פסיכולוגיה: מדוע דלת הכניסה בכיתות לימוד נפתחת החוצה? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פסיכולוגיה: מדוע דלת הכניסה בכיתות לימוד נפתחת החוצה?

Street-Fighter

Recommended Posts

כי חייזרים עשו זאת כדי להשתלט על המוח שלך :lol:

(מה זה הפראונידה הזאתי כאילו כל דבר הוא מזימה של לא יודע מי)

לדעתי מבחינה פסיכולוגית כי כולם רוצים לצאת מהכיתה ובבית אתה רוצה להכנס

חוץ מזה ביסודי הדלת הייתה לשני הצדדים(אולי כי אצלנו לא היה חייזרים? :lol:)

באמת מה זה השאלה המפגרת הזאתי אחח כמה שפסיכולוגיה דפוקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה יותר הגיוני לצאת לתוך גדול יותר מאשר להידחק פנימה, דלת שנפתחת כלפי פנים מקשה על היציאה... זה כמו צוואר בקבוק.

וגם מבחינה ביטחונית זה הגיוני יותר לברוח מהכיתה או מחדר קטן אז מקלים על היציאה.

לא הבנתי את השאלה "למה אנחנו חושבים על דלת כנפתחת החוצה?"...

אתה נמצא בבית ספר אתה רואה אנשים פותחים את הדלת בצורה מסוימת... אתה רואה איך זה פתוח אז אתה ניגש לזה ככה.

יש גם צירים בצד החיצוני...  :screwy:

זה לא או משהו... כולה דלת  :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה נסגר עם אנשים פה ?

כל דבר זה פסיכולוגי, לא !

כמו שאמרו לך בוודאות מאה אחוז העניין הוא עניין בטיחותי בלבד !

כמו שאמרו לך בבתים בדרך כלל הדלת היא במסדרון או משהו ליד חדרים אחרים

אם זה יפתח החוצה אתה תפריע לבן משפחתך לרוץ החוצה במקרה של שריפה.

בבתי ספר זה נפתח החוצה כדי שזה לא יפריע לאלה שיוצאים, עכשיו פותח התרד בטח יבוא בשאלה

חכמולוגית ויגיד אההה ! אז הנה הדלת עכשיו מפריעה לאלה שבכיתות ליד במסדרון לרוץ החוצה, לא !

כי בבתי ספר תמיד יש את "השקע" הזה לבתוכו שרק בתוכו יש את הדלת ושהדלת נפתחת היא מקבילה לקיר של השקע.

אותו דבר דלתות בבתי מגורים בכניסה הראשית נפתחות החוצה ולא פנימה כדי שתוכל לרוץ ולברוח מהר מהר כאשר תיהיה שריפה.

וגם פה בטח תגיד אהה ! אבל יש בתי מגורים שהדלת נפתחת פנימה, נכון אלה ביניינים ישנים שלא עומדים בתקנות הבטיחות

של מכבי האש.

שמע לי לך קצת למחויבות אישית במכבי האש תיכנס יותר לפורומים של וטכנולוגיה ולא של פסיכולוגיה והוליסטיקה.

עריכה:

בזמן שהגבתי נוספו 6 תגובות ורק אחרי שקראתי אותן הבנתי מה רצית בכלל, תכתוב יותר ברור פעם הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו אני אספר לכם בסוד משהו קטן: כל דבר שיש בעולם הוא פסיכולוגיה, החל מספה ביתית, דלת הכניסה בבתי הספר, עד לשלט של מקדונלדס(עכשיו תגידו, למה לשלט של מקדונלדס? פסיכולוגים חקרו על הצבעים שאנו רואים, כגון: אדום, ירוק, צהוב, כחול וכו..., ומצאו מסקנה ברורה: צבע צהוב גורמת לאדם תחושה של רעב, עכשיו תגידו שזה שטויות, אבל זה עובד עליכם בתת מודע, ואני לא מדבר שטויות... כמו שחלק מכם תחשבו)

כשנתנתי את הדוגמה של השלט של מקדונלדס התכוונתי גם לפרסומות בטלויזיה, בעיתון, וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הסברת לאיזה מהאפשרויות אתה מתכוון בכלל,כי אתה לא מדבר מובן

1-למה הדלת נבנתה איך שהיא נבנתה? (מסיבות בטיחותיות בלבד,והמורה שלך אידיוט [או שלא,אבל תביא את התשובה ונראה])

2-למה אנשים חושבים על הדלת איך שהם חושבים עליה? (עכשיו תסביר איך הם חושבים עליה כי לא הבנתי)

ופסיכולוגים יעשו את המחקרים הכי דפוקים בעולם, כל עוד יהיה להם מימון והם יוציאו מזה כסף (ולא רק פסיכולוגים)

שמעת על המחקר שהיה של אחת שבדקה האם חוק 10 השניות באמת עובד? (אם משהו נופל על הרצפה למשך פחות מ10 שניות הוא עדיין אכיל,זה ה"חוק")

ורק בשביל לתת לך תחושה קטנה שאתה צודק,

זה שטויות

(אמרת: "עכשיו תגידו שזה שטויות" אז אמרתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לזה:

למה הדלת נבנתה איך שהיא נבנתה? פסיכולוגים נתנו את ההוראה לבנות אותה כך! אך זה גם תו תקן, אני לא רוצה את השתובה של הבטיחות, אני לא אומר שהיא לא נכונה, זה בטיחותי יותר כך, אך למה הפסיכולוגים נתנו הוראה לבנות אותה כך? זה עניין פסיכולוגי, לא קשור לבטיחות.

(אני מחפש את העניין הפסיכולוגי מאחורי זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אלה הפסיכולוגים האלה?

הם שולטים בעולם?

הם קובעים איך יבנו בניינים?

נניח שזה נכון באיזשהי מידה,

יש לנו 2 אפשרויות,

או לבנות אותה כך שתיפתח החוצה או שתיפתח פנימה,נכון?

איזו סיבה יש לכך שתיפתח פנימה?

כלום

איזו סיבה יש לכך שתיפתח החוצה?

1.שיקול בטיחותי

2.שיקול שאף אחד לא שמע עליו,של אנשים שאף אחד לא מכיר, שאמרו שזה עדיף מסיבה פסיכולוגית שאף אחד לא מבין

עכשיו איך אתה היית בונה את הדלת לאור האפשרויות הנ"ל?

ואם אתה אומר שסיבה 2 קיימת בכלל, תן לי סיבה למה אתה חושב שהיא קיימת

ולא,כי המורה שלך אמר, זאת לא סיבה מספיק טובה לכלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בכל דבר יש אספקט פסיכולוגי. לפעמים דברים הם איך שהם משיקולים של פרקטיקה.

דלת של בית חייבת להיפתח פנימה כי אחרת הצירים שלה יהיו בחוץ וניתן יהיה לפרוץ לבית.

דלת של כיתה נפתחת החוצה כדי שבמקרה של שריפה יהיה יותר קל לצאת.

חוץ מזה, לא כל דלת של כל כיתה נפתחת החוצה. אני יכול לחשוב על כיתות שהדלתות שלהן נפתחות פנימה.

ההיבט הפסיכולוגי של העניין הוא העובדה ששאלה עם תשובה כל כך טריוויאלית עניינה מספיק אנשים ונמרחה על 3 עמודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע זה שהוא אומר שבנוסף לשיקול הפרקטי

יש את ה"פסיכולוגים" האלה מאחורי הקלעים

ששולטים בעולם ומשום מה,קבעו שדלתות יפתחו החוצה

ואני אישית הייתי מעוניין להבין למה הוא חושב ככה,

ומה היא הסיבה הזאת בדיוק...

ובקשר לשטר של ה20 דולר הנה:

http://www.rfcafe.com/miscellany/9-11/9+11=20_dollar_bill.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, ממש כל הכבוד לכם על הזלזול שלכם בשאלה... השאלה אמנם מפגרת ואף דפוקה אבל תגובה נורמאלית כאן, לא ראיתי!

הבית הוא מקום שבוא אנשים צריכים לקבל רשות בכדי להיכנס ומי שבפנים נותן לו את הזכות הזו ופותח לו.. כשאתה פותח את הדלת פנימה אתה כאילו מזמין אותו להיכנס לביתך... הכול עניין של נוחיות!

כמו כן, אתה לא תצא מהבית שלך בכדי לפתוח למישהו את הדלת נכון? אבל אתה לא תכנס או לכיתה בצורה ההפוכה משום שזה מסובך יותר... כשאתה רוצה לצאת מהכיתה ולסגור את הדלת אתה לא צריך לגרור אותה אחריך עד ליציאה - אתה צריך לצאת ואת לסגור אותה...

יש עוד סיבות שמסבירות למה הדלת פעם אחת נכנסת פנימה ופעם אחרת יוצאת החוצה אבל אני חושב שעניתי על השאלה בצורה מספיק טובה ואני ממש לא צריך להרחיב לכם על זה...

הכול עניין של נוחיות וקצת חשיבה לא תזיק פה לאנשים...

אני רואה שהמקום הופך ליותר ויותר מזלזל וחסר השכלה אך אסלח לכם הפעם.

נ.ב.

אני עדיין לא מאמין שאף אחד לא אמר את מה שאמרתי עד עכשיו... שלושה עמודים של שטות, טיפשות, בורות וכו' וכו' וכו' ועוד פעם, וכו'...

אז לסיכום - כל הכבוד לכם שהראתם לי כמה אתם "לא חכמים"  :yelclap:    :nono:

עריכה :

רק עכשיו קלטתי כמה השאלה הייתה מפגרת... מה לעזאזל הקשר בין הפסיכולוגים לדלתות? מה גרם לך לחשוב שהם חסרי חיים?

זה כמו שתשאל אותי למה הרמקולים עגולים ולא משולשים או מרובעים... אולי מסתתר איזה סוד ממשלתי בדבר? איני יודע ולא אכפת לי...

בהצלחה בהמשך הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה נשאלה בהקשר לפסיכולוגיה ולא סתם צויין כיתות לימוד ( לפי מה שאני מבין ).

לדעתי זה בכדי לא ליצור מצב פסיכולוגי של לחץ והסגר ושתלמיד מרגיש "מחנק" הוא קם ורץ החוצה

ותוך כדי תנועתו קדימה הוא פותח את הדלת כחלק שותף מהתנוע החוצה.

אם הדלת הייתה נפתחת פנימה הוא היה צריך לעצור ואף לחזור צעד אחד אחורנית בכדי לפתוח את הדלת ובכדי לסגור אותה

צריך כאילו לחזור עוד צעד לתוך הכתה בשביל לאחוז בידית הדלת ולסגור אותה.

וסיבה נוספת היא שאם דלת הכניסה הייתה נפתחת פנימה זה אומר שהפתח ( החריץ הדק הנוצר מיד שהדלת נפתחת )היה מופנה

קודם לכיוון התלמידים דבר היכול לגרום לגורם חיצוני לשיח את דעת התלמידים.

אם הדלת נפתחת החוצה שדה הראיה של הגורם החיצוני מופנה לצד השני תחילה קרי המורה והמורה יכל לגרש את הגורם המציק.

נשמע הגיוני לא ? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Street-Fighter המורה שלך קצת משפיע עלייך עזוב שטויות אין לזה קשר לפסיכולוגיה ולא משנה מה הוא יגיד.

כשבנו את הדלתות האלה הדבר היחיד שעניין אותם זה בטיחות ולא שום דבר אחר.

פסיכולוגיה ברובה לדעתי היא תורה של כמה היפים שהחליטו לומר לנו מי משוגע ומי לא תסתכל מה קורה במשפטים בא איזה רוצח שהיה שפוי לחלוטין משחק אותה טמבל לאיזה פסיכולוג ומקבל שנה בבית משוגעים במקום מאסר עולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטיחות?

יואו הרמה באמת ירודה... למה אתם לא קוראים תגובות לפני שאתם מגיבים? כבר לא נעים לי לומר שאתם טיפשים אבל זה מה שאתם באמת... אולי אם אני אכתוב בשגיאות כתיב תבינו אבל רק תאמרו לי באיזו שפה לדבר בשביל שאני אסביר לכם..

הנוחות היא העניין ולא הבטיחות... מה הקשר בטיחות? הפרצוף יכול להיתקע מכל צד של הדלת...

גם קחו לדוגמה את החדרים - הדלת נפתחת פנימה מאיתה הסיבה שהדלת של הבית נפתחת פנימה אבל אתם לא מבינים... אתם פשוט אנשים חסרי השכלה מינימאלית וזה מעצבן אותי על כדי כך שהפנים שלי הופכות אדומות...

ממש קשה ועצוב לראות את המצב בישראל כיום. :s07::pissed::nixweiss:

עריכה : :אל התגובה שמעל התגובה שמעלי [אני מקווה שהבנתם לאיזו תגובה אני מתכוון] - אני לא חושב שהמהנדסים שהנדסו את בתי הספר התחשבו בבעיות המשמעת בבית ספר... ממש לא אכפת להם איך הילד יוצא או נכנס או אם הוא יקבל מכה כשהוא יפתח את הדלת... אתה לא תכנס פנימה בכדי לפתוח את הדלת ולצאת.. :screwy: זה הכול עניין של נוחיות... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...