איזה חלקים לקנות לעסק שירותי מחשב? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה חלקים לקנות לעסק שירותי מחשב?

alon22

Recommended Posts

שלום לכולם

אני בדיוק בשלב הסופי של פתיחת עסק מורשה למתן שירותי מחשב.

המטרה שלי להתרכז בעיקר בתיקונים ושירותים ופחות במכירת מחשבים.

כדי להתחיל לעבוד הוצאתי פליירים מגנטים ועוד ואני מוכן ומזומן רק חסר לי סחורה..פתחתי אצל מור לי,חיון וסידי לוג

חשבונות דילר וכעת אני מבקש את עזרתכם ונסיונכם מה לקנות בתור התחלה לדוגמא:שלושה צורבים 5 ספקי כוח,,תוכנות..?

אם תוכלו לפרט לי פה למה מנסיונכם יש יותר ביקוש והסתברות שיתקלקל ולמה פחות,וכמה יחידות כול פריט. התקציב הוא כ- 5000 אך אין צורך לבזבז את כולו,תודה מראש לכול מי שמגיב ותורם

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שנוטה להתקלקל הרבה

1 ספקי כוח גנריים נשרפים מהר. (תקנה של HEC או ו איזה 2 איכותיים יותר יקרים ותסביר לאנשים שספק איכותי במקרה וישרף הוא לא יפגע בחלקי המחשב האחרים )

2. הרדיסיקים . ( בטח יבואו לך כאלו עם הרדיסיקים ישנים שבקושי נושמים )

3 לוחות אם \מעבדים (אבל זה בטח לא תחליף להם אלא תמליץ להם ללכת לחנות ולקנות שם מעבד .)

4 זיכרונות "

5 כרטיס מסך "

6 סידי או צורב ...דברים זולים שתוכל להחליף להם.

תראה תקנה כמה מעבדים וזיכרונות . שנגיד יש מחשב שלא עובד והם טוענים שזה ה מעבד או הזיכרון אז תוכל לשים מעבד או תקין ולבדוק שהכל בסדר וזאת לא בעיה במעבד או . (כנל לגבי כרטיס המסך)

זהו , קנה כמה ספקים , וכמה הרדיסיקים עם הולך העסק טוב אז תתחילט לאט לאט אולי גם למכור לוחות לאנשים...

רק דבר אחד אני מבקש , אל תיהיה איזה "טכנאי" עכשיו ותמליץ לכל אחד ...ותשים להם ספקים גנריים שיפרו להם ויבואו לך כל יומיים.

תיהיה הוגן אם האנשים , תלמד מזיג זג , הם אומנם יקרים אבל העסק שלהם מאוד מצליח כי אכפת להם מהאנשים והם אף פעם לא מאכזבים .

:xyxthumbs:

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משטח עבודה אנטי סטטי אם יש לך מעבדה

ספקי כח (גם ג'נריים בשביל אנשים קמצנים וגם משהו יותר איכותי כמו HEC או TT).

צורבים

מאווררים למעבדים/למארז

מקלדות ועכברים (מיקרוסופט בעיקר זה מה שבד"כ אנשים רוצים)

זיכרונות - אבל את המינימום האפשרי כי המחירים משתנים והאחריות פגה

לחצן RJ45, כבל רשת והראשים של הכבל

דיסקים של אנטיוירוס (חוקיים יעלו לך 10-15$ כ"א, לרוב האנשים אין ואפשר למכור להם הרבה פעמים. זה לא מחיר ששווה לך להתקין פיראטי)

דיסקים לצריבה

דברים כמו מעבדים וכרטיסי מסך מומלץ לא להחזיק בגלל השינויים במחירים, רק לפי הזמנה או אם אתה יודע שהם ימכרו תוך שבוע.

תחזיק איזה GF4 MX רק בשביל לאבחן תקלות אבל לא להחזיק סטוקים.

תכין לעצמך דיסקים עם וכל התוכנות החיוניות לטיפול במחשב.

זה דבר שמתפתח עם הזמן כשאתה מגלה עוד ועוד דברים חשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אל תקנה חלקים כי קודם כל אתה צריך לראות מה הלקוח רוצה כי חלק ירצו חלקים טובים ויקרים וחלק ירצו סתם שהמחשב יעבוד ורק אחר כך שאתה יודע מה הלקוח רוצה תזמין לו את החלק וכך לא תשאר עם חלקים שסתם יושבים וללא אחריות.

(את זה אני יודע מהתכנאי שלי)

תהיה הוגן ונחמד ומראה ידע (תן ללקוח הרגשה שאתה יודע בדיוק מה אתה עושה) ותתן מחירים זולים ואטרקטיביים והלקוח יחזור אליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החומרים הבאים :

ספק כןח גנרי 350 וואט או 300 ואט גם טוב 70 שקל

זיכרון 256 מחיר 270 שקל

זיכרון SDRAM128 מחיר 170 שקל

כרטיס מסך GF 4 מגה או 128 מגה מחיר 280 שקל עד 370 שקל

כרטיס רשת 50 שקל

קופסאת מיתוג KVM (לא חייב אבל רצוי למעבדה ) החל ממחיר 250 שקל X2 יציאות

ראוטר לעבודה באינטרנט לכמה מחשבים (לא חייב אבל רצוי למעבדה) 350 שקל ומעלה.

המחירים הם בגדר המלצה בלבד יש עליות וירידות בהתאם לחנות שמוכרת יש גם מציאות באינטרנט

וכמובן שלל תוכנות אנטי וירוס חומת אש תוכנות דיאגנוזה של המחשב כמו IDIA ותוכנות אנטי ספיי וסוסים טרויאנים.

וכמובן וWIN 98 וחלונות 2000 שהפופלארי הוא הXP.

בברכה זוהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...