חזרתי... ועם צעצוע חדש :) - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי... ועם צעצוע חדש :)

fire15

Recommended Posts

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Fire , מה קורה אחי!? , סוף סוף , באמת תהיתי איפה אתה... , בקיצור , אחלה אוטו , תהנה ממנו כמה שאתה יכול! , כל קח מקנא בך...

ותגיד , אם אתה כבר לא בעניין המודינג וכל זה , אולי יש סיכוי שתתן לי איזה פלטייר מתנה? :-* ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לצריכת הדלק ... ראיתי לפני שבוע בערך בטופ-גיר כשבדקו שם את ה Hummer H2... בנסיעה עירונית מאומצת הוא יכול להגיע לצריכת דלק של 1:1 !

ובקשר לוויפר בכל הביקורת שלה אומרים שכשנוסעים איתה צריך לתכננן את הנסיעות מתחנת דלק לתחנת דלק...

נו טוב זה לא מכוניות רגילות... ומי שיש לו כסף אלהם אז יש לו גם לדלק... נו טוב אולי לא בישראל יותר מ 5 שקל לליטר !!! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא הייתי מתנגד למוסטאנג 4.7 ;)

או ל67 מוסטאנג שלבי GT

67%20Ford%20Mustang%20Shelby%20GT-500%202.jpg

למה לחלום אם אפשר גם להגשים חלומות ? :

מוסטאנג ג'יטי 5 ליטר שנת 95. מצוידת בחגורת בטיחות משובחת , ובצדק ;)

והכי טוב שהיה בחנייה גם , למען ההסטוריה כמו שהצגת , מוסטאנג מאך 1 , 5 ליטר שנת 72 (שכל מה שתפס משקל בפנים הועף החוצה , ממש אין כלום).

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לי בדרום אמריקה שהוא סיפר שלכולם יש שם בחניה אוטו "על" חח כאילו או מוסטנג נחמד או פורד אגדי או איזה ב.מ.ו :silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת חברים !

איפה הייתם בחצי שנה האחרונה, ש ice2k שידר לנו מבוליביה.

והראה לנו איזה ידידה הוא פגש עם מכוניות עור יותר מענינות ;) שמה הוא נהג בקאמרו, והיה להם טיונינג קטן

הוא צילם אקליפס אחותה התאומה של זו ממהיר ועצבני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איזה כיף היה נסעתי לנתב"ג 2000 החדש לקחת את סבתא שלי היא חזרה לאוקראינה קיצר נסעתי קרוב ל-200 קמ"ש והאוטו לא רעד כמו זה שאמר שהאוטו שלו רועד ב-140 קמ"ש קיצר היא פחדה חחחחח מסכנה חחח :silly: :silly: :silly:

קיצר נתב"ג החדש נראה מעולה!! אבל מה העובדים עדיין לא יודעים כלום!! ולא הכל פתוח שם עדיין... :bash::s07::bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר אתה ג2ר ג2ר שהאוטו שלך לא רעד ב 200 קמ"ש

כמו זה שהאוטו שלו רועד ב 140.

את 3 הסמיילים ה אלה :bash::s07::bash: תעשה לעצמך,

סלח לי אבל אתה חתיכת דביל !

לא מספיק שאתה נוסע בשעות היממה מתי שיש הרבה תנועה בכביש, לא מספיק שהכבישים לשם לא הכי טובים,

לא מספיק שכנראה הרכב שלך לא משופר ואיין לך צמיגים רחבים בחתך נמוך או קיט הנמכה כדי שתיהיה יותר יציבות למכונית או מוט מייצב אחורי או קדמי,

לא מספיק שכנראה חוץ מ 28 שעורים וטסט לא עשית בחיים שלך קורס נהיגה מתקדמת,לא מספיק שסבתא שלך ! איתך באוטו,

ברוב טיפשותך החלטת בכל זאת לנסוע על 200, מה אני יכול כבר להגיד עוד ? שאתה אידיוט אמרתי, לשכנע אותך שאתה כזה ניסיתי,

כנראה שיש לי להגיד לך רק שאם אתה רוצה למות תעשה את זה במקום שאיין סכנה שאנשים אחרים יפגעו, ולטובתך לא שסבתא שלך ברכב

וחוזרת לארצה , לעזאזל תפעיל קצת הגיון אתה רוצה שהיא תחזור על הרגליים או בארון.

ואולי תסביר לי מה גרם לך לנסות לנסוע על 200 דווקא שסבתא שלך ברכב ?

למה לא חשבת לנסות את זה בפעם אחרת שרק אתה ברכב , אולי ניסית לעשות פוזות על סבתא :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר אתה ג2ר ג2ר שהאוטו שלך לא רעד ב 200 קמ"ש

כמו זה שהאוטו שלו רועד ב 140.

את 3 הסמיילים ה אלה  :bash::s07::bash: תעשה לעצמך,

סלח לי אבל אתה חתיכת דביל !

לא מספיק שאתה נוסע בשעות היממה מתי שיש הרבה תנועה בכביש, לא מספיק שהכבישים לשם לא הכי טובים,

לא מספיק שכנראה הרכב שלך לא משופר ואיין לך צמיגים רחבים בחתך נמוך או קיט הנמכה כדי שתיהיה יותר יציבות למכונית או מוט מייצב אחורי או קדמי,

לא מספיק שכנראה חוץ מ 28 שעורים וטסט לא עשית בחיים שלך קורס נהיגה מתקדמת,לא מספיק שסבתא שלך ! איתך באוטו,

ברוב טיפשותך החלטת בכל זאת לנסוע על 200, מה אני יכול כבר להגיד עוד ? שאתה אידיוט אמרתי, לשכנע אותך שאתה כזה ניסיתי,

כנראה שיש לי להגיד לך רק שאם אתה רוצה למות תעשה את זה במקום שאיין סכנה שאנשים אחרים יפגעו, ולטובתך לא שסבתא שלך ברכב

וחוזרת לארצה , לעזאזל תפעיל קצת הגיון אתה רוצה שהיא תחזור על הרגליים או בארון.

ואולי תסביר לי מה גרם לך לנסות לנסוע על 200 דווקא שסבתא שלך ברכב ?

למה לא חשבת לנסות את זה בפעם אחרת שרק אתה ברכב , אולי ניסית לעשות פוזות על סבתא  :nono:

אין לילדון הזה רישיון אפילו!!!! אפילו את זה הוא לא עשה!!!!!

אני מאחל לך(טומי) שתיכנס פעם באיזה עמוד, תשבית אוטו, ואולי גם תשב כמה ימים בבית חולים, ואז נראה אם תמשיך לעשות שטויות כאלה.

איך לעזאזל אתה מעז ליסוע 200, בלי רישיון(משמע בלי ביטוח!!!!! אם תהרוג מישהו - מי אתה חושב ישלם למשפחה שלו?!?!?!) בכבישים ציבוריים באמצע היום?!

וקארטר - את הטיול אני זוכר, את האקליפס אני זוכר, את המוסטנג לא :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לילדון הזה רישיון אפילו!!!! אפילו את זה הוא לא עשה!!!!!

אני מאחל לך(טומי) שתיכנס פעם באיזה עמוד, תשבית אוטו, ואולי גם תשב כמה ימים בבית חולים, ואז נראה אם תמשיך לעשות שטויות כאלה.

איך לעזאזל אתה מעז ליסוע 200, בלי רישיון(משמע בלי ביטוח!!!!! אם תהרוג מישהו - מי אתה חושב ישלם למשפחה שלו?!?!?!) בכבישים ציבוריים באמצע היום?!

וקארטר - את הטיול אני זוכר, את האקליפס אני זוכר, את המוסטנג לא :-\

חס וחלילה

אני לא מאחל לאף אחד לשבת בבית חולים (או לעושת תאונה מכול סוג שהוא)

רק תזכור ש "אם תסע מהר יתפוס אותך שוטר"

ובאמת לעשות פוזות על הסבתא באמת לא יפה...

ואם אתה נוהג עוד בלי רישון- בכלל לא בריא...

איך ההורים נותנים לך? אתה יודע שאם יתפסו אותך אתה תוכל להוציא רישון רק עוד הרבה מאוד זמן...

חבל באמת חבל שאתה מסכן את עצמך ככה ואת הנוסעים האחרים. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...