"אוברקלוק" ללב שלכם. הייתם עושים? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אוברקלוק" ללב שלכם. הייתם עושים?

werner

Recommended Posts

*ערכתי חיפוש ולא מצאתי נושא כזה בפורום*, ועניינה אותי דעתכם, אז הנה הנושא :)

קראתי איפה שהוא שמדענים עשו לעכבר "אוברקלוק". אני לא זוכר את המקור של מה שקראתי, או בדיוק את הפרטים.

איכשהו, גרמו לעכבר (מלידה אני חושב) לייצר עוד אנדרנלין, גם בגיל זיקנה. יש אפשרות שנייה, שהזריקו לו אנדרנלין. כמו שאמרתי, אני לא ממש זוכר.

הלב שלו פעם מהר יותר (יותר פעימות בפרק זמן מסויים), ובגיל זיקנה, שבו הייצור של האנדרנלין היה אמור לפחות, הלב שלו המשיך לפעום, והעכבר זכה לחיים ארוכים יותר (בגלל זה אני חושב שגרמו לו לייצר בעצמו).

הנקדה בדיון הזה, היא אם הייתם מסכימים שיעשו לכם דבר כזה..

ונושא שעניין אותי, שמתקשר לפה, זה אתם חושבים שבן אדם עם לב "חזק יותר" יוכל לרוץ מהר יותר לדוגמא?

יום טוב שיהיה לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, אז זה רק יעשה שהוא פחות יתעייף מהריצה (ולכן, ירוץ יותר זמן במהירות)

אבל כאשר עושים OC למעבד צריך לעשות גם לזיכרונות =>צריך לעשות "OC" גם לראות שיוכלו לעמוד בעומס לא סתם אומרים סיבול לב ראה

חוץ מזה אם אתה רוצה אדרנלין, אז  :lol: שחק בדום3, זה עבד בישבילי  :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות..

ודום שלוש לצערי יזחל על המחשב שלי (256 , 64 של כרטיס המסך).

אני אישית לא הייתי הולך על זה מלידה..

אבל אם הייתי זקן, אולי הייתי רוצה הזרקת אנדרנלין, שתהפוך אותי לחזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו בOC דבר כזה ישחוק את הלב ולא יתן לך יותר זמן ההפיך אתה תמות יותר מהר יש דברים אחרים כמו תזונה נכונה שמאריכה את החיים בכ15% בדוק אבל אתה חייב לאכול 1500 קלריות כל יום ושיהיה לזה את כל הדברים שדרושים לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו הבן אדם לא ירוץ יותר מהר כי בשביל לרוץ יותר מהר הוא צריך שריר חזק יותר.

הדבר היחיד שזה יכול לעזור לו קצת לרוץ עוד 3-4 דקות, כי הריאות זה הגורם לפני הלב,

בכל מקרה יהיה עם זה בעיה כי כמו באובר במחשב שזה תלוי במעבד בקירור ובזכרונות, גם פה אם תעשה שהלב יפעל יותר מהר

הדם יזרום יותר מהר ... אבל אם לא עשית שהריאות יפיקו חמצן יותר מהר אז מה קיבלת בעצם , דם שמגיע מהר יותר לחלקי הגוף השונים אבל ללא מספיק חמצן

וללא מספיק כדוריות וכל שאר הדברים השונים שהדם נושא אותם כדי לספק אותם לתאים.

אגב אם אני לא טועה שמעתי פעם שהשריר שלנו לא מנוצל במלוא כוחו שאנחנו רצים ככה שאם תמצא דרך לגרום לו לתת 100 אחוז אז תרוץ יותר מהר.

סתם שתדעו זה לא ממש קשור הדבר שנופל ראשון לפני הכל זה הראש, מהנקודה שאתה אומר זהו אני לא יכול יותר

אתה עדיין יכול להמשיך לרוץ עוד כמה דקות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלב שלו פעם מהר יותר (יותר פעימות בפרק זמן מסויים), ובגיל זיקנה, שבו הייצור של האנדרנלין היה אמור לפחות, הלב שלו המשיך לפעום, והעכבר זכה לחיים ארוכים יותר (בגלל זה אני חושב שגרמו לו לייצר בעצמו).

ת'אמת, ככל שמספק פעימות הלב נמוך יותר כך טוב יותר ותוחלת החיים (אני מדבר על רמה מסויימת ולא מתחתיה) :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אצל ספורטאים קצב פעימות הלב נמוך בהרבה משל אדם רגיל (גם בשעת מאמץ!)

הסיבה היא שנפח הלב גדול מאד ולכן כל פעימה משפיעה יותר

יכול להיות שאדרנלין גורם לגדילה מואצת של הלב ומנמיך את קצב הפעימות (בסופו של דבר)

בכל מקרה אני בעד כל דבר שהרפואה בדקה וגילתה כבטוח, אני לא מבין איך יש כל כך הרבה בעיות אתיות לאנשים עם דברים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת, ככל שמספק פעימות הלב נמוך יותר כך טוב יותר ותוחלת החיים (אני מדבר על רמה מסויימת ולא מתחתיה) :nixweiss:

לך ולאלה שאמרו שזה רע (מקצר תוחלת חיים): הקירור של הגוף עובד.. זה לא כמו באוברקלוק ללא מאוורר.. אני לא יודע איך בדיוק זה עובד על בניאדם, אבל יש לנו מערכת . בנוסף לזה, ובניגוד למחשב, הגוף מחדש את עצמו עד שלב מסויים.

ועיקר התועלת של זה לא נובעת מעוד אנדרנלין בגיל צעיר, אלה בכמות טובה בגיל זיקנה.

אצל אנשים זקנים, כמות האנדרנלין שמייצר הגוף פוחתת. עם גורמים לגוף לייצר עוד בגיל זיקנה, הוא יפעל יותר כמו צעיר. אני טועה?

כן אבל אצל ספורטאים קצב פעימות הלב נמוך בהרבה משל אדם רגיל (גם בשעת מאמץ!)

הסיבה היא שנפח הלב גדול מאד ולכן כל פעימה משפיעה יותר

יכול להיות שאדרנלין גורם לגדילה מואצת של הלב ומנמיך את קצב הפעימות (בסופו של דבר)

לא יודע על מה שאמרת בקשר לספורטאים, אבל האנדרנלין תפקידו (עד כמה שאני יודע) הוא לגרום ללב לפעום כמו שצריך, ולא להגדיר אותו.

בקיצור, סליחה אם לא הבהרתי את זה קודם כמו שצריך, אבל התועלת הכי גבוהה בזה היא בגיל זיקנה, כשהגוף ממשיך לייצר במקום לפחית ולהפסיק.

אבל בכל זאת עניין אותי לדעת מה קורה בגיל צעיר אם עושים את זה.

ואני כן חושב שזה יגרום לאדם לרוץ מהר יותר.. זה לא כמו קפיצה שבה השריר עושה את העבודה.

בריצה, כמה שאתה מזיז את הרגלים יותר מהר (ריצות קצרות למשל), אתה מתקדם יותר מהר. חילוף דם מהיר יותר=ניצול טוב יותר של הגוף.

אני רואה בזה הגיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...