חדש ובלעדי, יצא רשמית IPOD 60GB צבעוני !!! - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש ובלעדי, יצא רשמית IPOD 60GB צבעוני !!!

icebreak

Recommended Posts

תגיד, אתה ?!$@!#$? בשרשור הזה כבר רשום שלא, תפסיק לחזור על שאלות שכבר נכתב עליהם....

האפשרות להעביר שירים דרך לא קיימת בדגמים של 3XX שנמכרים בארה"ב, רק באירופה ובמזרח (לא יודע לגבי הארץ), אפשר לראות גם תמונות ב 3XX

מה אתה מתנפל עלי ככה ?

מה הקשר בכלל של מה שרשמת למה שאני שאלתי ? מה הקשר שמוכרים את זה רק באירופה ובמזרח ? למה שאלתי אם זה בא עם כל נגן ? לא !!

כולה שאלתי עם יהיה אפשרות לראות קבצי בעתיד , למה רשמת "אפשר לראות גם תמונות" ? מה הקשר ?

ובקשתי לתקן אותי עם אני טועה בקשר להבדלים בינהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאיפה אתה מביא את זה שה IRIVER H320/40 ינגנו סרטים ? הדבר אישית לא נראה לי ממספר סיבות:

1) מדובר בחתיכת עדכון, מכיוון שזה לא הוספת פורמט מוסיקה חדש, או שיפור יכולות, זה הוספת יכולות.. מכיוון של IRIVER יש היסטוריה של אי עמידה בזמנים והם בקושי מצליחים להוציא עדכונים לדברים הרבה יותר בסיסיים, לא נראה לי כי יהיה את האופציה הזו (כדאי להבין שהצגת סרטים דורשת יכול עיבוד הרבה יותר גדולות מניגוi מוזיקה, ודורש כתיבת חתיכת קוד לתוך המכשיר...)

2) השבוע IRIVER השיקה את מוצרי נגני הוידאו הניידים שלה שכוללים אחד מבוסס MICROSOFT ואחד מבוסס LINUX שיכולים לנגן את כל סוגי הוידאו וגם מוזיקה וגם הרבה דברים אחרים, למה להם לירות לעצמם ברגל ובכלל להשקיע משאבים (והרבה מהם) לטיפול בסוגייה זו...

אתה מוזמן להסתכל במפרט הדי מרשים: http://www.iriveramerica.com/products/portable.aspx

אשמח לראות קישור של גורם רשמי שלהם שטוען שה H3XX ינגד ...

דבר נוסף AVI הוא לא פורמט של סרט, הוא "מיכל" שיכול להכיל הרבה פורמטים של (מה שנקרא CODECS ויש הרבה מהם)... במידה והאפשרות הלא סבירה תהיה שהנגן H3XX ינגן הם יהיו מוגבלים בהרבה מאוד דרישות ובינהם (קידוד מיוחד של כל סרט שאתה רוצה לנגן דרכו ובכלל זאת הורדת רזולוזיה דרסטית ועוד)....

כי לפני שניה אמרו לך לעשות חיפוש, ולא רק שאתה לא עושה, אתה גם לא קורא את הפוסט שאתה נכנס עליו לפני כן... זה מהפוסט הנוכחי !

זה די גדול, קשה לפסס, עכשיו הבנת? (אפשר לראות , מה לעשות זה אחד מההבדלים ביניהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מתנפל עלי ככה ?

מה הקשר בכלל של מה שרשמת למה שאני שאלתי ? מה הקשר שמוכרים את זה רק באירופה ובמזרח ? למה שאלתי אם זה בא עם כל נגן ? לא !!

כולה שאלתי עם יהיה אפשרות לראות קבצי בעתיד , למה רשמת "אפשר לראות גם תמונות" ? מה הקשר ?

ובקשתי לתקן אותי עם אני טועה בקשר להבדלים בינהם.

ואני מוסיף, אתה עיוור ? לא רק שרשמתי שעשיתי חיפוש גם קראתי טוב מאוד מה שרשמתם !

ואף אחד לא הביא שום הוכחה או מאמר שכתוב שזה יתמוך או לא יתמוך בצפייה בסרטים

רק אמרתם את זה מתוך הנחה שלא יתכן לראות וזה לא ישתלם לIRIVER לעשות את זה וכו'.. , וזה בכלל לא עונה על השאלה שלי.

אז אני לא מבין בכלל על מה אתה רב איתי, תקרא מה רשמתי ותבין את זה ואז תגיב.

אני לא פה בשביל לריב עם אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, כיוון שלא קיימת שום הוכחה אחרת (ואת זה היית צריך להבין מהשרשור) שאומרת

שI RIVER מתכוונת להוציא עדכון, אז התשובה כרגע לא ! ;)

בנוסף נאמר לך שחוץ מזה שIRIVER לא אמרה דבר בנושא, זה לא אפשרי מבחינת תוכנה

אלא רק מבחינת חומרה, כיוון שמסכי הנגנים לא נועדו לנגינת ובנוסף אתה צריך נגן

חזק מאוד מבחינת זיכרון פנימי (RAM) כדי שתהיה לך האפשרות לנגן והנגנים באים

עם של 8-16MB, שאינם מספיקים לניגון של סרט גם לא באיכות הכי גרועה.

אלו היו ההערות שהועלו פה על ידנו (כלומר השערות מידע קודם בלבד), אבל הדבר שהכי מעניין אותך לפי שהאלה,

נענה כבר בזאת "שהחברה לא ( :nono: ) פרסמה שום מידע שאפילו מזכיר תמיכה בוידאו בנגני MP3", וכל השאלות נבאו ממידע כוזב שניתן בפורום.

מקווה שקבלת את תשובתך ;) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, כיוון שלא קיימת שום הוכחה אחרת (ואת זה היית צריך להבין מהשרשור) שאומרת

שI RIVER מתכוונת להוציא עדכון, אז התשובה כרגע לא !  ;)

בנוסף נאמר לך שחוץ מזה שIRIVER לא אמרה דבר בנושא, זה לא אפשרי מבחינת תוכנה

אלא רק מבחינת חומרה, כיוון שמסכי הנגנים לא נועדו לנגינת ובנוסף אתה צריך נגן

חזק מאוד מבחינת זיכרון פנימי (RAM) כדי שתהיה לך האפשרות לנגן והנגנים באים

עם של 8-16MB, שאינם מספיקים לניגון של סרט גם לא באיכות הכי גרועה.

אלו היו ההערות שהועלו פה על ידנו (כלומר השערות מידע קודם בלבד), אבל הדבר שהכי מעניין אותך לפי שהאלה,

נענה כבר בזאת "שהחברה לא:nono: ) פרסמה שום מידע שאפילו מזכיר תמיכה בוידאו בנגני MP3", וכל השאלות נבאו ממידע כוזב שניתן בפורום.

מקווה שקבלת את תשובתך  ;) .

אין להם 32 פנימי?!?!

לפי הביקורת באתר היה רשום שיש 32 וזה הרבה יותר נורמאלי אפשר להציג ווידאו קליפים עם זה כך שזה לא הבעעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שאר דברים.......המסך?, נחייה לא ביג דיל, הריי להשרף הוא לא, מה תעשה אם צריץ לו ממש מהר.........(??) אני חושב שהוא יסתדר......הבעייה היחידה שעולה לי בראש זה הרזולוציה, אבל שוב גם לזה אפר להתפשר

קיצר אין בעייה חומרתית חמורה מדי, אולי כוח עיבוד, שצריך להעלות אותו אבל גם לזה אפשר לעשות משהו, אפשר בקלות לשים מעבד 100MHz ואפילו 200 וכמעת בלי חום (ב-90nm-130) שוב עוד בעעיה שנפתרה אז למה בכול זאת לא עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, לא הבנתי, אתה רוצה נגן MP3 של IRIVER שיכול להראות סרטים על מסך צבעוני ? רק תבחר

http://www.iriveramerica.com/products/pmc120.aspx

http://www.iriveramerica.com/products/pmp-120.aspx

אהה... לא ? אתה סתם רוצה להמשיך לדבר שטויות כמו כל השאר ? טוב.. תמשיך....

כבר העלתי מספיק טענות למה זה לא הגיוני ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שאני לא טחון, ואין לי יותר מדי כסף, אני תכננתי לקנות נגן בארצות הברית ב 1800 (במקור יש לי 2000)

וכול נגני הווידאו שמצאתי עברו את זה בלי לשים לב בכלל..........

לא חשוב שהלך לי החלון ואין לי משהו בארצות הברית..........

אבל אתה יודע מה תשלח לי באישי כמה הם עולים ברץ (או שלא באישי מה שאתה מעדיף.......)

אוליי אני יקנה, אולי.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה, אין ארוחה חינם, IRIVER כנראה לא ישקיעו כסף בבניה מחדש של ש H3XX כדי שיתמוך בסרטים (ואז גם מן הסתם יעלה יותר, בשביל זה הוא מנגן מוזיקה ומראה תמונות ולא יותר).....

מן הסתם הנגנים האלו חדשים, בקושי אפשר להשיג אותם בארה"ב ואין ייבוא סדיר שלהם לארץ, ככה שאין להם מחיר בארץ...

בארה"ב זה 500$ בינתיים לאחד מהם, והשני עדיין לא נמכר (אבל נראה לי יעלה 400$+)...

אם וידאו לא חשוב או שאין לך כסף, אז עזוב ותקנה נגן MP3 רגיל... אין סיכוי שמכשיר שינגן וידאי יעלה פחות מ 2500-3000 ש"ח כרגע..

אתה יכול להזמין לארץ מחו"ל דרך MUSTOP או EZBUYUS

וכדי לקבל מושג על השוק ועל המחירים בחו"ל של הדברים:

http://reviews.cnet.com/Music/4502-6499_7-0.html?tag=dir.pvp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת הופתעתי לטובה..........המחירים דיי סבירים.......... :yelclap::xyxthumbs:

אם אני יצלח להשיג אותם מחו"ל אני חושב שאני יוכל לעמוד במחיר

ואפילו הגודל נראה נורמאלי בהחלט (4 אינטץ' אם הבנתי נכון- 3.5 למך ועוד חצי פור לכפתורים)

רק חבל שיש "רק" 20 אבל זה כבר לדיון אחר

(עכשיו כול מה שצריך לעשות זה לחפש משהו שנוסע לארצות הברית בזמן הקרוב :jump:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שאר דברים.......המסך?, נחייה לא ביג דיל, הריי להשרף הוא לא, מה תעשה אם צריץ לו ממש מהר.........(??) אני חושב שהוא יסתדר......הבעייה היחידה שעולה לי בראש זה הרזולוציה, אבל שוב גם לזה אפר להתפשר

קיצר אין בעייה חומרתית חמורה מדי, אולי כוח עיבוד, שצריך להעלות אותו אבל גם לזה אפשר לעשות משהו, אפשר בקלות לשים מעבד 100MHz ואפילו 200 וכמעת בלי חום (ב-90nm-130) שוב עוד בעעיה שנפתרה אז למה בכול זאת לא עושים את זה?

זה חמוד שאתה אומר אין בעיה חומרתית ואז אומרש "אפשר בקלות לשים מעבד 100MHz ואפילו 200" שזה מה ? שינוי בתוכנה ?, בFIRMWARE ??  :lol:

ואת זה שהם עשו את זה כבר אמרתי, הצגתי שזו אחת הסיבות למה הם לא יעשו את זה בנגני , אני לא מבין אנשים לא

קוראים מהתחלה ? הם פשוט נכנסים קוראים תגובה אחרונה ויוצאים בהצהרות כאילו הם יודעים הכל, אולי כבר נאמר מה שאתם לא יודעים ??  :s07:

וכן יש בעיה !!! :kopfpatsch: IRIVER לא אמרה שהיא תעשה את זה לכן זה לא יקרה !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שרציתי להגיד בזה זה שהשינויי הזה לא ייקר כולכך את המכיר והוא אפשרי (אולי אפילו OC חמוד :lol:)

זה לא שצריך לשים מסך אחר או להוסיף דבר שייקר את המכשיר במאות שקלים...........

ואים לא ראיתה, אמרתי שם באותו המשפט שזו עוד בעעיה שנפתרה..........יש מבין?זה לא שאין אלא אין תרוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שרציתי להגיד בזה זה שהשינויי הזה לא ייקר כולכך את המכיר והוא אפשרי (אולי אפילו OC חמוד  :lol:)

זה לא שצריך לשים מסך אחר או להוסיף דבר שייקר את המכשיר במאות שקלים...........

ואים לא ראיתה, אמרתי שם באותו המשפט שזו עוד בעעיה שנפתרה..........יש מבין?זה לא שאין אלא אין תרוצים

תירוצים למה ?? :lol:

החברה הוציאה נגן שמנגן גם MP3

איזו סיבה בעולם יש לה "לירות לעצמה ברגל" ולשדרג את נגן הMP3 שלה לנגן ?

אם היא תעשה זאת היא תפגע בהיקף המכירות של נגן הסרטים שלה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...