מארז ללא ספק ב300שקל(עודכנו תמונות , ע'מ 3) - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז ללא ספק ב300שקל(עודכנו תמונות , ע'מ 3)

stingeR-

Recommended Posts

לא , הלכנו לחנות , וראינו את שני המארזים(המקורי והחיקוי) , והמקורי היה פי כמה וכמה יותר יפה...

אחי , לך תראה את המארז במציאות ואחר כך תגיד לי מה טוב , אני בכל מקרה כבר סגור על ה833 של סופרטאלנט! , מארז בן זונה! , מקומות לשני מאוררי 120ממ(וכבר בא עם אחד כזה) ועוד מאורר לדים שבא איתו על הדלת , ואני גם חותך למעלה בגג חור לעוד מאורר ,רק הספק שלי כבר לא יסחוב :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה חנות היית?

מצאתי גם באתר של LOGIC PC, מוכרים גם את הדגם הזה, אבל חברה אחרת, SIMBADA.

לחץ כאן

יש גם בשחור.

לפי מה שאני מבין משם,הוא גם מגיע עם ספק, ויותר זול!

(גם ככה אני יקנה ספק HEC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב איך שהוא נראה , בכל אופן , אני הולך על ה833 של סופרטאלנט בשחור , מפנדה , ומקבל זיכוי 90שקל על הספק(ככה שיוצא שהמארז בלבד עם מאורר 120ממ מאחורה ומאורר לדים בדלת , עולה 286שקל!! , ואני מוסיף לו עוד טאונדרבלייד 120ממ ירוק ויוצא לי 351שקל!)

אני מרוצה מהדיל , אני יבצע אותו עוד השבוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז כבר הזמנתי את המארז הזה שנתתי פה , 2 הודעות למעלה. (תלחצו על הקישור).

נאמר לי שהוא בדיוק כמו רייד מקס,כולל המיקום למאוורירים ומאוורים שמגיעים איתו (2).

הדיל- 313 שקל, מקבל זיכוי על הספק- 60 שקל.

קונה HEC300 ב- 177 שקל.

נכון, 313 שקל זה 80 שקל יותר ממה שמוכרים אותו בנועה, אבל נוריד 60 שקל,חסכתי 35 שקל משלוח- שמתי אותו יחד עם משלוח שגם ככה הוזמן מהם, יצא גם דיל טוב...

* יגיע, נראה, נתרשם. טוב? - נשאר. לא טוב? חוזר לקרטון וחוזר לחנות, נקנה אחר...לא בעיה...

כמובן , נעדכן אותכם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , המארז הגיע היום , הוא מדהים , עכשיו אני איתו ועובד איתו , הכל יצא ממש יפה והספק סוחב טוב מאוד , יש שיפור של 4-5מעלות גם במאמץ וגם במנוחה , המארז מגיע עם מאורר 120ממ אחד מאחורה(שקוף , יחסית חזק) , ואחד שקוף בדלת שהוצאתי אותו כרגע כי אני לא צריך אותו(שמתי שם את הטאנדרבלייד הירוק) , ומתוך המאורר יש גם BLOWHOLE... , והפאנל מדהים... , בקיצור , אחד המארזים היותר חזקים... , מומלץ , יבואו בסוף שבוע כנראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעת פותח התרד, ולידיעת הגולשים :

הזמנתי את המארז הזה-

לחץ כאן

הוא הגיע.

קיבלתי זיכוי על הספק של 50 שקלים, ושמתי בו ספק HEC400.

משלוח -צירפתי אותו למשלוח של אל פסק, אז ייצא לי ללא משלוח.

ככה שהמחיר שרשום ירד לי הנוסחה הבאה-

עולה 313, לאחר זיכוי של 50 = 263, לאחר "משלוח חינם", יצא-228. מחיא מעולה .

עכשיו לפרטים :

המארז יפה מאוד. שום פלסטיק ושום "צביעה מגעילה" כמו שאמר פה מישהו למעלה.

מבחינת צביעה ורמות גימור- מעולה ואיכותי.

מיקום ל 2 מאווררים מקדימה- אחד מסופק.

מסופק גם אחד 120 מאחורה עם חיישן טמפ' עצמי , ועוד אחד בדלת, עם לדים.

המארז יפה, איכותי ונוח, לא גדול מידי (כמו אחד שיש לי ב 900 שקל), ולא קטן.

צבע כחול יפה, ומרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק ייתן הצהרות על המארז שלי , הוא הוריד במנוחה+מאמץ 5 מעלות , לפני זה זה היה ככה :

מנוחה : 46-48

מאמץ : 52-54 במקסימום

עכשיו זה ככה :

מנוחה : 41-43

מאמץ : 46-48 במקסימום...

ועוד אני על לא קטן(1.775V על AXP2000+ שעובד על 2200MHZ ב231באס...)

גם הכרטיס מסך על יותר גבוהה(398 בזיכרונות במקום 392 , והליבה ללא שינוי , מקסימום 442 ללא ארטיקפטים)

והספק סוחב!! , כמו גדול , דרך אגב , המאורר 120ממ שקיבלתי עם המארז חזק יחסית , לפי מה שאני מרגיש הוא לפחות 60-65CFM אם לא יותר...

גם המעלות של הלוח צנחו מ40-38 ל33-32...

ותקלטו שיש לי Spire Fridgerock על המעבד שבזמנו קיבלתי אותו חינם מKSP שקניתי את הAXP 2400 של אח שלי , בקיצור , מארז מאוד מאוד חזק... , נוח לשימוש(לא מסובך , הכל ברגים כמו במארז רגיל ומקבלים ברגים שמונעים ויברציות להארדיסקים...)

המארז צבוע שחור מט ברובו , והפאנל בשחור מבריק + פאנל כזה דמוי נירוסטה(יענו זה ממש ממש מבריק הדבר הזה) , והנה תמונה לסיום :

armorgaming.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מחליף בשמחה את הקומפיוקייס 6a19 שלי בשביל אחד כזה,למרות שכשקניתי אותו הייתי מודע "ליופי" וכל זה אבל עדין לא נראה לי זרימת האוויר במארז הארמור שלך טובה יותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל מה ששאלתם עכשיו כבר אמרתי בתארד , אבל אני יגיד עוד פעם , לפני זה הייתי נתון בתוך מארז רגיל סטנדרתי ג'נרי עם מאורר אחד מאחורה וכל המארז פתוח(2 הדלתות פתוחות לרווחה ונכנס הרבה אבק , כן כן)

העברתי את הכל למארז הזה בלי להוציא את הקירור שעל המעבד(ככה שמריחת משחה לא עשתה משהו זה בטוח) , ההרכבה הלכה חלק לגמרי , לא היה לי שום מארז שההרכבה הלכה חלק(נגיד , הייתי צריך לדחוף חזק את הלוח כדי שיתאים לחורים של הפאנל מאחורה , או עם הספייסרים , והספק ההברגות שלו לא במקום , אבל הכל במקום!!)

בקיצור , לפני זה עם המארז הפתוח היה לי 46-48 מעלות במנוחה , ו53-54 במאמץ , עכשיו יש לי 41-42 במנוחה ו46-47 במאמץ!! , את המאוררים שבאים איתו , אז המאורר שבא בדלת הוצאתי אותו וישר החלפתי בלדים ירוקים של TT , והמאורר השקוף 120ממ מאחורה דיי חזק... , משהו כמו 50-55 CFM... , אבל אל תשכחו שמקדימה יש לי Vantec Thermoflow 120mm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...