האם אלוהים קיים? פרק 2 - עמוד 25 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אלוהים קיים? פרק 2

ORANGEJUICED

Recommended Posts

• תגובות 443
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גילי אל תתאמץ

הוא ציפה ממך להגיד שהם לא יצאו מפגרים כי "ככה אלוהים רצה"

ובכלל אתה יכול להגיד שכל הסתירות בתורה נובעות מכך ש"אלוהים שם אותן בשביל לבחון אותנו" ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אותכם עכשיו סתירות לא סתירות

מי פה ראה את ההרצאה שסותרת את האבולוציה?

לא אבל אני בטוח שאני ימצא שם מלא סתירות

בעצם גם פה דתיים יכולים להגיד שאין באמת אבולוציה אבל אלוהים עשה את העולם ככה כדי שנמצא את הממצאים האלה של האבולוציה ונפקפק בו

ואז הוא יבחן אותנו מי באמת נאמן לו ומי לא :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר כל סתירה זה לא ישנה כלום אתם סתם מנסים לחפש

ברור שאנחנו מנסים לחפש

אנחנו בניגוד אליך, מנסים למצוא בעצמינו את התשובות ולא להאמין לכל שטות שאומרים לנו

אני לא חושב שאני יודע הכל אבל אני חושב שאתה לא יודע כלום

אתה חושב שהצלחת לסתור את האבולוציה :lol: :lol: :lol::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל שת זה הבן של נח בכלל נראה לי

בקשר לאות קין על המצח שלו.... זה לא בתורה זה מדרש..... במדרש יכול להיות סתירות זה לא משהו שאלוהים כתב.......

בקשר לאיך העולם המשיך

כן קין עשה ילדים עם אמא שלו או אחותו מי שזה לא יהיה וזה מותר כי אז לא היו חוקים כאלה שזה אסור כי התורה לא ניתנה

וגם אתה לא יכול לטעון שזה לא קרה כי אין לכולם פיגור כי זה כמו שתגיד לי ששמעת שאח ואחותו התחתנו ולא יצא להם ילד מפגר (שזה יכול לקרות) ואני אגיד לך שאני לא מאמין כי חייב להיות ילד מפגר

א. בקשר לאות קין - ציטוט מהתנ"ך- "ויאמר קין אל יהוה: גדול עוני מנשוא: הן גרשת אתי היום מעל פני האדמה ומפניך אסתר, והייתי נע ונד בארץ, והיה כל מצאי יהרגני: ויאמר לו יהוה: לכן כל הרג קין שבעתים יקם. וישם יהוה לקין אות לבלתי הכות-אתו כל מצאו" (בראשית, ד', י"ד-ט"ו).

אז בקשר לאות קין- זה כן בתורה וזה לא במדרש, מה הקשר למצח שלו? היה לו אות שכל אחד היה אמור לזהות אותו ולא להכות אותו- מצדי שיהיה לו גם על הלחי- היה לו אות אבל- וזה מצוין בתורה.

ב. ילדים לא נוצרים מחתונה ::) (בסדר, הבנתי למה התכוונת). אבל מכיוון שהיו כל-כך הרבה זיווגים (לאדם היו מספר בנים ומספר בנות) הסיכוי שאף צאצא לא ייצא בעל-פיגור שכלי הוא אפסי.

ד"א, דווקא יש לי סידור מצוין בשביל התורה בנוגע לכך- כולנו בעצם מפגרים :silly:, ואדם וחווה היו חכמים לאחר שאכלו מפרי עץ הדת כמו אלוהים והבינו את כל מעשיו וכו'...

ד"א, Burton צודק, הרי על כל סתירה תוכל לומר שאלוהים שתל אותה שם בכוונה בשביל לבחון אותנו, אלוהים הוא התשובה לכל השאלות הקשות, כולל אלו שקשורות לפיקופוקים בדת :P :P :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...