איזה גודל מסך מחשב יש לכם? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה גודל מסך מחשב יש לכם?

ybe

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוברקלוקינג מסוג רציני שדורש יותר מתוכנות ?

כמו מארזי 700 שקל ותוספות מאווררים ? (אני שואל לא ציני)

לא בטוח בכלל..

ולא הבנתי, אתה מדבר על ע"י צריבת ביוס חדש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, לפני שאני אתחיל לצטט, אני ממליץ 19". מסך 959NF. זה שלרוב האנשים יש מסכי 17" זה בגלל שרוב המחשבים שיש לאנשים פה נקנו לפני שנה+ ואז הסטנדרט היה 17". היום 19" לאט לאט גם הופך להיות הסטנדרט. אז אם כבר קונים מסך תקנה 19"... ועוד משהו, נתת שם אופציות בטווח מחירים מאוד שונה. למשל נתת אפשרות של "מסך דק מעל 15" " שזאת אומרת מסך LCD שהוא יותר גדול מ15". יש כזה מסך, 16" של EIZO. והוא עולה 4200 ש"ח. אתה במילא לא תקנה אותו, אז למה שאלת ? אישית אני הייתי הולך על IIYAMA 17.4" LCD שבא עם יציאת DVI, אבל הוא יקר מידי בשביל התקציב שנתת... אל תשים אופציות שבמילא לא תלך אליהן כי זה רק יבלבל אותך. היית פשוט צריך לרשום: מסך 17" או מסך 19". כל האופציות האחרות מיותרות, כמו למסך "מסך 15" ". גם אם כולם היו רושמים לא היית קונה...

נעבור לציטוט:

"אבל, הצצה קצרה במפרטים מעלה שלחלק נכבד יש מסך 17'. מכיוון שההפרש במחירים גדול(כ-700 ש"ח) בין 17' איכותי (ctx pr711f) ל19' איכותי(samsung 959nf) ההתלבטות הופכת להיות עוד יותר קשה."

אתה קורה למסך של CTX איכותי ? תקרא לו מסך ממוצע, אבל לא איכותי. את התואר איכותי שמור בבקשה לIIYAMA 413 PRO (כשמדובר על מסכי 17") שעולה 1800 ש"ח אם בא לך לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח בכלל..

ולא הבנתי, אתה מדבר על ע"י צריבת ביוס חדש ?

אין לי מושג באוברקלוקינג

אני שוקל עכשיו לקנות מסך 19 וT2 ולעשות לו לפחות לGF3 רגיל

אבל קודם אני רוצה לדעת עם מארז AOPEN 300W זה יהיה אפשרי ואיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

. ועוד משהו, נתת שם אופציות בטווח מחירים מאוד שונה. אל תשים אופציות שבמילא לא תלך אליהן כי זה רק יבלבל אותך. היית פשוט צריך לרשום: מסך 17" או מסך 19". כל האופציות האחרות מיותרות, כמו למסך "מסך 15" ". גם אם כולם היו רושמים לא היית קונה...

מעבר לערך של הסקר שאמור לעזור לי לבחור , בהחלט מעניין לדעת במה משתמשים גולשי הפורום.

אתה קורה למסך של CTX איכותי ? תקרא לו מסך ממוצע, אבל לא איכותי. את התואר איכותי שמור בבקשה לIIYAMA 413 PRO (כשמדובר על מסכי 17") שעולה 1800 ש"ח אם בא לך לדעת.

ייתכן שאתה צודק, אבל ב-1800 ש"ח אפשר כבר לרכוש מסך 19' סביר כגון:samsung 955df כך שלרכוש מסך 17' בכזה מחיר לא בא בחשבון מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי גם עדיף 19 + TI 200 .

אתה יכול לעשות ל TI200 למהירות של G3 בלי בעיה (בתנאי שתקנה אחד עם זכרונות טובים, לפחות 4 NS)

בכל אופן, לא צריך אמצעים מיוחדים בשביל קל.

מסך 19" זה תענוג... במיוחד למשחקים. וזה גם יעבור למחשב הבא שלך כנראה, למרות שזה נראה לך רחוק. לעומת ה TI 500 שעוד שנה יהיה זקן טיכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס של ti200

היה במכרז בחנות שאסור להגיד את שמה באתר שאסור להגיד את שמו (אחרת הסקריפט יעשה את עבודתו נאנמנה!)

היה מכרז התחיל ב199 דולר ו,אף אחד אפילו לא הציע...

חבל..

אתם יודעים למה אף אחד לא הציע?? (מזעזע.. לא לבעלי לב חלש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...