האם יש בעיה לשחק על מחשב נייד (מבחינת המסך) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש בעיה לשחק על מחשב נייד (מבחינת המסך)

iib

Recommended Posts

כלומר מבחינת איכות התמונה שתוצג על המסך במשחקים

כלומר האם יש בעיה מבחינת המסך??? אני לא בונה על

משחקים כבדים או חדשים פשוט קצת משחק כמו Rainbow 6 או משהו

כזה...

אני לא מבין בלפטופים או ב LCD או מסכים בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהבעייה תהיה יותר עם כרטיס המסך...

::)

כן טוב אני ל מתכוון לשחק משהו כבד רק משחקים מלפני שנתיים וחצי ומעלה להעביר שיעמום של החלונות באוניברסיטה

או שאני מחכה לאטובוסים...

משחקריםשלא צריכים יותר מ ATi 4MB או איזה כרטיס מסך שאני לא אקבל (אני מקבל מהצבא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש גם במחשב נישא T21, p3 800 ,256M,s3 8m,tft 14.1.

מבחינת להריץ משחקים, הוא מסוגל להריץ חלק נכבד מהמשחקים בשוק כולל חדשים, בתנאי שאתה מתפשר על תמיכה ב-direct 3d ,רזלוציות וכו'.

מבחינת איכות המסך מעולה!!! איכות התמונה עולה על מרבית מסכי CRT בשוק.גם גודל המסך סביר '14.1 מקביל בערך למסך 15' שטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחינת המסך לא תהיה בעייה בכלל.

אתה מקבל מהצבא אז בכל מקרה תיקח גם אם לא תוכל להריץ משחקים

אם אתה בפרוייקט עתידים אז תקבל את המחשב שלך עם

ati rage mobilaty 8\16mb

ככה שלא תהיה לך בעייה להריץ משחקים בייחוד אם הם מלפני שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחינת המסך לא תהיה בעייה בכלל.

אתה מקבל מהצבא אז בכל מקרה תיקח גם אם לא תוכל להריץ משחקים

אם אתה בפרוייקט עתידים אז תקבל את המחשב שלך עם

ati rage mobilaty 8\16mb

ככה שלא תהיה לך בעייה להריץ משחקים בייחוד אם הם מלפני שנתיים

Thanx תהיתי לגבי זה...

כן זה מעתידים... איך אתה יודע איזה מחשבים הם נותנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני חברים שעכשיו בפרוייקט עתידים.אחד לומד הנדסת ביוטכנולוגיה ומחשבים בטכניון ואחד לומד הנדסת מחשבים במכון לב.לשניהם יש את אותו מחשב נישא שהם קיבלו מעתידים ושניהם קיבלו אותו עם ati rage mobility 16 מגה בייט ואין להם שום בעייה בהרצת משחקים אפילו עכשיויים ביותר.המסך הוא יחסית קטן ככה שהם לא עולים יותר מידי ברזולוצייה וככה זה מספיק בהחלט המסך עצמו הוא מעולה.

פרוייקט עתידים למי ששאל הוא פרוייקט של עתודאים שלומדים לתואר כלשהוא לפני שירותם הצבאי ומשרתים באותו תחום בצבא אחרי סיום הלימודים.התואר שהם מקבלים לפני שירותם הצבאי מקנה להם דרגה גבוהה יותר עם כניסתם לשירות הסדיר שלםהם כמו גם תנאים משופרים ואפילו אפשרות לבחירת השיבוץ שלהם.ככה זה בכללי עם כל העתודאים בצבא הגנה לישראל אבל פרוייקט עתידים הוא לימודים לתואר ראשון מינימום ולא כמו מה שאני עושה שיולתי להפסיק אחרי קבלת התואר טכנאי וגם אחרי קבלת ההנדסאי וגם אחרי קבלת מהנדס אני בוחר כמה להמשיך עם זה.עתידים לא הם חייבים לעשות תואר ראשון אבל הם מקבלים מימון לפחות חלקי של לימודיהם הבניגוד אלי שקורע את התחת כדי לשלם.הם גם מקבלים מחשבים נישאים ופגישות עם הרמטכ"ל (הייתה אחת לפני פחות משנה אם אני לא טועה)

בכל מקרה בחור יקר בהצלחה בלימודים ובצבא ובהמשך דרעכך עשית את הבחירה הנכונה ותהנה מהלפטופ החדש שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני חברים שעכשיו בפרוייקט עתידים.אחד לומד הנדסת ביוטכנולוגיה ומחשבים בטכניון ואחד לומד הנדסת מחשבים במכון לב.לשניהם יש את אותו מחשב נישא שהם קיבלו מעתידים ושניהם קיבלו אותו עם ati rage mobility 16 מגה בייט ואין להם שום בעייה בהרצת משחקים אפילו עכשיויים ביותר.המסך הוא יחסית קטן ככה שהם לא עולים יותר מידי ברזולוצייה וככה זה מספיק בהחלט המסך עצמו הוא מעולה.

בכל מקרה בחור יקר בהצלחה בלימודים ובצבא ובהמשך דרעכך עשית את הבחירה הנכונה ותהנה מהלפטופ החדש שלך

תודה! אני בהחלט יהנה מהלפטופ החדש!

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבר'ה פה שכחו לספר לך שככל הנראה השם "עתידים" הגיע מהעובדה שזה הולך להיות ה"עתיד" שלך עד גיל 29...  :bash:

פחות... 27 בערך...

אתה לא מסתכל על זה נכון... מימלא אתה חייב לעשות את השלוש שנים שלך בצבא ותואר ראשון זה שלוש שנים שאתה

הולך לעשות בכל מקרה... ועוד שנתיים שאתה חותם בצבא ומקבל משכורת אז זה לא כ"כ נורא.

בשביל עוד שנתיים משלמים לך שכר לימוד נותנים לך לפטופ (אתה מקבל אותו אחרי התואר) והתנאים בצבא טובים... בשביל שנתיים יותר... זה לא כל כך נורא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל עוד שנתיים משלמים לך שכר לימוד נותנים לך לפטופ (אתה מקבל אותו אחרי התואר) והתנאים בצבא טובים... בשביל שנתיים יותר... זה לא כל כך נורא...

אם הבנתי נכון, עדיין לא התחלת בכלל את התואר? את המחשב הנישא אתה תקבל רק אחרי התואר, אז מה אתה מתענין עכשיו, תתענין כשזה יהיה רלבנטי- בעוד מספר שנים!.

ההחלטה שלך אם ללכת למסלול עתידים לא תלויה במחשב הנישא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין עתודאי רגיל שלומד לתואר ראשון לבין עתודאי בעתידים?

כי יש לי שתי חברים שלומדים לתואר מהנדס חשמל פיסיקה (הפקולטה שהכי קשה להתקבל אליה בטכניון)

והם אולי רק חולמים לקבל מחשב, לא , אפילו מחשב צעצוע.

אז מה ההבדל?

וגם בעתודה חותמים 3 שנים קבע אם לומדים לתואר מהנדס לא?

אני ביטלתי את ההרשמה שלי אחרי יומיים עד גיל 21 זה יותר ממספיק לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...