פסיכולוגיה: מדוע דלת הכניסה בכיתות לימוד נפתחת החוצה? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פסיכולוגיה: מדוע דלת הכניסה בכיתות לימוד נפתחת החוצה?

Street-Fighter

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^ בדיוק לא כול דבר צריך לשייך לתחום מסויים אני גם יכול להוכיח שקוף מסוג מסויים גורם לאנשים להתחרמן אז איך אני ינתח את זה פסיכולוגית?

עזוב שטויות שאני רואה צבע צהוב בא לי להקיא לא לאכול שונא צהוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ בדיוק לא כול דבר צריך לשייך לתחום מסויים אני גם יכול להוכיח שקוף מסוג מסויים גורם לאנשים להתחרמן אז איך אני ינתח את זה פסיכולוגית?

עזוב שטויות שאני רואה צבע צהוב בא לי להקיא לא לאכול שונא צהוב.

תן קישור לתמונה של הקוף אני אשים את התמונה בכיתה שלי ונראה איך המורה שלנו מתחילה להתחרמן ולומר בטעות מילים גסות שדומות למילים רגילות :bash::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GSD, למה לא שילוב של נוחות ובטיחות?

בינתיים, השיקולים להרכבת הדלתות בצורה בה הן מורכבות הן כל מה שהוזכר כאן (בטיחות, נוחות וכו').

חוץ מהשטות הפסיכולוגית. באמת נראה לך שפסיכולוגים ישבו עם המהנדסים על הבניין ואמרו להם איך לשים דלתות? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו רק דלת... איזו בטיחון כבר יכולה להיות? תקשיבו לעצמכם אנשים... אתם פה פתחתם דיון על דלת! זה ממש בלתי נתפס..

למי אכפת אם בטיחות או נוחיות... מה שבטוח שזה בגלל הנוחיות והבטיחות שבן אדם לא יקבל מכה מהפתיחה לא קיימת! חד וחלק! אולי הבטיחות של גנב לא יכנס או משהו כזה אבל לא נראה לי...

אני נתתי את הסיבה הנוכנה ביותר לנושא הזה ונראה אם מישהו יצליח לתת הסבר יותר ממני... אני בעצם מעדיף לא לראות כי הדיון שטותי מאוד משום שלמי אכפת למה הדלת היא ככה וככה?

למה בקבוקי בירה עגולים? ולמה המחוג של השעות קטן יותר? למי אכפת!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, דבר ראשון, אני רוצה להגיד שיש פה כמה אנשים שאמרו חלק מהתשובה.

העניין הוא כך:

א. עניין של בטיחות דבר ראשון(ואני אפ פעם לא אמרתי שלא אלא חיפשתי את העניין הפסיכלוגי), כך קל יותר לצאת בזמן שריפה.

ב. בבית דלת הכניסה לבית נפתחת פנימה כדי שיהיה קשה לגנבים לפרוץ לבית.(הדלת נפתחת פנימה ולכן הם לא יכולים לתקוע משהו בין הדלת לקיר והלפעיל לחץ, בכל זאת הדלת לא תפתח להם בשיטה הידועה הזאת, דפקנו להם שיטת פריצה :bash:)

ג. עניין של נוחות!: רק שתדעו לכם, העניין של הנוחות זה עניין פסיכולוגי, מי קובע מה זה דבר נוח?!?! נראה לי יש אפילו מקצוע כזה לפסיכולוגים, רגע אני יגיד לכם את השם:"הנדסת גורמי אנוש"(התאמת מכשירים ליכולות האנשים :silly:)

העניין שחיפשתי הוא השלישי, (ג'), עד השיעור האחרון גם אני לא ידעתי שעל עניין הנוחות הפסיכולוגים אחראים. אז זאת התשובה הפסיכולוגית לשאלה.

את הסיבה למה זה כך בדיוק אני כבר שכחתי, אבל זה עניין של נוחיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו רק דלת... איזו בטיחון כבר יכולה להיות? תקשיבו לעצמכם אנשים... אתם פה פתחתם דיון על דלת! זה ממש בלתי נתפס..

תתפלא אבל צוות שלם של אסטרונאוטים נשרפו חיים בגלל הסיבה הפשוטה שהדלת נפתחה פנימה ולא החוצה.

הלחץ בתא היה גבוה מדי והם לא הצליחו לפתוח אותה - כולם מתו.

לא זוכר איזו טיסה זו הייתה אבל זו אחת הטיסות המוקדמות של אפולו, וד"א הם לא הספיקו להמריא אפילו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דברים שלא צריך לנתח, לפעמים פיל וורוד הוא בסה"כ פיל. תגיד למורה שלך להוריד את The Cranberries - Analyze ולא לנתח כל דבר. במקומות שיש בהם דלות כניסה ויציאה נפרדות, דלתות הכניסה יפתוח פנימה, היציאה החוצה. זאת בשל פרקטיות, וכמו שאמרו בטיחות. כמו שאמרו בבתי ספר אם יקרה משהו שיגרום לתלמידים לרוץ כמו משוגעים מתוך הכיתה, דלת שנפתחת פנימה תהווה מכשול בטיחותי. ולכן היא נפתחת החוצה בקלות ואפשר לפתוח אותה גם בזמן ריצה וכך לא לאבד את המומנטום.

וחוץ מזה אם הדלתות לא היו נפתחו החוצה, מה היו עושים המסמניקים הערסים כל היום חוץ מלעבור כיתה כיתה ולטרוק את הדלת מבחוץ? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוחות ברוב המקרים היא לא ממש עניין פסיכולוגי...

מהנדסי גורמי אנוש מתאימים מכונות לגוף האנושי מבחינת התנועה, כיווני מפרקים, הפחתת הלחץ על מקומות בגוף וכד'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא אבל צוות שלם של אסטרונאוטים נשרפו חיים בגלל הסיבה הפשוטה שהדלת נפתחה פנימה ולא החוצה.

הלחץ בתא היה גבוה מדי והם לא הצליחו לפתוח אותה - כולם מתו.

לא זוכר איזו טיסה זו הייתה אבל זו אחת הטיסות המוקדמות של אפולו, וד"א הם לא הספיקו להמריא אפילו...

אפולו 1 אם אני לא טועה

מה שרק מלמד אותך אף פעם לא לעבוד בסביבה של 100% חמצן...

יש לזה נטייה נוראית להתלקח

וכמו שTeaTime אמר,נוחות קשורה למבנה הפיזי של הגוף ולא למוח

אני לא חושב שזה יותר "גרוע" מבחינת התלמיד לשבת בכיתה אם הדלת נפתחת

פנימה או החוצה, למען האמת בתור תלמיד, כשאני יושב בכיתה אני מנומנם מכדי

לחשוב על משהו כ"כ מסובך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...