מלחמת עולם שלישית בקרוב - בהשוואה לתנ"ך מלחמת גוג ומגוג - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמת עולם שלישית בקרוב - בהשוואה לתנ"ך מלחמת גוג ומגוג

Athlon-WINGS

Recommended Posts

בעקבות זייכתו של בוש על קרי, יש האומרים שתפרוץ מלחמת עולם שלישית.

טיילתי לי באינטרנט וקראתי את הכתבות והתגובות של האנשים על בוש, חלקם בעד וחלקם הקטן נגד.

במהלך קריאתי שמתי לב לתגובה הבאה:

מאת: סתם עוד אזרח במדינה

נושא: והרי התחזית ל-4 השנים הקרובות.....אנשים תקראו !!!!!!!!

-בוש מנצח

- ארה"ב נכנסת למלחמה עם איראן וסוריה

- סין מתעצמת ותהפוך למעצמה משפיעה בעולם

- ארה"ב באיזשהו שלב (בראשות בוש כמובן) מכריזה מלחמה על כל העולם הערבי והמוסלמי (למי שלא הבין זהו מסע צלב)

- אמריקה נחלשת בצורה דרסטית, והשפעתה על העולם תפחת

- האיסלאם ינצח את ארה"ב

- העולם הנוצרי והמוסלמי מבין שהיהודים אשמים בכל מה שקורה בעולם...ומכריזים מלחמה על העם היהודי

- כל מדינות העולם באות על ירושלים ומנסות לכבוש אותה....

זה ככל הנראה מה שיקרה (בתקווה שלא).

מלחמת העולם השלישית תצא לפועל בקרוב בצורה גלויה...וכנראה צהיה המלחמה האחרונה בעולם (לפי 3 הדתות המונותאיסטיות מלחמה זו נקראת "מלחמת גוג ומגוג")

אשר בסופה תישאר דת אחת בעולם...יהיה שלום, ולא יהיו יותר מלחמות.

לאימות הדברים:

ספר זכריה (רוב הכתוב בפרקים י'-י"ב)

המלחמה מוזכרת גם בספרו של הנביא דניאל ובניביאים: ישעיה,ירמיה ויחזקאל.

כדאי גם: ספר ישעיה פרק ל"ט פס'א'

אנשים תתחילו להפנים...זאת המציאות.

יש מי שנמצא למעלה ומחליט בשבילינו.

נ.ב:

אני לא מטורף, לא חרידי ולא איש דתי, רואה את המציאות וקורא בתנ"ך ומבין שזה מה שהולך לקרות...

ד"א גם אם היו אומרים אנשים ב-9.11.01 שהתאומים יתמוטטו היו צוחקים ולועגים להם כמו שחלק מכם תעשו זאת עכשיו.

נ.ב 2:

לאורך כל ההיסטוריה כל האימפריות החזקות בעולם נפלו...מצרים, יוון, רומא, העות'מאנית, ברה"מ, גרמניה הנאצית ועכשיו...תורה של ארה"ב !!!

הבנאדם צודק בקשר למה שרשום בתנ"ך וראסמי זה באמת מקביל למה שקורה היום, בדיוק אותו הדבר...

קראתי קצת באינטרנט על מלחמת גוג ומגוג, רשום שם שקמו עמים שונים והסתערו על עם ביחד, ועם לא נלחם בהם ונשאר אדיש.

מה אתם אומרים? האם התנ"ך גם חוזה את העתיד? האם מה שרשום בתנ"ך איפה שהבנאדם אימת את הדברים שלו באמת יתקיים?

בינתיים נראה שכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מאמין בתנ"ך , לא דתי , אבל מאמין .

אבל תעשה לי טובה , הכל זה צירופי מקריים , תוכיח לי שזה מה שכתוב ...ואז נדבר אחי...

ארצות הברית לא תיגע בסוריה , כי לא נרשה לה .

ארצות הברית לא תיגע באיראן , כי אנחנו נפציץ את איראן !

האיסלאם לא ינצח את ארצות הברית , מהסיבה הפשוטה שאם יתקפו את ארצות הברית בצורה מסיבית (אני בספק אם יוכלו לתקוף אותם , אתה כנראה לא מבין כמה שהם חזקים) נחנו , כן כן , אנחנו נשלח את הכחוחת שלנו , נעזור להם .

אוטוטו בוש מת ! מה כבר ממציאים סיפורים על עוד 4 שנים ? ;D

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

דבר ראשון , פירוק מנשק גרעיני .

דבר שני , שלום כלל עולמי (אפשר להשיג את זה , זה קשה , אבל אפשר )

הצעד הראשון בזה יהיה הפסקת המלחמות . אחר כך נוקטים צעדים לשלום .

לכבד ולהקשיב לרצונות של האחרים , ולהיות הומנים (ב-א' או ב-ה' ? ) להיות אנשויים , מתחשביים .

אנחנו לדוגמא , צריכים להחזיר לערבים את השטחים שלהם .

לא ישר להחזיר , אלא להקשיב להם לדבר איתם על זה , לראות איפה ניתן להשיג פשרות , ואז להחזיר להם .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אגב , שכחת לספר לכולם את סוף השערוריה (בלי להעליב , אני פשוט לא לקוח את זה ברצינות ,זאת לא תגובה מפחד ,אבל אני לא מאמין בזה) שכתבת חבר .... סוף היהודים ישארו ... אם השטות הזאת תתקיים , היהודים , הוא העם שישאר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קראתי בספר: "הצופן התנכ"י", ומוסבר שם שבצורה מסוימת חוזים את העתיד לפי התנ"ך.

כתוב שם שבשנת תשס"ה תהיה מגפת בעבועות שחורות בארץ, ובשנה הבאה, תשס"ו, תהיה מלחמה גרעינית והעולם יעלם לגמרי.

גם אני לא בנאדם דתי, אבל מסורתי.

אני לא יודע מה יקרה ואף אחד לא. זה עניין של אמונה.

אבל בוא נגיד שזה נכון מה שאמרת, וכולם יהיו נגדנו - אנחנו ננצח :) כי אלוהים אתנו.

מי שלא יהיה עם האלוהים, מות יומת.

ואתה יכול להשוות את זה למאה דברים בתנ"ך.

כמובן שאי אפשר לחזות את העתיד ואי אפשר לדעת מה באמת יקרה.

אבל זה ועוד איך יכול לקרות. אל תשלול אפשרויות שכן יכולות לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מעניין כל הקטע הזה

אבל האסלם פשוט לא יכול להביס את ארה"ב

אין פשוט לא יכול

לארהב יש כל כך הרבה נשק גרעיני ונושאות דברים שהם בלתי מנוצחים

גם אין להם אף דרך לתקוף את ארהב אין להם נושאות המטוסים שלהם לא יכולים לטוס כ"כ הרבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מעניין כל הקטע הזה

אבל האסלם פשוט לא יכול להביס את ארה"ב

אין פשוט לא יכול

לארהב יש כל כך הרבה נשק גרעיני ונושאות דברים שהם בלתי מנוצחים

גם אין להם אף דרך לתקוף את ארהב אין להם נושאות המטוסים שלהם לא יכולים לטוס כ"כ הרבה

אבל שים לב מה שרשום...שארה"ב לפני זה תחלש בצורה משמעותית.

לכל המקרצצים,

אני לא אומר שזה יקרה, אני רק אומר שיש בזה משהו

לזה שרצה את ההוכחה בפני עצמה,

יש לך פסוקים. תוכל להשוות הכל למציאות של היום

אולי כשרשום שארה"ב תובס, הכוונה שהיא לא הצליחה לעצור את הטרור...וזאת תבוסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו איפשהו שיעברו 7 או 13 (לא זוכר) שנים שבהם תהיה ה"הכנה" למלחמת גוג ומגוג, ושהסימן הראשון יהיה... גם את זה אני לא זוכר אבל זה עוד לא קרה. ולכן אני לא חושב שיש לנו מה לדאוג ב7 שנים הקרובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את הנשק הגרעיני .... עזוב .

עם חיילים וטנקים הם מנצחים... הם חזקים בצורה מטורפת !

שאותם הם יעבירו לארה"ב.... איך?

אישית לא הכי איכפת לי, כולנו נמות באיזשהו שלב, אם ניקח חצי עולם איתנו לא ישנה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין, ולמרות שלדעתי החזון שהראת פה קצת אפוקליפטי ומהיר מדי, הוא כן הולך לקרות. אגב, לפי היהדות "העולם" הזה מסתיים עוד בערך 300-200 שנה. מספיק זמן בשביל שכל התהליך הזה יקרה. חוץ מזה, שאם יהיה שלום אחרי זה, אז למה לא ;)? או שפשוט כולנו נשמיד את עצמנו. אני אוהב לראות את הסרטון End of World כמה שבאמת הולך לקרות. אמנם הוא מצחיק וציני בטירוף, אבל תסתכלו סביבכם ותראו שזה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד 200 שנה כבר נחייה על הירח מאדים וכו`

+שכמעט בטוח שאף אחד שנמצא בכדור הארץ עכשיו לא יחיה(לא יודע איך כן אבל יכול להיות שימציאו דברים שיאריכו את החיים של בן אדם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סתם מנסים לשלול את הדברים האלו שוב ושוב.

בסדר, נכון שזה נשמע קצת מוזר. אף אחד אמר שזה באמת יקרה, אבל זה כן הגיוני שזה יקרה.

תחשוב שארה"ב תכנס למלחמה עם כל האיסלאם. ברור שזה יחליש..

זה לא שאני רוצה שזה יקרה, כמובן שלא.

אבל סתכל על העובדות.. סתכל מסביב תראה מה קורה בעולם.

מה אתה חושב שעוד אפשר לעשות..? ככה זה כבר מגיע לפוליטיקה.

פשוט אל תגידו "זה שטויות". כי בסוף זה כן יקרה (חס וחלילה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו יש לרוסיה הרבה יותר גרעיני אבל למה הם צריכים את זה מה זה עוזר להם זה כולה הרתעה שלא יתקפו אותך!!

הנשק הזה לא עשו אותו כדי להישתמש בו באמת... טוב נו יצא להם להישתמש בו פעמיים אבל זה רק כדי להראות לעולם מי הבוס ושיש להם גרעיני

אבל אז קרה ככה שלעוד מדינות נהיה גרעיני וגם פצצת מימן שעוד יותר חזקה... אבל מי באמת הולך להישתמש בזה חח אף אחד!! זה נשק הרתעה שלא יתקפו

זה עבד מעולה בזמן המלחמה הקרה ;) ;)

ברית המועצות לא תקפה את ארה"ב וגם ארה"ב פחדה לתקוף את ברית המועצות

אם תהיה מלחמה בין הדתות אז ישרדו לפי דעתי מספר מצומצם של אנשים שיתאחדו לפי דעתי וישימו קץ למלחמות עד שזה לא יקרה נמשיך להילחם עוד ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...