רסיבר טוב וזול. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רסיבר טוב וזול.

Bose

Recommended Posts

שמע גם אני מכיר תעניין של המספרים, לאחי יש רסיבר ישן מאוד של רוטל 15X4 שבווליום 1מתוך 9 אנולוגי כבר מפוצץ תבית עם זוג רמקולים קדמיים של 400 וואט ( http://www.yellowstore.co.il/yp/product.asp?pc=34779 ).

שמע אין לי איפה לשמוע חוץ בסניף של סקאל אבל הבעיה שהמחירים שלהם יקרים ויש חרא דגמים, אוזן מזויינת אני לא חושב שיש לי ואני לא מי יודע מה מבדיל בין רסיבר של 5000 לרסיבר של 1000 באיכות השמע, האוזן שלי נהרסה מכל המסיבות שיש פה ובגלל שאני שומע דיסקמן בווליום חזק מדיי.

אז שמע אני צריך שתתן לי הצעה לרסיבר טוב (עד 1300 שח בבקשה) שאיתו אני שומע מהמחשב דרך AUX של LEFT ו- RIGHT, שאני שומע? טראנסם, קלאסי (לד זפלין, סקורפיון) רוק, רוק כבד וראפ.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף ווקמן ב 50 שקל מהדבר הזה.

מצד שני הרמקולי שיש לך לפי מה שראיתי הם של מערכות פשוטות (אני לא בטוח ב 100% אבל כך זה נראה) , לא משהו שצריך הגברה של מרנץ 4000 (!!!).

יספיק לך מגבר סטאריו ב800 שקל עם 4 חיבורים כמו שאמרו.

אני לא מכיר דגמים במחירים כאלה אבל אני רק אומר לך שאתה לא צרך משהו ב 1000+ שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שמגברים הם סתם מרושלים מגושמים גדולים שלא נותנים עובי וחילוק נכון.

אני בטוח שהמגבר סטריאו שלי (שאפשר לחבר אליו 4 רמקולים) אוכל כל רסיבר במתחת ל2000 שקל בסטריאו...

ולשלי יש וותק בעולם של יותר מ20 שנה. אז אל תזלזל במגברי סרטיאו, ב95% מהפעמים הם יתנו יותר איכות מאשר רסיברי סראונד באותו מחיר

נראה לי כדי לך לחפש מגבר סטריאו יד שניה שיתן לך את המקסימום איכות ביחד למחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי שיניתם לי קצת תחשיבה, זה יכול לחסוך לי כסף :)

מה אתם אומרים על זה?

http://www.p1000.co.il/hot_sale_product.asp?g_id=3667234

תעשה לעצמך טובה ואל תגע  במשקולת הזאת אני התקנתי חמישה כאלו ותאמין לי לא פרו ולא .

ולגבי הרסיברים של YAMAHA סדרה 3 לדעתי הם נותנים תמורה טובה למחיר ומה שחסר להם באיכות הם משלימים באמינות (כמובן שאין מה להשוות למארנס וגם לא לנקומיצ'י) אבל לדעתי הם נשמעים מספיק טוב לאלף שקל וקצת שהם עולים (כמובן שהכול עניין של טעם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חברה, תודה על התגובות עד עכשיו אבל הבעיה נפתרה.

מסתבר שה- לא מתה, חשבתי שהיא מתה אבל היא עובדת מעולה על תדר AUX, בניגוד לAIWA היא מחזיקה את ארבעת הרמקולים על ווליום מכובד. אז בקיצור כל הבעיות שלי נפטרו ואל תקנו AIWA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...