Thoroughbred - מה דעתכם? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Thoroughbred - מה דעתכם?

MiniMizer

Recommended Posts

ה TBRED ממש לא מעניין, חוץ מזה ששוב אפשר לפתוח את המכפלה בקלות והטמפרטורה ירדה קצת היא לא ממש מעניינת. טום מבטיח בקרוב את ה ברטון, נקווה שהוא יוכל לתת פייט לפנטיום4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עדיין מעדיף !!! כאשר קונים ATHLONXP 1700 מקבלים ביצועי תלת מיימד מדהימים כמו של P4 2000 ואף יותר טובים ממנו בדברים מסוימים!! ומחירו הרבה הרבה יותר זול מזה של P4 1.6A !!! לדעתי הכי שווה עדיין AMD!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה פנטיום 2. האטלון אוכל לארוחת בוקר את הווילמיט ה 0.18, מול 0.13 במהירויות שעון מעל 2000 הוא כבר לא יכול, אבל ההפרשים לא מצדיקים את המחיר.

לא נכון

הוא לא אוכל גם את הווילי 2ghz

מקסימום במקרה הטוב משתווה לו +-

ונכון

ככה זה אצל המוטו שלהם זה "עשוק את הלקוח תמורת המוצר הכי טוב שיש"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתם על זה שאפשר לעשות התאמה די חלקה בין חברות מסוימות בשוק כרטיסי המסך ושוק המעבדים?

לפי דעתי וATI די מקבילות (אפילו מבחינת אורך השם), שניהם משחררות מוצר איכותי כל שנה-שנה וחצי ומביאים למתחרים שלהם הפתעה כזאת שמשאירה אותם הרבה מאחור.

וIntel וnVidia שמשחררים מוצרים ממוחזרים בתקופות זמן קרובות מאוד בשביל לעשות עוד כסף(קחו לדוגמא NV17 וCeleron 1.8Ghz)

ושניהם ישחררו מוצרים איכותיים(ליבות NW וNV25) שמצדיקים פחות או יותר את מחירם רק אם הם חייבים כי הלחץ מצד המתחרים גורם להם הפסדים.

ו... כן עוד משהו, שניהם הולכים יד-ביד אצל חנויות שמוכרות קיטי קבורה(ברשות אתלון) לשימוש אינסטנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-HOCP ה-T-Bred הציג המהרה של 225mhz.. זה היה 2025מ"ה.

שזה לא יותר מאשר ה-AXP שראיתי גם ב-2200מ"ה.

בהחלט מאכזב מאוד.. אבל זה היה דיי צפוי ש-0.13 מיקרון לא יהיה משמעותי ל- כמו לאינטל.

בגלל זה הלכתי על ה-1.6A.

אבל נראה, עדיין סטפינג ראשון של המעבד.

אתם יודעים מה אני שונא באינטל? את הרברבנות.

תסתכלו איך הם מוכרים בלי בושה את ה-B שהוא בעצם NW ממוהר.

מעבד 2.53 עולה 4422 ש"ח!!!!! זה מחיר שלדעתי אמור לעלות מחשב שלם!

מעבד 2.4 (533) עולה 2790 ש"ח!

בעוד שמעבד 1.8A שיכול להגיע ל-2.4 כמעט בוודאות (רק מעלים את ה-FSB ל-133) עולה 1136 ש"ח.

ביזיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תמיד שנאתי את העניין הזה של ההפרשים העצומים במחירים שלהם.

המעבד הכי טוב, תמיד עולה איזה טונה יותר מזה שלפניו.

אני אישית לא רואה שמשהו מתקדם בכלל בשוק המחשבים כרגע.

הכי שווה זה לקנות מחשב עוד שנה. גם SERIAL ATA, גם HAMMER, גם כרטיסי מסך AGP X8 חזקים, גם זיכרון שיהיה בטנדרט 1GB, במהירות של 4GHz ועוד.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שככה זה תמיד אבל אני הייתי ממליץ למי שיש לו מחשב סביר ורוצה לשדרג להמתין אם הוא יכול.

SERIAL ATA, מעבד 64BIT וכרטיסי גרפי של הדור הבא הם בהחלט לא משהו זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק...

כשחושבים על זה לא היה שום פיתוח רציני בחומרה בשנה האחרונה.

ורציני הכוונה לא סדרת חדשה עם שיפור מינימלי בביצועים או חומרת ביניים כמו GF4Ti או Via KT333 ...

אלא מהפכה רצינית(האמרים ומטרוקסים 512 ביט...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...