איפה בארץ אפשר לקנות ספק כוח OCz PowerStream 420W ? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה בארץ אפשר לקנות ספק כוח OCz PowerStream 420W ?

TripACT

Recommended Posts

קודם כל ההסבר שלי הוא נכון ואת יכולים לקרוא את זה גם באתרים אחרים.

אני עדיין מתלבט בין ספקים...

אני מחפש ספק שקט ולא כל כך ייקר ומצד שני ספק שייתן לי מעל 420 וואט כמה שיותר נקי ועם זרם של לפחות 20 אמפר ברייל של 12V+

זה שהספקים של PCPC מספקים 38 אמפר זה מגניב, אני לא אמרתי שהם רעים או משהו כזה

ואם תקראו טוב אמרתי שאני לא "אוהד" של חברה כזו או אחרת, אני רק מחפש מתאים למחשב שלי

אגב, היכן אני משיג PCPC או TAGAN ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוף, למה אף חברה לא מוציאה "ספק אולטימטיבי"?

משהו כמו PHANTOM, עם הכבלים הנשלפים של ה NEO POWER והיציבות של ה TURBOCOOL?(במחיר סביר)

FANLESS , כבלים נשלפים למען הסדר הטוב(אני משתמש ב2 מולקסים כולה, בטרמלטייק יש 9 מולקסים, 2 SATA ו3 פלופי=בלאגן), ו REGULATION<1% נשמע לי אולטימטיבי :)

PC P&C יכולים לעשות לך Custom כפי שתבקש (לדוגמה הם הוסיפו לספק שלי pots חיצוניים, כי הכל כבר היה מושלם... <rounded/sleeved cables etc.).

גם למאוורר יותר שקט הם יכולים להחליף לך.

ובספק אולט' אתה צריך גם לבקש את הדירוגים (ריילים אמפרים וכל השאר) של PCPC, לא רק יציבות. ;)

וספק אולטימטיבי לא יכול להיות זול......

TRIPACT

pcpc שולחים לארץ, טגאן לא מוכרים \ מייבאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריילים ואמפרים פחות אכפת לי כי אני בספק אם בכלל המחשב שלי מנצל 150W...

אבל יציבות(REGULATION<1% זה פשוט לא יאומן) מאוד חשובה לי, לשמירה על הרכיבים לאורך זמן, ולאוברקלוק איכותי.

ואני לא רוצה מאוורר שקט, אני פשוט לא רוצה מאוורר :)

CUSTOM יגיע לרמות מחירים הרבה מעבר לתקציב שלי, רק ייצור המוני יוכל להוזיל את המחיר.

כמה עלה לך ה CUSTOM שלך? וכמה המשלוח לארץ?

ותסלח לי על הבורות, אבל מה זה POTS? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

POTS - פוטנציומטרים לויסוט המתח כמה שאתה רוצה.

אז ל- PCPC יש כבר כאלו, אבל אני פשוט ביקשתי חיצוניים, ותתפלא, זה לא הוסיף כלום למחיר.

אני לא יודע אולי יש דברים אחרים שכן אבל בהחלט לא קרוב לתיאור שלך. חוץ לא צריך להוסיף להם הרבה כי הם די מושלמים...

הספק, מה לעשות, עולה די הרבה, 230 דולר לגרסת ה- express, ומשלוח משתנה מיחידה ליחידה והכמות שאתה מזמין.

אבל, זה יוצא בערך 900-1000ש''ח לספק, ולדעתי זה שווה כי ספק זה הרכיב שאתה הכי צריך לחשוב והלשקיע לגביו כשקונים מחשב חדש, אחרי הכל הוא יעבור איתך ממארז למארז וישאר איתך הרבה זמן... אלו ה- 1000 ש''ח הכי טוב שהוצאתי, אחרי הכל אין פשרות אצל האיכות של pcpc, וגם השירות ותמיכה יוצאים מגדר הרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני יודע ש-ROSTEC הם היבואנים הרשמיים של .

אם אתה ואחרים רוצים לדעת האם יש כוונה מצידם להביא את הספקי כוח שלהם בקרוב אפשר לפנות אליהם, אלא אם כן אין לך בעיה לפנות אליהם בעצמך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RazorJunior:

באיזה ספק אתה משתמש?

אני גם שוקל להחליף לספק ללא מאווררים. אני משתמש כרגע

אני כרגע משתמש ב 350W של Fortron - ספק נהדר לכל הדעות, גם שקט יחסית אפילו ל TT Silent Pure Power או איך שהוא לא נקרא. עדיין רועש מדי לטעמי, והדבר הכי רועש אצלי במחשב כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:eek2:

אההההממממ.

זאת היתה התגובה שלי כשראיתי אותו עכשיו באתר שלי.

וזאת היתה גם התגובה שלי כשראיתי כמה הוא עולה.

אני שוקל לקנות אחד כזה.

ואחר כך אולי להחליף את הבארטון 2500 באיזה מובייל 2600. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיזהר מהמובייל, יש להם גם נפילות.

שלי לא עובר 2300 מה"ז, גם לא על 2.1V...

בקשר לספק - הוא לא כזה יקר..

בארה"ב זה יוצא משהו כמו 600 שקל אבל הסתבכתי עם ההובלה אז זה יצא לי איזה 1000 :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תדאג לגבי המובייל, אני רק רוצה לשים עליו קירור מינימלי, אפילו פסיבי, ממש לא המטרה :)

הספק, 600 ש"ח? איפה, אני ראיתי מחירים באזור ה 160$. תוסיף הובלה זולה יחסית, נניח 20$. כל זה + מע"מ יוצא 900 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...