חדש ובלעדי, יצא רשמית IPOD 60GB צבעוני !!! - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש ובלעדי, יצא רשמית IPOD 60GB צבעוני !!!

icebreak

Recommended Posts

דבר ראשון תמיד אפשר להזמין מחו"ל לארץ, מה הבעיה ? יש שירותי משלוחים (ראה ערך MUSTOP או EZBUYUS)

ספציפית כבר מוכרים בארץ גם את ה PHOTO וגם את ה U2 (למרות שזמני הספקה עם בין 3 שבועות לחודש בינתיים...)

אתה מוזמן לבדוק את אתר היבואן הרשמי YEDA או לחפש ב ZAP לגבי חנויות אחרות..

המחיר, לא שווה לכל נפש: הדגם הכי חזק (60GB) מגיע כמעט ל 4000 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יופי, עכשיו במקום שאמא שלי תקח את התמונות של הילדים שלה בארנק :lol:

היא תקח I POD ב 4000ש"ח ותראה לכולם איזה יופי יש לי מסך של דיגיטלית על ה I POD :kopfpatsch:

יופי עכשיו אני יכול........

לשמוע עם קצת פחות כסף בחשבון, איך לא חשבתי על זה קודם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, נראה לי קצת פאסה כל הירידות על המוצר הזה... כאילו הבנו, זה יקר, זה לא פונה למרבית האוכלוסייה של שומעי המוזיקה, זה פשוט מה שזה...

וגם לIRIVER ו IAUDIO יש דגמים עם מסך צבע, אז מה חשבתם ש תהיה מאחור? (ודווקא בקטע של אם כבר לתמוך באופציה לתמונות, נראה לי עושים את זה הכי טוב כרגע) למרות ששוב זה לא כל אחד, אז במקום להמשיך לרדת על זה בפעם המאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, נראה לי קצת פאסה כל הירידות על המוצר הזה... כאילו הבנו, זה יקר, זה לא פונה למרבית האוכלוסייה של שומעי המוזיקה, זה פשוט מה שזה...

וגם לIRIVER ו IAUDIO יש דגמים עם מסך צבע, אז מה חשבתם ש תהיה מאחור? (ודווקא בקטע של אם כבר לתמוך באופציה לתמונות, נראה לי עושים את זה הכי טוב כרגע) למרות ששוב זה לא כל אחד, אז במקום להמשיך לרדת על זה בפעם המאה...

אתה יודע טוב מאוד, שIRIVER הוציאה את הנגן הצבעוני שלה כמעט בדיוק באותו מחיר של הלא צבעוני.

ולא בפלצנות המושלמת המתאימה כל כך לאפל, לזרוק מחיר ממש בשמיים כדי לנסות לקבוע את הרף, ומכאן יוצא לא בהכרח מה שהכי

יקר גם הכי טוב, למרות שזה נראה כאילו על האמריקאים זה עובד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שזה נחמד והכול ...

אבל בנגן מסך ציבעוני זה ממש חסר שימוש ..אם היה נגן עם מסך ציבעוני ונגן בלי מסך ציבעוני וההפרש בינהם היה יותר גדול מ40 שקל הייתי לוקח את הלא ציבעוני...

וחוץ מזה למה צריך מסך ציבעוני ?? אתה לפעמים מוריד מעלה את הווליום ומידי פעם מציץ לשם של השיר או כדי להחליף שירים או משהו...

חוץ מהלתלהב מזה אני לא רואה בזה שום שימוש "אמיתי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתחיל לחסוך.

ראיתי לא מזמן את האייפוד דור 4 החדש. וחשבתי שאני משתגע.... עזבו אותי כל השטויות שלכם. לאייפוד יש עיצוב יופי ואיכות גבוהה מאוד.

העניין עם הבטריה זה גם באמת שטויות. בעיקר בדור 4 החדש או בכלל באייפוד הצבעוני.

אני מתחיל לחסוך לקנות אחד.... אני מקווה שבעקבות יציאת המכשיר הצבעוני המחיר של הרגילים יירד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שלא.... לפחות לא בחצי שנה - שנה הקרובה (אולי רק אם יהיו שינויים מהפכניים בשוק)...

המחיר של הרגילים הם 300-400$ והגדולים הם 500-600$. לא יורידו את זה כי הם מוכרים אותם בכמוניות למול התחרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע טוב מאוד, שIRIVER הוציאה את הנגן הצבעוני שלה כמעט בדיוק באותו מחיר של הלא צבעוני.

ולא בפלצנות המושלמת המתאימה כל כך לאפל, לזרוק מחיר ממש בשמיים כדי לנסות לקבוע את הרף, ומכאן יוצא לא בהכרח מה שהכי

יקר גם הכי טוב, למרות שזה נראה כאילו על האמריקאים זה עובד!

עם כבר מדברים על ההבדלים בין ה3xx ל1xx, מישהו מוכן להסביר לי מה ההבדל בין שני הנגנים ולמה עדיין אנשים מעדיפים את הנגן הלא צבעוני למרות שזה עולה אותו דבר ? מה היתרונות והחסרונות של כל נגן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כבר מדברים על ההבדלים בין ה3xx ל1xx, מישהו מוכן להסביר לי מה ההבדל בין שני הנגנים ולמה עדיין אנשים מעדיפים את הנגן הלא צבעוני למרות שזה עולה אותו דבר ? מה היתרונות והחסרונות של כל נגן ?

"מה היתרונות והחסרונות", את מחפש שיעשו עליך לינצ' היום ? :lol:

תעשה חיפוש, אין יותר מדי הבדלים חוץ מהמסך הצבעוני.

ואנשים מעדיפים את הקודם בגלל הממשק הנוח והרבה פחות מצועצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אחי עשיתי כבר חיפוש ומצאתי כמה נושאים שמתאימים לתאור

אבל אנשים שם מז*נים תשכל רושמים שתי תגובות הגיוניות ופתאום סוטים מהנושא לגמרה :\

הבנתי שיש איזה משהו ב3XX שנותן את האפשרות להעביר שירים מנגן לנגן על יד כבל וזה בעצם היתרון היחידי שלו חוץ מהמסך הצבעוני על ה 1xx

והחסרון שאין ל3xx שלט הוא מה שעושה את ה1xx ולמכשיר יותר טוב.

תקנו אותי עם אני טועה.

נערך:

בנוסף שמעתי שתצא תמיכה של קבצי AVI וWMA ל3xx וזה אוטומטית יהפוך אותו להרבה יותר טוב ומשתלם מה1xx

האם השמועה הזאת נכונה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה ?!$@!#$? בשרשור הזה כבר רשום שלא, תפסיק לחזור על שאלות שכבר נכתב עליהם....

האפשרות להעביר שירים דרך לא קיימת בדגמים של 3XX שנמכרים בארה"ב, רק באירופה ובמזרח (לא יודע לגבי הארץ), אפשר לראות גם ב 3XX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך פחות מ 60 גיגה ? לי אישית במחשב יש רק 120 גיגה וכל הבית בערך 800 גיגה :)

יש לי יותר מ 200 גיגה של :) אבל כן, זה מוגזם.

ב 60GB אפשר לאכסן 695 שעות של באיכות סבירה של 192KB/SEC ...

יש גם נגני היום עם דיסקים של 100GB בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...