שאלה על כרטיסי מסך ולוחות אם - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על כרטיסי מסך ולוחות אם

redman

Recommended Posts

אז ככה היום הלכתי לחנות מחשבים שממנה קניתי תמחשב אמרתי להם שיש לי בעיה במשחקים שאני לא יכול להגביר תגרפיקה בכרטיס מסך כי המשחקים מתחילים להיתקע אז הם אמרו לי כי הכרטיס חלש ואני בקושי מנצל 10 אחוז מהמעבד שלי עם הכרטיס הזה ויש לי

Gforce FX5700 LE 256 MB אז מעניין אותי לדעת איזה כרטיס כידי לי לקנות כידי שאני יוכל להישתולל עם הגרפיקה במשחקים הסכום של הכסף לא משנה לי כי עם אני כבר יקנה אז זה יהיה עוד כמה חודשים ואני רוצה תהכי תותח בחנות המליצו לי לקנות radeon במקום geforce

וגם מעניין אותי בכמה הכרטיס שיש לי פחות טוב מה טי אי 4200 ועוד שאלה על לוחות אם

יש לי rocklake 865perl העם זה נחשב לוח טוב וגם מה אומר ה 865 וה 785 מה שאני יודעה שאמרו שה785 יותר טוב למשחקים רק במה ?

וגם של איזה חברה הכי טוב לקנות כרטיס מסך או שיש יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה כרטיס כמובן לא ב 3 אלף הרבה פחות אבל מעבר ל אלף שקל ושאני יוכל לעשות במשחקים כמו אלף ליי 2 וניד פור ספיד אנדרגראונד גרפיקה הכי חדשה במשחק ובכרטיס מסך ושזה יטוס כי יש עכשיו כל כך הרבה דגמים שאני פשוט מבולבל אבל לפי מה שהבנתי דגמי ה le זה דגמים עגלות כמו הכרטיס שיש לי עכשיו וגם אני לא מבין למה יש בכרטיס מסך אפשרויות שעם מפעלים אותן אז זה לא סוחב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים היום גם מאוד אוהבים 1GB של - במיוחד כשמעלים את הגרפיקה.

זו לא חוכמה שיהיה מעבד חזק וכ.מסך חזק אם אין מספיק . לא סתם קוראים לזה שילוש - כל אחד מהם יכול להיות החוליה החלשה ולא יעזור כמה תשפר את השניים האחרים לא תשפר את הביצועים.

בכל מקרה שלא יהיה פחות מ 512MB, אבל באמת שצריך 1Gנ עם המשחקים שרצים היום שלמענם אני מניח שאתה רוצה את הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, הכרטיס שלך לא פחות טוב מה4200 (אבל שניהם כבר נחשבים חלשים)

דבר שני, בשביל להריץ משחקים עם הגרפיקה הכי גבוהה, צריך כרטיס ב3000 שקל.

כמה יפה אתה צריך? אם המשחק נראה לך יפה ברמה של ATI 9800, אז אתה יכול להסתפק בזה.

אבל אם אתה חייב את הכרטיס הכי חזק בשביל לחשוב שאתה נהנה מהמשחק אז תקנה את הכי חזק...

האויב של ה"טוב" הוא ה"ממש טוב" ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...