כבלים או ADSL? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבלים או ADSL?

DrDeath

מה עדיף? כבלים או ADSL?  

499 הצבעות

1. 1. מה עדיף? כבלים או ADSL?

Recommended Posts

אורח R0ckF0rD

VDSL!!!

ודיי כבר עם זה!!!!!!

DJO & GUY94 פתחו בדיוק אחד כזה, אם היית מסתכל קצת למטה, לא היית נאלץ לפתוח את הת'ראד הזה!!!!!

תקלטו כבר, שתי הטכנולוגיות איכותיות כמעט באותה מידה, רק בארץ... הן מקבלות שם רע.

לכאן או לכאן, תמיד תמצא לקוחות שמרוצים מזה ומזה או להיפך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקלטו כבר, שתי הטכנולוגיות איכותיות כמעט באותה מידה, רק בארץ... הן מקבלות שם רע.

לכאן או לכאן, תמיד תמצא לקוחות שמרוצים מזה ומזה או להיפך!

אכן כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rockford תעשה טובה בבקשה תן לי איזה אתר משחקי אונליין או אתר אחר בחו"ל שאתה מכיר שהוא נותן פינגים נמוכים אני רוצה לבדוק את הפינג שלי אליו

כי אתתמול סוף סוף קווי זהב סימו לעשות UPGRADE לחיבור הישיר שלהם לאירופה ואני פשוט מחפש אתרים לעשות פינג ולבדוק

(הם סוף סוף החזירו את ה ROUTING הישיר לאירופה ולא דרך ארה"ב והפינגים ממש טובים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון בכלל מה שאתה אומר

Jobnick

אני באינטרנט זהב 1.5mb פינגים על הפנים!! לא יציבים!!

הכל בין 300-500 לאירופה , רק לארץ הפינגים נמוכים , אז אל תגיד שהפינגים נמוכים כי הם פשוט לא! כבר איזה 3 שבועות שזה ככה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה בסדר?

אני לא אמרתי שאני באינטרנט זהב! אני קווי זהב זב 012 !

דבר שני קווי זהב דישרגו את הקווים שלהם לחו"ל ואתמול הם סיימו ונפינגים מעולים עכשיו!

יש להם ניתוב ישיר לאירופה ולארה"ב

כשהם דישרגו את הקווים הניתוב לאירופה היה דרך ארה"ב והפינגים היו גבוהים 170-160 עכשיו הם 90

ודרך אגש יש לי חבר עם ADSL ואינטנרט זהב כספק ויש לו פינגים של 100 לחו"ל (אירופה) יש לו חבילה של 1.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

rockford תעשה טובה בבקשה תן לי איזה אתר משחקי אונליין או אתר אחר בחו"ל שאתה מכיר שהוא נותן פינגים נמוכים אני רוצה לבדוק את הפינג שלי אליו

כי אתתמול סוף סוף קווי זהב סימו לעשות UPGRADE לחיבור הישיר שלהם לאירופה ואני פשוט מחפש אתרים לעשות פינג ולבדוק

(הם סוף סוף החזירו את ה ROUTING הישיר לאירופה ולא דרך ארה"ב והפינגים ממש טובים)

ping europe.battle.net -t

ping useast.battle.net -t

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...