חזרתי... ועם צעצוע חדש :) - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי... ועם צעצוע חדש :)

fire15

Recommended Posts

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

IG מתחילים להיות יותר מיוצרים בCARBON(חלק גדול דווקא)

ועוד משהו אמרתי לך שיש לי גישה לקרבון

וגפ ידע בסיסי איך להשתמש בז אני לא הולך השקיע סתם כסך (הבן אדם שאתה מדבר עליו פשוט טיפש למה לעשות משהו שאמור לטוס מקרבון אם זה לא משהו הכי מתקדם אלא דבר פשוט)

וגם השימוש שלי שונה אני בונה הרבה חזוקים בחלקים מקרבון לא הכל מקרבון

חוץ מזה למה לא לנסות(נסיון לא הורג הוא רק מבזבז כסף).

ואם אני יצליח זה יהיה מאוד נחמד(אפילו חשבתי על לעשות עם מימן אבל זה פשוט ומסובך בו זמנית(הרעיון פשוט המימוש מסובך).

ועוד משהו גם אני ראיתי שבTOP-GEAR עשו את זה עם המכונית אבל גם ראיתי מכוניות שמה ששקלו 500KG עם מנוע שמייצר 200 כ"ס והם עברו את המסלול מהר יותר מFORD GT

ועוד משהו המשקל כפי שמישהו אמר זה הדבר הכי קרטי(טוב משקל לכוח) לפי הנוסחא הכי פשוט של ניוטון סיגמאF=MA לכן A=F/M ומכן נובע שהתאוצה תלוייה בסכום החוכות בבמשקל

(סכום הכוחות זה חיכוך כוח של המנוע וכו` ביחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעניין אותי ממה מיוצרים... אני מעדיף אלומיניום תעופתי כי הוא חזק כמו פלדה, קל, וגמיש.

יש גם פלדה מסויימת (שכחתי את הסימון המדוייק שלה...) שעשו לה חיסום והרפייה מרטנזיטית... יכול להגיע גם ל60 RC (יותר חזק מלדרמן ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מטומטם?

יופי אתה גאון,מתי שתעשה את זה תרים לי צלצול אני אבוא לראות.

וזה לא טס לא באשמתי היו בעיות עם סרוואים והמנוע ומאז לא ניסיתי אבל אני בטוח שזה יתרוממם.

דרך אגב תקן את השגיאות כתיב היתי צריך לשבת מול זה 5 דקות בשביל להבין מה אתה רוצה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא רוצה לריב איתך לא ידעתי שזה אתה וגם חשבתי שזה מטוס בגודל רגיל אם זה טיסן מה לעשות לא תמיד זה מצליח(גם אני בתחום).

אני לא גאון ואתה לא מטומטם כל מי שבפורום הזה הוא מעל הממוצע השכלי(הרוב) אז אני לא חושב שמישהו פה מטומטם אני מכבד מאוד כל בן אדם פה ואני לא מתנשא מעל אף אחד.

אל תידאג מתי שאני יעשה את זה אני לא ירים צילצול אלא ישם פוסט פה.

עוד משהו מצטער על שגיאות הכתיב אני עולה חדש(טוב לא כל כך 8 שנים מדבר פרפקט אבל יש לי לפעמים שיגאות כתיב אני ינסה לבדוק את ההודעות שלי יותר טוב ).

דרך אגב איזה טיסן ניסיתה לבנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 2 שאמרו לך הם בעיקרון מצוינים.

תתחיל איתם יש לך הרבה מה ללמוד שמה, אחרי שתגיע לרמה גבוהה יותר, תעבור לפורומים הפחות מוכרים אך לא פחות טובים של הקהילות השונות.

ואגב במכוניות זה לא נקרא זה נקרא Tuning.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o :o :o :o :o :o :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2:

WTF?!?!

מאיפה?! של מי?!

טוב נראה לי שכבר קיבלת תשובות , אלו היו מכוניות של חברה שלי מבוליביה (ולא CARTER - לא ידידה :) ) , באמת היתה לה אחלה חנייה בבית , ובהתחלה לא ידעתי על זה כלום , באמת היתי מופתע. ובדרום אמריקה לחלק גדול מהאנשים בכלל אין מכוניות , זאת רק העיר הזאת ספציפית בבוליביה בעלת אופי חיים כזה, כל השאר שם בקושי יש להם בית. ועם כל הכבוד להיסטוריה , הנהיגה ב GT שנת 95 בהחלט היתה הרבה יותר "מענינת" מהמאך 1 שנת 72 , למרות ששתיהן החזיקו 5 ליטר מתחת למכסה המנוע שלהן. ה GT פשוט עפה באוויר על כל קפיצה קטנה (כמובן כשלוחצים קצת על הגז), וללא חגורת בטיחות אני לא רוצה לדעת היה קורה לראש שלי ולשמשה הקידמית של האוטו :nono: . מה שכן הרעש שהמכוניות האלו משמיעות מהמנוע זה משהו אדיר - כמו משאית.

עם המוסטאנגים ממש אין מה לדבר על הקאמארו , אבל גם כבודה במקומה מונח , וגם הדוושת גז שלה סיפקה הנאה על הכביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא רוצה לריב איתך לא ידעתי שזה אתה וגם חשבתי שזה מטוס בגודל רגיל אם זה טיסן מה לעשות לא תמיד זה מצליח(גם אני בתחום).

אני לא גאון ואתה לא מטומטם כל מי שבפורום הזה הוא מעל הממוצע השכלי(הרוב) אז אני לא חושב שמישהו פה מטומטם אני מכבד מאוד כל בן אדם פה ואני לא מתנשא מעל אף אחד.

אל תידאג מתי שאני יעשה את זה אני לא ירים צילצול אלא ישם פוסט פה.

עוד משהו מצטער על שגיאות הכתיב אני עולה חדש(טוב לא כל כך 8 שנים מדבר פרפקט אבל יש לי לפעמים שיגאות כתיב אני ינסה לבדוק את ההודעות שלי יותר טוב ).

דרך אגב איזה טיסן ניסיתה לבנות?

פישששש יפה ... בדרך כלל במקרה כזה מתחיל ויכוח של איזה 3-4 עמודים על מי צודק ומי יותר חכם , נראה לי שמגיע לך איזה אות עיטור כבוד של HW... איזה מדליה ... צל"ש :xyxthumbs::yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תקרא קודם טוב טוב את הפוסט,אז תשב תקח קולה,תירגע תשתה,תביא לי גם כוס,ואז תכתוב מה שאתה רוצה.

ואתה דווקא כן התנשאתה משום מה,אבל בו נשים את זה בצד לרגע.

ואל תתרץ את זה כעולה חדש,היה לי חבר בכיתה ט' שהיה 5 שנים בארץ וכתב חיבורים ברמה של כיתה יב' ודיבר בלי שגיאת כתיב אחת.

ושלח את הפוסט אבל חבל לי עליך,אתה יודע כמה הכשרה וכסף צריך בשביל לבנות משהו כזה?...

ואפילו אם תצליח חבל לי שהיא תתפרק במכה הראשונה שהיא תקבל(למרות שלא סביר שתצליח אבל בכול מקרה בהצלחה.)

וזה היה אמור להיות העתק מקרבון של מוסטנג :P

אני סיימתי את דברי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

ותנסו לשמור על נושא הדיון.

אז תקרא קודם טוב טוב את הפוסט,אז תשב תקח קולה,תירגע תשתה,תביא לי גם כוס,ואז תכתוב מה שאתה רוצה.

ואתה דווקא כן התנשאתה משום מה,אבל בו נשים את זה בצד לרגע.

ואל תתרץ את זה כעולה חדש,היה לי חבר בכיתה ט' שהיה 5 שנים בארץ וכתב חיבורים ברמה של כיתה יב' ודיבר בלי שגיאת כתיב אחת.

ושלח את הפוסט אבל חבל לי עליך,אתה יודע כמה הכשרה וכסף צריך בשביל לבנות משהו כזה?...

ואפילו אם תצליח חבל לי שהיא תתפרק במכה הראשונה שהיא תקבל(למרות שלא סביר שתצליח אבל בכול מקרה בהצלחה.)

וזה היה אמור להיות העתק מקרבון של מוסטנג :P

אני סיימתי את דברי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מתי מעלים את מספר השאלות בתיאוריה? אני רוצה לגשת כבר ולהוציא רישיון ולא לנהוג בלי כמו שאני עושה :jump: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...