AMD נשרף? 3 שנים אחריות? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD נשרף? 3 שנים אחריות?

Impreza

Recommended Posts

זה בערך כמו להגיד שלמנועים של מרצדס אין תמיכה בנסיעה בכביש דו-מסלולי עם שטח הפרדה בנוי.. אם אתה שואל את עצמך מה לעזאזל הקשר - אז זהו בדיוק. להגיד של"AMD אין תמיכה בעברית" זה הדבר הכי הזוי וטיפשי שאפשר להוציא מפה אנושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא מושפע מהם.. אני המלצתי לו על ובהתחלה אמר שהוא רוצה 64 ובסוף שיכנעו אותו הדפקוים

מה אכפת לי שידפק אם הוא כל כך רוצה

בטח יהיה לו מנחת למטוסים עם הפרסקוט הזה בלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלקם הם כחול לבן (מיוצרים במפעל בקריית גת).

אשתו של בן-דוד שלי עובדת שם.

נדמה לי שרק הניידים ... "בניאס" ו"דותן"

שניהם אגב פרי פיתוח ישראלי , והם עוקפים בקלוק טו קלוק או משתווים לAthlon64.(תלוי באיזה ישומים)

וגם יש להם צריכת חשמל ופליטת חום מאוד מאוד נמוכות ... בקיצור מדובר במעבדים הכי טובים שאינטל פיתחו בשנים האחרונות ... לא סתם .

נותנת להם PR של 7XX לעומת ה5XX של הפרסקוט וה 3XX של הסלרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוכר אמר שה נשרף אז באתי אליו כזה לי יש ולא נשרף ואין תקלות מה אתה אומר?

אז הוא עושה לי כזה לך אולי זה לא יקרה אבל המון לקוחות זה נשרף להם

היה להם גם מארז ג'נרי עם ספק "500" וואט אז חבר שלי מתלהב וווואוו 500 וואט (עולה ב 100 שקל יותר מה 400 וואט הג'נרי) אז אני אומר לו כזה זה בקושי מספק חצי ממה שרשום עליו אז המוכר אומר לי תעזוב אותך מה אתה מאמין לאנשים שאומרים ככה, הוא גם אומר לי בניינו.. בנצ'מרקים וכל מי שמתעסק בזה אומרים שמעבד כזה וכזה יותר טוב מכזה וכזה אבל בתכלס לא רואים הבדל בכלל

איך מפרט למשחקים עם פרסקוט לעזאזל, ועוד חבר שלי אין לו הרבה כסף להשקיע בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי להשיג מעבד 386 של בן 8 שנים והצלחתי לראות בו עיברית

ויצא לי לעבוד 4 שנים על מעבד K6-2 500 שעבד עם כל דבר שצריך עיברית

לגבי שריפה ואחריות, היום רוב הלוחות מצויידים בחיישנים טרמיים שמכבים תמחשב במקרה של חום קיצוני.

הרבה מוכרי מחשבים שכונתיים לא ממש מתמצאים בחומרה אלא בשיווק החומרה בלבד!

(כבר יצא לי לשמוע שAMD זה לא פנטיום4 מקורי ::), ושמעבד AXP2400 בקושי משתווה לאינטל 2 ג'יגה, והרשימה המטומטמת הזאת לצערי ארוכה מדי... :P)

חבר שלך כנראה ממש לא מבין במחשבים, וירוץ להשקיע בפרסקוט 3.0GHZ עם רדאון 9200SE 64MB, עם 256MB ...

לדעתי אתה צריך להראות לו מחשב שמבוסס מעבד AXP עם כ.מסך RADEON9600XT (וכדומה) שמריץ משחק בגרפיקה טובה!

אני ככה כבר שכנעתי מס' אנשים שהיו נעולים על פנטיום 4 ובסוף קנו והיו מבסוטים! :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שרק הניידים ... "בניאס" ו"דותן"

שניהם אגב פרי פיתוח ישראלי , והם עוקפים בקלוק טו קלוק או משתווים לAthlon64.(תלוי באיזה ישומים)

וגם יש להם צריכת חשמל ופליטת חום מאוד  מאוד נמוכות ... בקיצור מדובר במעבדים הכי טובים שאינטל פיתחו בשנים האחרונות ... לא סתם .

נותנת להם PR של 7XX לעומת ה5XX של הפרסקוט וה 3XX של הסלרון.

הניידים הם באמת ישראלי...

אני אומר שחלק ממעבדי 4 ממש מיוצרים בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא רואה קשר בין מערכת ממשק מערכת ההפעלה למעבד. לדעתי אין קשר בכלל!

2. מעבד יכול להשרף אחרי 3 שנים באותה מידה שאינטל נשרף... אולי למעבדים הישנים יותר של הייתה נטייה כזו, אבל היום לא במידה משמעותית... עפ"י מה שאני הבנתי ה"אחריות לכל החיים" הי אתעלול שיווקי ותו לא... זה 3 שנים ואח"כ יש מכל מיני אופציות, אבל לא החלפה מלאה... אבל זה שווה בירור.

נתקלתי במקרה שבו קיבלו כמות די גדולה של מעביד פנטיום 2, כ-50 מעבדים שרופים

וזיכו בסכום כסף מסויים עבור כל מעבד.

אני חושב שזה היה 2-5 דולר עבור כל מעבד, אל תתפסו אותי במילה.

אבל בכל זאת, אם זה היה 2 דולר, ב100 $ אפשר לקנות מעבד שעובד

ואם זה היה 5 דולר למעבד - 250 $ אפשר לקנות את אחד מהמעבדים החדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי:

k6-200mhz

k7-850mhz

axp1700+

axp1800+

axp1800+

axp2500+

axp2800+

axp3000+

(ו p4 2.4ghz אחד)

כולם חוץ מהaxp1700+ עדיים עובדים (+אני הכשיו רושם בעברית!) ה1700 עובד חלקית כי חבר שלי שרף את הקאש (זיכרון מטמון) שלו :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אימפרזה... אני מתפלא עליך שאתה מאמין לשטויות של המוכר הזה, ואם לא אז חשבת לרגע שהוא מדבר ברצינות. אני זוכר של K6-3 היו בעיות עם 98 וגם זה נפתר עם כמה עדכוני קבצים! מאז אין שום בעיה עם מעבדי אינטל בשום מערכת הפעלה. ה K6-2 שהיה לי... וגם ה K6-3 עדיין עובדים מצויין, הם לא נשרפים ולא בטיח! בקשר לפנטיום 1 שהביאו לו סלרון 1000... אני אומר לך בוודאות, ב 100 אחוז שאם זה היה קורה ***לך*** לא הייתה מקבל סלרון 1000. יכול להיות שהוא מכיר שם אנשים באיסטרוניקס או משהו כזה, בכל מקרה אם היו תבוא אליהם עם סלרון 1000 תקבל משהו כמו 10 דולר לקניית מעבד חדש... אם תבוא עם פנטיום 1 תקבל 2 דולר לקניית מעבד חדש! זה כמו האחריות 5 שנים של ... ככל שהזמן עובר ככה אתה מקבל פחות אחוזים לקנייה הבאה שלך מאותה חברה. טריק שיווקי דפוק. נטו דפוק.

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר נאמר עשרות פעמים , ה"אחריות לכל החיים" זה גימיק שיווקי של איסטרוניקס בלבד... , גם אייבורי אומרת שיש אחריות לכל החיים על המעבד...(גם וגם אינטל) , האם זה נכון? , ברור שלא... , 3 שנים מקסימום... , אבל השירות שלהם כל כך גרוע שלא שווה לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...