שוקל לקנות מחשב נייד יד שנייה!!! - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל לקנות מחשב נייד יד שנייה!!!

urich

Recommended Posts

לעבודה של שעתיים עד שלוש הamd יעמוד בלי להיטען ואם הוא מחובר לחשמל ההתחממות יכולה להוות בעיה לעבודה של מספר שעות כ4-5 רצוף ביום קייצי או אפילו חורפי.

בקשר לcompaq יש להם מחירים מפתים יש אחריות ואני יודע שהם ישארו בארץ הרבה שנים טובות אבל ממליצים לא ללכת עליהם כי הם לא טובים מה אתם אומרים.

חוץ מזה אחי הקטן טס לאמריקה האם כדי משם משהו עם מדברים על רכיבים או אפילו מחשב שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קומפאק מצויינים..... אומרים שהם גרועים כי יש אנשים שחושבים שבגלל שHP קנו אותם אז יפסיקו לייצר מחשבים שלהם יום אחד וייתקעו בלי אחריות. אבל זה לא עומד לקרות, ואם זה היה קורה, הייתה נותנת אחריות למחשבים האלה.

בקשר לחלקים, אי אפשר לקנות חלקים של . קונים שלם.

מה התקציב שלך ואני אגיד לך מה המחשב הנייד הכי טוב שתוכל לקנות בתקציב הזה בחו"ל.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני ישתולל ואתרום עוד לאחותי אז מדובר בתקציב של 7000 פלוס מינוס אבל ארצה לשמוע יותר על אלטרנטיבות יותר זולות גם בסביבות ה6000 פלוס מינוס.

שוב חשוב לי אחריות של לפחות שנה!!!! ורצוי שלוש בתוספת מחיר, חשוב שהוא יעבוד כמה שעות טובות רצוף ושיחזיק מעמד גם אם יפול אם אפשר.

ההתלבטות שוב היא אוintel אני רוצה 256 מגה זיכרון וcd ואם אפשר (לdvd חשיבות שולית בלבד) מסך 14 או 15 אינץ טוב ושהבטריה תחזיק לשעתיים שלוש רצוף.

ההרדיסק מצדי שיהיה רק של 20 אני מסתדר בבית עם 6 מצויין ולא נראה לי שאי פעם 20 גיגה ישומשו במחשב .

רצוי כרטיס כלול ומודם ממש לא חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבים ניידים עדיף אינטל, ובכלל הוא מחזיק גם יותר זמן מAMD.

היתרון המרכזי בעצם של מעבדי אינטל על בניידים הוא בעצם הלוחום אם והצ'יפסטים המעולים שקיימים לאינטל.

נכון שהלוחות שיש לAMD כרגע הם יותר זולים אך ביצועי הזיכרון מעוררים גיחוך, הייתה לנו חדשה בנושא.. ולATI יש פתרון מעולה שיצא בקרוב ויגרום לשינוי מסיבי בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבים ניידים עדיף אינטל, ובכלל הוא מחזיק גם יותר זמן מAMD.

היתרון המרכזי בעצם של מעבדי אינטל על AMD בניידים הוא בעצם הלוחום אם והצ'יפסטים המעולים שקיימים לאינטל.

נכון שהלוחות שיש לAMD כרגע הם יותר זולים אך ביצועי הזיכרון מעוררים גיחוך, הייתה לנו חדשה בנושא.. ולATI יש פתרון מעולה שיצא בקרוב ויגרום לשינוי מסיבי בשוק.

עריכה:

ראה את המאמר בתחתית החדשה.

http://www.hwzone.co.il/archive.php?file=newsid1021645797,7146,

נ.ב לאינטל יש יתרון נוסף, פליטת חום פחתה משמעותית מאשר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורך חיים קצר יותר. וחום לידיעתך לא בריא כלל לרכיבים אלקטרוניים.

נ.ב מי רוצה לעבוד על הברכיים שלו םע מחשב לוהט? (אני מצאתי את זה שימושי רק בימים הקשים של החורף.. :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם מעבדים חדשים של בטכנולוגיית 0.13 מיקרון האם הם יביאו את בשורת הקור לניידים ומה עם מעבד הc3 של via איך הוא בניידים אם יש חברות שמתמשות במעבדים אלה בניידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם מעבדים חדשים של בטכנולוגיית 0.13 מיקרון האם הם יביאו את בשורת הקור לניידים ומה עם מעבד הc3 של via איך הוא בניידים אם יש חברות שמתמשות במעבדים אלה בניידים.

ובכן כן, המעבדים החדשים של אמורים להיכנס למחשבים נישאים בימים אלו ממש.. ולשפר קצת את המצב.

ולגיב ה-C3, לצערי לא ראיתי נישאים מבוססים על אלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...