתא המטען.

השוטר ההמום מזעיק מיד את מפקד התחנה ושהוא בא הוא שואל את השוטר מה קרה והשוטר מסביר:

האיש טוען שהוא שדד בנק ושיש לו גופה בתא המטען.

המפקד הולך ופותח את תא המטען ורואה שהוא ריק ושאין שום תיק במושב האחורי.

אז הנהג אומר לו:

אתה רואה השוטר האידיוט עוד טוען שנסעתי 180 קמ"ש.....

;D ;D ;D

LAMO!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר מותו של מכור לסמים הוא מקבל אפשרות לבחור בין גן עדן לגהנום. הוא מבקש לראות קודם את גן עדן, שם הוא רואה אנשים מתפללים כל היום על הברכים, הוא החליט שזה לא מתאים לו ורצה לראות את הגהנום. בגהנום הוא רואה שדה ענקי של מריחואנה והחליט שהוא נשאר שם. הוא רץ מהר לשדה וגלגל לעצמו ג'ונט ענקי, ואז הוא הבין שאין לו גפרורפים להדליק אותו... הוא מסתובב בשדה קצת ורואה עוד בנאדם ושואל אותו אם יש לו גפרורים, הבנאדם עונה לו "אם היו לי גפרורים זה היה גן עדן"...

עייף משהו אבל לא נורא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש נכנס לחדר מיון עם שני פנסים ומחבט גולף שעוטף את הגרון שלו. הרופא שאל את האיש מה קרה. "אני ואישתי שיחקנו גולף" סיפר האיש, "אישתי חבטה בכדור בחוזקה והוא עף לתוך שדה מרעה של פרות, הלכנו לחפש ת'כדור, אחרי כמה דקות של חיפושים אני רואה בחלק האחורי של אחת הפרות משהו לבן, אני מתקרב אליה ורואה שהכדור גולף תקוע בתחת של הפרה, ופה עשיתי את הטעות", "איזה טעות?" שאל הדוקטור, "הרמתי את הזנב של הפרה וצעקתי לאישיתי 'היי! זה נראה כמו שלך'!"....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איש נכנס לחדר מיון עם שני פנסים ומחבט גולף שעוטף את הגרון שלו. הרופא שאל את האיש מה קרה. "אני ואישתי שיחקנו גולף" סיפר האיש, "אישתי חבטה בכדור בחוזקה והוא עף לתוך שדה מרעה של פרות, הלכנו לחפש ת'כדור, אחרי כמה דקות של חיפושים אני רואה בחלק האחורי של אחת הפרות משהו לבן, אני מתקרב אליה ורואה שהכדור גולף תקוע בתחת של הפרה, ופה עשיתי את הטעות", "איזה טעות?" שאל הדוקטור, "הרמתי את הזנב של הפרה וצעקתי לאישיתי 'היי! זה נראה כמו שלך'!"....

ROFL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...